PDA

View Full Version : Проблем при слагане на презерватив



mitkoara
08-22-2014, 01:34
Здравейте съфорумници. На 19 години съм и откакто водя полов живот винаги едно нещо ми е било чудно. Разпитвал съм и приятели и кой ли не. Та по темата:
Имам голяма вена върху пениса, когато тръгна да слагам презерватив и някак си той застава между главичката и останалата част, и не мога просто да плъзна надолу кондома както повечето хора. Даже по някой път се е стигало и до правенето на секс без презерватив. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем? 17см и доста дебелина, но ме съмнява да ми трябва по-голям хахах. При забелването вената се сгъва все едно и става един вид преграда, или много кожа се насъбира, нямам си абсолютно никаква идея защо или по-какъв начин се случва това. Та някакви идеи какво мога да направя, защото още съм млад и не искам след 9 месеца да ми кажат честито или да се разкарвам наляво надясно за венерически болести :D

anonymous768631
08-22-2014, 11:57
Братле, ти презерватив виждал ли си? Ама не са си го виждал, а да си го огледал, да си играл с него? Това нещо е толкова еластично, че мога да си вкарам двата юмрука в него.
И ако оная ти работа не може да влезе, то поздравления, господине, мисля, че сте световен рекордьор.

XtraBrite
08-22-2014, 12:36
Абе брат да не го слагаш на обратно тоя презерватив та да не може да влезне :D :D :D

K()|_iBrI
08-22-2014, 13:18
Не само двата юмрука ми и главата можеш да си набуташ вътре с малко повече зор. Тея от 25 стотинки като бяхме лапета на по 12 13 сме ги надували и ставаха огромни ти 1 к*р не можеш да бутнеш вътре. Не знам дали на обратно го слагаш, ама ако го разтягаш предварително :D , то тогава няма как да ти влезне.

RapExotic
08-22-2014, 20:21
На 19 години си и неможеш да го слагаш? Това е притеснително ..

102
08-22-2014, 20:24
неможеш ? Това е притеснително ..

+1