PDA

View Full Version : Грижи за изрусена коса



tengoganasdeti
08-21-2014, 08:39
Извинявайте ако има такава тема,погледнах ,но не намерих.Та аз съм със светло кестенява коса и си направих омбре при фризиьорка началото на август чрез обезцветяване.Получи се точно както исках ,но знам че сега косъма е по-тънък .От вчера си втривам рициново и бадемово масло в корените и по краищата ,ползвам и кристали на Fructis ,някои ако знае нещо друго да сподели .

vasilenastefanova98
08-21-2014, 09:04
Купи си нещо за стимулиране на растежа на косата, повечето такива продукти по-скоро заздравяват косъма, това, от което може би косата ти има нужда. Например стимуланта на икаров, тривмитамол, хининова вода, някакви ампули, повечето от тези продукти можеш да ги включиш в различни маски.Ако не ти се занимава да си правиш домашни маски просто си купи някаква маска за изтощена коса не винаги е нужно да е 20лв, може да си купиш нещо простичко, от което да бъдеш доволна.
Купи си някакъв защитен спрей, ако се изправяш и си готова.Всичко друго вече идва малко повече особено,ако се прави наведнъж. Аз също съм с руса коса и наистина си е голяма играчка докато намериш продуктите, които влияят на косата ти най-добре,така че..късмет :)

tengoganasdeti
08-21-2014, 09:19
Сега бадемовото ми масло е на икаров и съм доволна.А на мен ми казаха да намаля драстично употребата на преса ,но това със спрея може би ще ми позволи ползването и няколко пъти месечно.Мерси :)))