PDA

View Full Version : Побърквам се .. отчайвам се.. задавам си въпроси и не мога да си отговоря .. :(



Teryy
08-22-2014, 12:00
На границата съм да се побъркам. Толкова трудно ми беше докато му докажа че наистина го искам и искам да бъда с него, търпях безразличното му поведение и накрая когато започна да споделя чувствата си с мен започнах да обръщам внимание на лошата му страна. Той беше наркоман.. пушеше много и много се друсаше, но с мен когато сме били двамата се е държал много, страшно много добре..обаче пред приятелите си се държеше твърде тъпо с мен, нараняваше ме и го молех да ме остави, не издържах - казваше ми няма повече обещавам ти и му прощавах, защото знаех че грешката му е била системна - бил е напушен океу .. но това беше като кръговрат, след всяко унижение дори и да е било на базик аз се чувствах тъпо по този начин и той не искаше да го разбере, все едно казваше "вижте каква п***а може да намажете и вие " .. исках да не ме дава на никого, да се бои да ме изгуби, да показва малко ревност. Вместо да се чувствам спокойна и щастлива аз с времето изпитвах болка и усмивката ми започна да се губи.. но пак си бях с него, пак го обичах - не знам дали това е вид обич, да обичаш някой който ти причинява болка.. Казвал ми е - още си дете, наивна си и се сърдиш за най - малкото, няма перфектни , ти перфектен ли го търсиш, трябва малко да си промениш мисленето - вече не си малка! Точно това му бяха думите и ме караше да се замислям и да си казвам - хей момиче стегни се пак започваш да си проявяваш чалъмите, на границата беше да го загубиш и хоп отново му простих. След няколко време историята се повтаря, пред мен е един а пред приятелите си ужасен човек.. дори когато сме били двамата ми е казвал " Обичам те, но не по този начин по който ти обичаш мен, аз те уважавам,че правиш толкова много за мен, разбираш ли - не знам какво е да си влюбен, много бих искал да го усетя т'ва чувство " после след като замина да работи извън страната ми казваше "аз тук спя с други, имам си нужди, не мога просто , но знай , че към тях нямам нищо". Нещо ми казваше че това не е човека за мен, ако след време заживеехме заедно няма да съм изобщо щастлива с този човек, колкото и да го обичам.. но последните му думи бяха след като се скарахме " Но знай, че никой няма да те обича толкова колкото аз, ти никога няма да ме забравиш и няма да можеш да продължиш напред, дадох ти последен шанс, но ти пак ме заеба, казах ти че ще съжаляваш, знаех те, че твоето е моментно, но ти си още дете, кога ще пораснеш най после ... " и ме блокира. В момента се чувствам страшно зле, мина месец след раздялата ни, а аз не мога да си го избия от главата.. постоянно се самосъжаалявам и обвинявам. Думите му постоянно ми се въртят из главата и отново се замислям наистина ли съм дете и обръщам прекалено много внимание на това.. Чувствам се ужасно.. :( Всеки ми казва постъпи правилно като го остави, защо тогава ме боли толкова много .. не ми е първия в живота до сега. Не мога да си обясня защо се случва това. До кога ще ме боли.. боли ме така все едно аз съм виновна

marilyn
08-22-2014, 12:07
Момиче, я се стегни. Ходи отпразнувай факта, че си се отървала от това същество. Когато някой те обича, не се държи по този начин. Той от къде знае дали друг не е способен да те обича повече? Явно той не те е обичал, влюбен мъж не се държи по този начин. Той ще се опитва да те задържи като има прекрасно поведение, показва обич и уважение, а не се държи с теб като с боклук. Но нека не пропускаме фактът, че ти СИ ПОЗВОЛИЛА да те унижава така.

Радвай се, че вече не е част от живота ти. Ще срещнеш друго момче и дано разбереш какво наистина означава мъж да те обича.

draid
08-22-2014, 20:46
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/568786-%D0%A2%D0%BE%D0%B9-%D0%B5-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD!-%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BB%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD

Последно какво викаш ?

Kitty Bloom
08-22-2014, 23:33
Ако още си мислиш, че това е любов, направо не знам... Бтв, той на колко години е? И както някой каза по-горе, когато един мъж те обича истински не се държи по този начин с теб и не спи с други. И може да прозвучи обидно, но си доста наивна и глупава, за да продължаваш да се занимаваш с такъв човек, който само ще те дърпа надолу. Продължавайки да поддържаш контакт с него рискуваш единтвено да станеш и ти наркоманка. Изобщо, пътя с този човек е само и единствено надолу. Предполагам ще бъде много трудно за теб да се разделите, но след време ще си благодарна на себе си и ще се радваш, че си се спасила. Не можем да те съдим, всеки прави простотии на тези години и в живота на всеки има хора и неща, за които не искат да си спомнят. Не се колебай повече да се разделиш с тази отрепка. Намери си някакво занимание, нямаш ли приятели? Излизай, запознавай се с нови хора, скоро ще срещнеш човек, който си заслужава и ще бъдеш истински щастлива!

RapExotic
08-23-2014, 03:46
Как момичетата все страдате за някакви кретени, тва не знам .. Толкова ли няма нормални момчета, ами си тръгнала да страдаш за някой, който никога не те е обичал?

juj4elinka
08-24-2014, 09:46
Недораслия е той, не ти. Човек като него не си заслужава болката, която изпитваш. В любовта всички сме еднакви. Имал нужди, не знам какво си... Съжалявам, много съжалявам, че го казвам, но на това момче определено, ама изобщо не му пука за теб... Ти си добро момиче, което му е давало не един шанс и той пак се е държал с теб без уважение, без истинска любов. Да, няма перфектни хора, но има хора, които биха дали и направили всичко за теб! Лично аз не вярвах в това, но се убедих и не отне никак малко време. Бъди силна, бъди себе си и се цени, не разрешавай на хора, които тъпчат достойнството ти да ти бъдат най-скъпи на сърцето. :)