PDA

View Full Version : Нужда от съвет!



rali1998
08-21-2014, 21:26
Здравейте,
Имам не толкова сериозен проблем свързан с моя личен живот. Имам си гадже от близо месец и наскоро се скарахме... Днес най-накрая скъсахме и се оказва, че съм център на внимание на още 2 момчета. И 2мата се познават доста добре и казват, че имат чувства към мен. Не съм сигурна какво да направя защото имат история от това да се бъзикат с мен... Не искам да си отворя сърцето за един от тях и да бъда съкрушена когато се окаже, че е било просто шега от тяхна страна. Аз съм на 16 и 2мата са по-големи от мен единият е на 17г. другият е на 18-19г. не са най-красивите, но имам чувството, че трябва да си намаля стандартите поради начина ми на живот. Прекарвам голяма част от времето си в гледането на Анимета и играенето на Лига. Опасявам се, че това е единственото нещо привлекателно в мен и е единствената причина момчетата да се занимават с загубенячка като мен. Също така ме е страх, че нещата с 1вото момче свършиха доста глупаво и може би още има шанс... Знам със сигурност, че другите 2ма са доста ревниви и ме е страх от последствията... Живеят доста далеч един от друг (единия е от Варна другия от София) буквално искам съвет какво да правя от тук? Кой да избера?

marilyn
08-22-2014, 07:37
Искаш да се хванеш с някого, само защото те харесва? Не го прави, стани гадже с човек, когото ти харесваш също. И не започвай връзки от разстояние, в твоята възраст ще е още по-невъзможно да поддържате отношенията си.

per-dead
08-22-2014, 08:17
Искаш да се хванеш с някого, само защото те харесва? Не го прави, стани гадже с човек, когото ти харесваш също. И не започвай връзки от разстояние, в твоята възраст ще е още по-невъзможно да поддържате отношенията си.

Плюс това връзките от разстояние не винаги оцеляват. Особено, когато не единия е заминал, а направо си от друг град, връзката няма положени основи. Писане по фейсбук и дрънкане по скайп. Ей т'ва ще е. Няма смисъл. Накрая ще си само наранена. Съветвам те да не се занимаваш с глупости. Лигата и анимето са добре.
Успех.

SHPAIdURmeN
08-22-2014, 08:31
Здравейте,
буквално искам съвет какво да правя от тук? Кой да избера?

Съветвам те да не правиш нищо. Вземи си малко почивка от драмите.


Прекарвам голяма част от времето си в гледането на Анимета и играенето на Лига. Опасявам се, че това е единственото нещо привлекателно в мен и е единствената причина момчетата да се занимават с загубенячка като мен.

Не се обвинявай така, понеже няколко месеца по късно ще ни кажеш, че имаш проблем със самочувствието. А причините да те харесват може да са много, пък и независимо дали играеш или гледаш анимета, все пак са те харесали, като са те видели как изглеждаш външно, а после твоят характер.



Искаш да се хванеш с някого, само защото те харесва? Не го прави, стани гадже с човек, когото ти харесваш също. И не започвай връзки от разстояние, в твоята възраст ще е още по-невъзможно да поддържате отношенията си.

+

baby_baby
08-22-2014, 10:45
Нито един

rali1998
08-22-2014, 11:03
Много ви благодаря! Явно всичко това ще трябва да почака за сега ще се концентрирам върху учене и други детински неща~ очевдино е, че не съм готова за подобно нещо.

anonymous768631
08-22-2014, 11:53
Ето първата адекватно развита и успешно завършена тема във форума, която съм виждал въобще. А аз съм тук от години.
Заключете я, за да не дойде някой и да сере на нея.