PDA

View Full Version : Нов компютър - интернет



whiskyandcocaine
08-22-2014, 14:12
Здравейте, досега имам два лаптопа, но вече имам и настолен компютър. Свързах му един рутер, с уиндоус ХР е, но не мога да разбера как да видя безжичната ми мрежа, за да се кънектна към нея и да ползвам мрежата и на настолния компютър. Какво трябва да нарпавя?

whiskyandcocaine
08-22-2014, 15:00
кажете де хакерчетааааа

OMGOMG
08-22-2014, 15:11
Ако е много стар компютъра може и да не можеш

whiskyandcocaine
08-22-2014, 15:34
Ако е много стар компютъра може и да не можеш

Компа е мощен, досега е работил с този рутер именно по този начин и е ползвана безжична мрежа, но не знам дали проблема е, че има настройки от стария нет, който е ползван досега, защото ми излиза само старата мрежа, но не знам как да си избера моята мрежа. Искам да напиша паролата, да се свържа и да ги разкъртя на кънтъра.

whiskyandcocaine
08-22-2014, 15:34
м-м-м-м-м-м-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-мм-м-м-м-м монстър кииииил

whiskyandcocaine
08-22-2014, 15:45
ех маи ще трябва да ес регистирам в някой форум с хакери

SimsonS50
08-22-2014, 15:57
Ако искаш със компютъра да се кънектнеш към рутера ти е необходимо устройство (забравих как се казва). То е със USB Пъхаш го в компа и се връзваш. Ако нямаш това устройство ти е необходим кабел.

whiskyandcocaine
08-23-2014, 08:40
Ако искаш със компютъра да се кънектнеш към рутера ти е необходимо устройство (забравих как се казва). То е със USB Пъхаш го в компа и се връзваш. Ако нямаш това устройство ти е необходим кабел.да, колега рутера е към компа с кабел :)

k9drfm4
08-25-2014, 03:02
The hottest sexy Halloween costumes for 2014 from WholesaleLingerieX.com. we ship from our warehouse.Wholesale Sexy Costumes, Low Price Sexy Halloween Costumes From China Top Suppliers.
Wholesale sexiest womens costumes (http://www.wholesalelingeriex.com/sexy-costumes-c-1.html)
Wholesale sexiest costume (http://www.wholesalelingeriex.com/sexy-costumes-c-1.html)
Wholesale sexiest costumes for women (http://www.wholesalelingeriex.com/halloween-costumes-c-1_113.html)

Naasko
08-27-2014, 15:05
От десктопа с десен клавиш на мишкатa избираш Local Area Connection после избираш в прозорчето properties след това избираш от изброените internet protokol TCP/IP в отворения прозорец цъкваш на двете чавки автоматично да си вземе адреса и си готов стига да си с нереално IP ТОВА ВАЖИ АКО СИ С КАБЕЛ ДО КОМПА УСПЕХ

DarkWitcher
08-28-2014, 13:05
Пич, ако в действителност е рутер, то трябва компа ти да се закача автоматично (ако това, което Naasko е написал, си го направил), ако не се закача, значи трябва да си закачиш компа с кабел към рутера, от който ти идва Wi-Fi. И освен това, ако компа е мощен му махай XP (което от 8 април тази година вече не се подържа и все повече програми и игри не работят на него) и му сложи 7-мица. Ако иска компа да се закача без кабел директно към Wi-Fi си копуваш USB Wireless Adapter, ръгаш го в някой от USB портовете на компа, инсталираш му драйвърите и си ти. Един такъв адаптер струва от 10-15 лева нагоре.