PDA

View Full Version : ДАМА ПИКА!!!



SING GIRL
08-22-2014, 18:50
Знам ,че тук може да не е най-подходящото място за този пост ,но не ме съдете.Така до сеге не съм викала дама пика ,но едни мой приятели викаха ,но нищо не стана.Искам да попитам някой викал ли е ,какво е станало ии вярвате ли !?!?

kaRamella
08-23-2014, 17:12
:D :D :D :D Аз не,ама виж ако някой има такива преживявания би ми било много интересно :D

...Rammstein...
08-23-2014, 18:50
Викали сме в четвърти клас и.....нищо не стана :D :D :D пълни глупости!

evilgirl95
08-23-2014, 19:17
Хаха.. да викахме с 2 момичета.. оставихме до огледалото листче и химикал и си затворихме очите и я викахме, викахме.. и после попитахме тук ли си.. видяхме листчето и на него пишеше "Да" .. оказа се, че братовчеда на едно от момичетата го е написал.. :Д..
и някаква катеричка викахме, която обичала да яде сладко.. май се казваше Кики .. викахме я с бонбон.. и духчето Каспър дето крадяло играчки :Д

TIFOSO
08-23-2014, 19:17
Дойде с две валета и ни опика тортата тааа мр'ша..

Babyys
08-23-2014, 19:53
:D :D :D :D Аз не,ама виж ако някой има такива преживявания би ми било много интересно :D

ами начи аз лично не съм викала ,но брат ми с приятели викаха,ние с едно момиче стояхме и ги слушахме и дори плакахме да не би братята ни да пострадат,тъъ да минем какво се случи те викаха дама пика в една къщичка смисл палатка напривиха всичко по реда си по едно време гледа всички бягат и дойдоха при нас разказаха ни ,казаха че свеща е паднала ,и на нея се е образувала буквичката Л аз се казвам ЛИЛИ беше ме страх ,защото аз бях написала на всички който стройхме къщичката имената на дъската,разкъсахме картата и се поличиха 17 парчета на тази дата една моя приятелка която участваше е родена ,така прибрахме ссе с брат ми беше ме шубе ,на другата сутрин отидохме да проверим дали сички са добре ии слава на бога сички бяхме добре,след това отидохме да развалим проклетата къща ,брат ми изрита едната дъска ,и тя се върна обратно не казахме на всички за да не се притеснят и до ден нешен не можем да си го обясним :)

Babyys
08-23-2014, 19:57
Дойде с две валета и ни опика тортата тааа мр'ша..

хах мани мани не се ебавай с тея работи

roki67
08-23-2014, 20:05
Не съм малко страхливка си падам

Babyys
08-23-2014, 20:08
Не съм малко страхливка си падам

ми то си е за страх да ти кажа честно :)

102
08-23-2014, 23:29
викнете и захар4о да си правят компания

strawberry88
08-24-2014, 00:24
Повикайте лекарска помощ.