PDA

View Full Version : Много силен сърбеж, болки и подуване на срамните устни? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!! СПЕШНО



MsLostTreasure
08-23-2014, 05:55
Здравейте от 3 дни имам страшен на сърбеж на срамните устни, но вчера забелязах и подуване ... също така гащите ми са изцапани с някаква странна течност (оприличавам я на ориз или на малки топчета), четох доста форуми и стигнах до извода, че имам гъбична инфекция, но не мога да отида веднага на гинеколог тъй като имам някакво подобие на цикъл, не мога да спя от този сърбеж :( Към края на юни бях в болница заради гнойна ангина и ме тъпчаха с антибиотици до 19-ти, но към 12-13ти юли имах проблем с пикочните пътища, бях на гинеколог и се оказа цистит и отново пих антибиотик, възмножно ли е от това да се е пилучило, тъй като не беше изминал 1 месец? също така към края на юли имах бяло течение и ми бяха предписали клотримазол вагинални таблетки и хапчета, които се взимаха 4 на веднъж, но не им помня името... ? МОЛЯ ВИ препоръчайте ми нещо от аптеката, с което да облекча сърбежа преди да отида на гинеколог и да разбера истинския проблем :( защото пиша тази тема в 8 ч. и съм се събудила от нетърпимия сърбеж !!!!!!

zoyex
08-23-2014, 08:32
Да, възможно е от антибиотиците да се е получило. Иначе можеш да си правиш промивки с Розалгин за сърбежа и дискомфорта.

Summer..lov3
08-25-2014, 16:11
Гъбички.Имах същия проблем и се киснах в смрадлика,успокояваше ми сърбежа,но временно за час/два.Отидох на лекар и ми изписа една камара лекарства и в момента още се лекувам.Моят съвет е да не чакаш и да не предприемаш домашни лечения с каквото ти падне а веднага да отиваш на лекар,защото гъбичките са много упорити и трудно се лекуват

zlatit0o
08-25-2014, 16:22
Клотримазол ми помага при сърбежи.

marilyn
08-26-2014, 12:03
Вероятно е следствие от антибиотиците. Пробвай със смрадликата.