PDA

View Full Version : На 17 проблем с ерекцията



stef4o951
08-23-2014, 01:32
Здравейте, случаят е следния- има едно момиче, с което се виждаме тайно в техния двор късно през нощта и вече няколко пъти сме се опитали да преминем към втора база, но малкия приятел нещо отказва да изпълнява задачите си :D Мисля че проблемът е в това ,че адски се притеснявам някой да не ни види и не мога да се отпусна даже последния път мацката ми предложи и френски ласки и пак, не ще и не ще . Другия вариант е че сме на тъмно и почти нищо не се вижда, според вас ,ако го правим на светло по-голям ли е шанса да вдигна самолета? Не ми е за първи път дори бих казал,че съм добър в креватните приключения и до сега не съм се сблъскал с подобен проблем. Вече мисля да взема някакво лекарство от сорта на Виагра или нещо подобно ,знам че съм млад и не е препоръчително , но само за първия път кадар да преодолея страха си. Дайте някакви съвети било за достигане на психична нагласа, било за подпомагащи медикаменти. Поздрави.

GEMBI
08-23-2014, 04:40
Притеснението ти идва в повече.

zoyex
08-23-2014, 07:34
Не го правете в дворът й като за начало....усамотете се в стая

nikidim99
08-23-2014, 20:01
Разбира се, че трябва да е на светло, нали трябва да я виждаш. Освен това наистина не го правете на двора, това е глупаво, а отидете най-добре у вас, така ще се отпуснеш много повече. ;-)

batalizator
08-23-2014, 20:55
Виагра в никакъв случай. Отидете у вас, там ще се чувстваш най-комфортно. Запали свещ(и), ще придадат атмосфера на стаята ти и ще предразположат и двамата. И чак след като го направите, ще се сетиш, че едно време си имал там някакъв проблем :)

Eagle 123
08-23-2014, 22:15
Е това са суицидни умозаключения - гълтай Виагра, тва хапченце почва вече да става хит като ескапелата брей .. като за начало по-добре да сте заградени от "паралелипипетидни" :D стени, че във свои води се плава най-добре, пък и самото ти обкръжение ще ти бъде познато, което ще ти даде нужното спокойствие. След това разбира се, че трябва да е някъде по на светло, ползвайте слабо осветление, има такива лампи, които излъчват различни нюанси цветове .. така хем ще се възбудиш по-лесно, хем ще ви е романтична атмосферата и на двамата.. оттам насете си зависи вече от теб, айде успех

baby_baby
08-24-2014, 09:58
Може да е от притеснението не се притеснявай

AngelBelchev
08-25-2014, 07:50
И на мен ми се е случвало, от притеснението ще е според мен. Просто не го мисли, нито как ще се справиш, нито дали ще я задоволиш.