PDA

View Full Version : Изневяра.



Lady.M
08-22-2014, 23:44
Изневерих на приятелят си и се чувствам ужасно,не съм такова момиче,случи се за първи и последен път,скарах се ужасно много с приятелят ми,защото той ми каза,че най-добрият ми приятел е влюбен в мен,а аз му казах че това е глупост и че не мога да понасям вече ревността му.Той и най-добрият ми приятел не се разбират,едва си говорят само заради мен и то само "Здравей. -Здрасти" това е всичко и той не спира да казва,как най-добрият ми приятел ме обича и се опитва да ни раздели.Аз му се резвиках и си тръгнах от тях,отидох при най-добрият ми приятел,да му кажа,че трябва да говори с него,да му обясни,че няма нищо между нас.Той започна да се смее и предложи да пийнем по нещо да се успокоя,защото бях много ядосана,първо пихме коктейли,после пихме текила и пяхме,танцувахме и се събудих сутринта гола в леглото му,а той спеше до мен.Аз си тръгнах и сега нямам идея какво да направя.Нямам идея как да постъпя,той не ме обича,аз не го обичам ние сме приятели,познаваме се,знаем всичко един за друг,знам всичките момичета с които спи,той постъпва зле с момичетата,той е "мъжка курва" аз го наричам така,спи с всяка красива жена,лъже ги,омайва ги,кара ги да се влюбват в него,а след това ги оставя,но аз го познавам по различе начин,като момчето с което мога да говоря по цяла нощ,да се смея,той е умен и прекрасен,просто не е намерил момичето,което ще го опознае,но това не означава,че е влюбен в мен,беше грешка,аз бях ядосана и наранена,бях пила доста аколкох и най-добрият ми красив и много много секси приятел беше до мен,направихме грешка и сега не знам какво да правя.Трябва ли да кажа на приятелят ми или не,не знам..кое е правилно и кое не.

nIkEnCeTy_bE
08-23-2014, 08:26
Приключи тази връзка, докато все още имаш някакво достойнство. Тези истории, където са замесени и най - добри приятели, винаги приключват зле.

kalpazanka
08-23-2014, 08:30
Няма нужда да съсипваш още някой психически заради това, че като пиеш, не можеш да си държиш краката затворени.

Lady.M
08-23-2014, 10:34
Връзката с най-добрият ми приятел или с приятелят ми.Не знам дали трябва да му кажа,че съм му изневерила,той ми се обади днес,закусвахме и всичко беше наред,той се извини,а аз се чувствах ужасно..Най-добрият ми приятел не спира да ми звъни,искал да поговориме,а аз го отбягвам.Нямам идея какво да кажа на никой от тях,не съм на 16 на 21 съм и съм тотално объркана,а не мога да кажа на най-добрата си приятелка,защото приятелят ми е брат й..Затова пиша тук,не да ме съдите,много добре осъзнавам грешката си,просто искам да оправя нещата.

girlwithblueeyes
08-23-2014, 11:09
Долна и грозна постъпка от твоя страна.Пиенето не е оправдание

per-dead
08-23-2014, 11:17
Няма нужда да съсипваш още някой психически заради това, че като пиеш, не можеш да си държиш краката затворени.

Трябва да се запознаем на живо. ^^

Авторке, късай с гаджето, с обяснение, че си му изневерила с най-добрия ти приятел и т'ва е, докато все още не си се оплела в лъжи.
Ии, да.
За успех си е работата.
Успех.

JullieeK
08-23-2014, 11:21
Кажи му, по-малко боли от истината, отколкото от лъжата.

shmatarok
08-23-2014, 11:24
Най-добре кажи на гаджето си да види той що за приятел и гадже си има, след това не го занимавай повече и не се занимавай и с " най-добрия му приятел" .

RapExotic
08-23-2014, 11:54
и не се занимавай и с " най-добрия му приятел" .

Тя е спала с нейния най-добър приятел, а не с неговия. ;)

Най-добре ги остави и двамата преди да си се превърнала в поредното момиче с главно К. И не търси оправдание в това, че си била пияна, защото това си е лично твой избор да се напиеш с момче, което знаеш, че се възползва от жените в това състояние.

Lady.M
08-23-2014, 12:03
Не се оправдавам с алкохола,не съм била чак толкова пияна,не ми се губят моменти,помня абсолютно всичко,той не се е възползвал от мен,а аз от него.Аз го целунах,аз го исках и той ми каза,че отдавна го е искал,че е искал цялото това аз и той,да имаме всичко,да сме заедно..но аз се направих,че не съм го чула.

evilgirl95
08-23-2014, 12:47
Явно е, че и ти си падаш по твоя "красив и секси" най-добър приятел. Ако това цялото не е лъжа, то кажи на приятеля си, че всичко между вас е свършено. Измисли едно от тези клишета в които не той е виновния, а ти (което в случая не е лъжа) .. и дрън,дрън, дрън... недей да губиш времето на момчето.

draid
08-23-2014, 16:34
Викаш най-добрият ти приятел ? Хаха, значи ти едно на ръка си трол, ама е жалко защото много такива заблудени има като тоя твоя изграден образ. Жалко за такива простовати злобни момиченца.

anonymous708973
08-23-2014, 17:37
Ей заради такива тъпи номера мъжете повтарят като развален телефон, че няма приятелство между момче и момиче.
Смятай какъв "мъж" е "най-добрият ти приятел", че да ти се върже на акъла.

Късай с приятеля си. Опитай се да не му казваш, но не му оставяй впечатлението, че вината е негова. Ако тръгне да си мисли това, му дължиш истината. В противен случай не го наранявай с признание за малоумната си постъпка.

draid
08-23-2014, 19:11
Не, те просто потвърждават думите ни. А ти ако си мислиш, че никой от приятелите ти не би си легнал с теб...

Boris0va
08-23-2014, 19:13
Истински те жени не изневеряват.Запомни го.

batalizator
08-23-2014, 20:50
Как по-точно се направи, че не си го чула, а след това спа с него?

Най-добре да приключиш всичко. И с двамата.

А, и изглежда приятелят ти е бил прав.

juj4elinka
08-24-2014, 08:54
Трололол. Първо "Не е влюбен в мен!", а после "Аз го исках и той ми каза,че отдавна го е искал,че е искал цялото това аз и той,да имаме всичко,да сме заедно". Сега последно влюбен ли е, не е ли? Лъжеш ли, не лъжеш ли? :D

anonymous708973
08-25-2014, 14:43
Не, те просто потвърждават думите ни. А ти ако си мислиш, че никой от приятелите ти не би си легнал с теб...

Напротив, но ти гарантирам, че няма да го направят, докато съм пияна като гъз и преценката ми е на същото място.

draid
08-25-2014, 16:00
Интересно, само аз ли съм на същия акъл и мисля същото и като съм пил и като съм трезвен ?

anonymous708973
08-25-2014, 16:03
E, виж сега, това, че ти имаш мераци на приятелките си, не означава, че всички са така :)

draid
08-25-2014, 16:06
E, виж сега, това, че ти имаш мераци на приятелките си, не означава, че всички са така :)

Нямам мераци на приятелките си, обаче съм убеден че едно 75% от твоите приятели биха си легнали с теб (стига да изглеждаш добре де) което автоматично ги прави някак не точно приятели.

AnarchyBoy
08-25-2014, 16:07
:D

nIkEnCeTy_bE
08-25-2014, 16:08
Винаги, винаги мъжете гледат на една жена първоначално като сексуален обект. /говоря една красива жена, нали/

anonymous708973
08-25-2014, 16:11
Нямам мераци на приятелките си, обаче съм убеден че едно 75% от твоите приятели биха си легнали с теб (стига да изглеждаш добре де) което автоматично ги прави някак не точно приятели.

Ахаааа.
ЕЙ, как обичам нагли хора, дето си мислят, че всичко знаят. Начи, при теб всичко е окей, твоите приятелства са истински, ама моите не... тва, извинявай, на каква база го твърдиш?

Уотевър. Мен това не ме притеснява, отдавна съм спряла да го гледам като фактор, отдавна не ми е черно-бяла картинката, но не ми се хаби да обяснявам.

girlwithblueeyes
08-25-2014, 16:13
Защо по дяволите трябва да се спрителявам с момче с мисълта че той ще мисли как да легне с мен .Аз лично вярвам в чистото и искрено приятелство между двата пола .Пък нека съм наивна :D

anonymous708973
08-25-2014, 16:19
За едно искрено приятелство не е необходимо да не те намира за привлекателна. Само това ще кажа.

nIkEnCeTy_bE
08-25-2014, 16:19
Защо по дяволите трябва да се спрителявам с момче с мисълта че той ще мисли как да легне с мен .Аз лично вярвам в чистото и искрено приятелство между двата пола .Пък нека съм наивна :D

Принципно и аз го вярвам, когато двама хора са зрели и си уточняват отношенията. Аз имам такова истинско приятелство. Но то не е казано, че той постоянно го мисли, просто по принцип един мъж притежава хормони, които не му позволяват да е сексуално безразличен към една красива жена. И ние някакси жените гледаме да си затваряме очите, за да не развалим приятелството, ама в един момент ако избие и се чувстваме виновни, защото наивно вярваме, че той също може да си е затворил очите... и друго.

JullieeK
08-25-2014, 16:27
Винаги може да има истинско приятелство и ни мисля, че това кой кочко е красив има нещо общо.Ти ако цениш човека за това, което ти предлага като личност няма да искаш да си легнеш с него.Имам едно такова приятелство и съм убедена, че както и да изглеждам, той никога не би си легнал с мен.

draid
08-25-2014, 16:35
Ахаааа.
ЕЙ, как обичам нагли хора, дето си мислят, че всичко знаят. Начи, при теб всичко е окей, твоите приятелства са истински, ама моите не... тва, извинявай, на каква база го твърдиш?

Уотевър. Мен това не ме притеснява, отдавна съм спряла да го гледам като фактор, отдавна не ми е черно-бяла картинката, но не ми се хаби да обяснявам.

Просто знам как мислят мъжете, явно ти не го знаеш или не искаш да го разбереш. Хайде сложи си сега ръка на сърцето и кажи, че никой твой приятел не би си легнал с теб ако му се предложиш пък тогава ме обиждай (:

JullieeK
08-25-2014, 16:39
Естествено, че едно момиче като предложи директно на момчето да спи с нея 90 % от "приятелите" ще се съгласят, обаче става дума за истинско приятелство, когато чувстваш момчето като свой брат, а ти си му по-близка и от сестра.В такъв случай каквото и да става, двамата никога дори няма и да си помислят за секс...

draid
08-25-2014, 17:12
^Въпроса е колко често се срещат такива приятелства ? 1 на 1000 ? 1 на 10 000 ? 1 на inf ?

JullieeK
08-25-2014, 17:16
По-често отколкото си мислиш.

anonymous708973
08-25-2014, 17:51
Ти ако цениш човека за това, което ти предлага като личност няма да искаш да си легнеш с него.

Направо ме боли да ти гледам напъните за разсъждения.
По твоята логика не трябва да си лягам с приятеля си.

Дрейд, не ме разбра.
"За едно искрено приятелство не е необходимо да не те намира за привлекателна. Само това ще кажа. "
Явно ще трябва да го смеля - не съм казала, че би ми отказал, а че аз няма да изглупея дотам, че да го поискам. А това, че не би ми отказал (да се обърне внимание на условното наклонение), по никакъв начин не прави приятелството ни по-малко истинско. Говоря за най-добрия ми приятел, който ме познава по-добре от всеки друг, знае всичко за мен и буквално знае как протича мисълта ми. Мога да му кажа всякакви подробности за всякакви сфери от живота си, той - също. Знаем си всички кирливи ризи, всички дълбоки страхове и т.н.
Просто се смея на идеята, че в едно истинско приятелство трябва едва ли не да съм потресена от идеята/възможността, че най-добрият ми приятел евентуално... в хипотетична ситуация... ако, ако, ако *двеста условия* би спал с мен. Ами, биг дийл. Момиче съм, имам претенции да съм умна и чаровна. Това, че съм най-добрата му приятелка и че на сестра си не споделя толкова колкото на мен, някак не прави автоматично деколтето/дупето ми по-малко привлекателни.
Не сме от тези най-добри приятели, дето си лежат по скутовете и се преобличат един пред друг с мотива, че "оооо, ние сме най-добри приятели, напълно е нормално". :)

JullieeK
08-25-2014, 18:15
И мен ме боли да гледам колко ограничено мислиш.Ако си беше направила труда да помислиш малко щеше да разбереш, че говоря за истинско приятелство с момче, а не за момче, с което ходиш.Ама не, колко по-лесно е да наливаш, отколкото до седнеш да мислиш....

anonymous708973
08-25-2014, 18:20
Хаха, аз идеално видях за какво говориш, но няма никаква логика да разграничаваш нещата.

Не съм аз тая с ограниченото мислене в стил "ама нееее, как, ние с най-добрия ми приятел сме безполови, щото толкова се ценим един друг".

JullieeK
08-25-2014, 18:27
Мдам, намери кой да наричаш ограничена....Както и да е, поднових се регистрацията в сайта да помагам на хората, от коментарите ти виждам, че ти си тук да обиждаш.Мисля, че тава говори повече от красноречиво кой е ограничения.
Отново дори не се опита да вкараш малко логика, но нищо, ще се научиш някой ден :*

anonymous708973
08-25-2014, 18:28
Като направиш 17 000 мнения и си прочела толкова простотии колкото и аз, тогава ни сравнявай.
На всички стари потребители ни е паднал прагът на търпимост, което е напълно нормално.

JullieeK
08-25-2014, 18:31
Направила съм ги мила, това, че съм с нова регистрация нищо не означава, а и сякаш това кой колко мнения има е от значение....Невърмайнд, ти си знаеш най-добре за себе си, но един съвет-когато не познаваш някой не говори дали е ограничен, излагаш себе си само, че съдиш хората без каквито е да било сведения за тях.