PDA

View Full Version : Как да целуна момиче :(



simeonov1999
08-22-2014, 12:37
Така от няколко дни ходя в една приятелка и само се прегръщаме а аз искам да се целунем , но тя иска с език а аз немога и затова моля ви се дайте ми съвет как да я целуна ? :( :)

K()|_iBrI
08-22-2014, 12:43
Ти верно ли си 99 и не знаеш как да се целуваш ... http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/502466-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B5 <---- има си темичка за това. На 15 години да ходиш у тях да се прегръщате, до ся трябваше да си я боцнал между краченцата.

hey.mistery
08-22-2014, 13:59
Никой не може да ти даде точно обяснение на това как става. Просто опитай, ще ти дойде от вътре начина.

thebigsmile
08-22-2014, 17:09
С устни. За по-напреднали може и с език.

draid
08-22-2014, 20:36
Ама вие се уговаряте как да се целувате ли ? Има една приказка "Ако ставаше с гледане, кучето щеше да е най-добрият касапин"

$$alex$$
08-23-2014, 10:02
След малко чакам тема "как да пръдна"
То идва от вътре пробвай

Babyys
08-23-2014, 20:34
Така от няколко дни ходя в една приятелка и само се прегръщаме а аз искам да се целунем , но тя иска с език а аз немога и затова моля ви се дайте ми съвет как да я целуна ? :( :)

Слушай ,аз съм момиче и съм на 14 тази година ми беше първата целувка и аз се вайках как какво що ,а то стана съвсем случайно,едно момче ме изпращашв и започна да ме закача след което ме спря приближи се към мен и запомнахме не мога точно да ти обясня ако видиш ,че тя ти пуска език ,пусни и ти,мн е яко след което я прегърни ,предлагам ти първата целувка да е по бавна :) Късмет пиши дали се е получило :)

juj4elinka
08-24-2014, 09:07
Първо един олд скуул съвет: Не се засилвай, че да не се контузите (зъби, носове, устни и прочие) :D За самата целувка: Представи си следното - "Сега или никога", ами ако не я целунеш, ако винаги отлагаш всичко ще стои на едно място. Няма нищо притеснително. Чувствата са взаимни (Y) . Мисли през цялото време колко искаш да я целунеш както и тя теб, мисли за това какво изпускаш, ако не го направиш. Никой не очаква от теб да си професионалист. Вярно, че не винаги се получава от първия път, но кой е казал, че това ще е първия ви и последен опит? Действай плавно и влагай чувствата си! Едва ли ще сгрешиш ;)

s7ream
09-08-2014, 16:02
Първо един олд скуул съвет: Не се засилвай, че да не се контузите (зъби, носове, устни и прочие) :D За самата целувка: Представи си следното - "Сега или никога", ами ако не я целунеш, ако винаги отлагаш всичко ще стои на едно място. Няма нищо притеснително. Чувствата са взаимни (Y) . Мисли през цялото време колко искаш да я целунеш както и тя теб, мисли за това какво изпускаш, ако не го направиш. Никой не очаква от теб да си професионалист. Вярно, че не винаги се получава от първия път, но кой е казал, че това ще е първия ви и последен опит? Действай плавно и влагай чувствата си! Едва ли ще сгрешиш ;)

подкрепям с 2 ръце

d-r.Zob
09-08-2014, 21:00
Абе вие какво - питате се: "може ли да ме целунеш с език" и ти отговаряш: "не знам как". Е това ще ме убие...