PDA

View Full Version : Скъсан презерватив.Спешно



vankata33
08-23-2014, 12:52
Здравейте, момче на 19 години съм. Искам да попитам за нещо, което наистина ме безпокои. На море съм приятелката ми (на 18 години е) и днес сутринта правихме секс на плажа и всичко мина добре. Още беше тъмно за това запазих презерватива за да го видя в квартирата, която беше на близо. В квартирата напълних презерватива с вода за да го тествам. Стиснах го веднъж нищо, на второто стискане обаче се пръстна. Сцепи се от резервоарчето до средата. Презерватива беше нов на durex mutual pleasure. Притесняваме се защото свърших в нея и стоя около 5-10 сек. в нея. Тя каза, че капе нещо, но то може би е било от самата и възбуда, защото предната вечер, като го правихме имаше същата слуз. Въпросът ми е дали има някаква вероятност да се е скъсал докато е в нея и нуждно ли е да пие ескапел или др хапче. Правихме го единствено в една поза с нормално до бързо темпо както обикновенно. Моля дайте съвет или мнение.. Спешно.

evilgirl95
08-23-2014, 13:10
Е, щом си го стиснал веднъж и е нямало нищо, значи си го пръснал ти.. от стискане.. Тя в овулация ли беше?

vankata33
08-23-2014, 13:20
Държах го около минута с водата като не видях да тече (може да е капело и да не съм видял, евентуално) след това го стиснах веднъж да повиша налягането и веднага втори път и той се пръсна. 14 дена са минали от началото на последният и цикъл.

TiTy95
08-23-2014, 13:48
Според мен се е скъсал от стискането, а щом не е течал като си го напълнил, значи не би трябвало преди това да е бил скъсан.

baby_baby
08-23-2014, 14:09
и според мен се е скъсал от стискането щом първия път като си го стискал е нямало нищо значи е от стискането втория път

xXxPETYAxXx
08-23-2014, 18:42
И какво - от плажа до квартирата ходи с използван кондом в джобчето ли? Много странни са ми действията на хората понякога.

vankata33
08-23-2014, 19:39
Не, разбира се. Презерватива беше увит в 2 мокри кърпички и сложен в нещо като малка торбичка/несесерче... Според мен не това е важното. Просто решихме да пробваме нещо по-различно като обстановка. Или според теб трябваше да го хвърлим на плажчето. //
Мерси много за коментарите. И аз мисля, че се е скъсал от силното притискане (а и точно тогава бях доста ядосан и е възможно да съм го стиснал по-силно изведнъж), защото пробвах и с други 2 презерватива и ефекта беше почти същият. Остава ми само съмнението за тази лигава слуз която капеше от нея. //
След няколко опита с другите презервативи решихме да не взима контрацепционно хапче, защото все пак е изключително вредно за организма с много не желани ефекти. Наистина се надявам да не е станал някой гаф...

RapExotic
08-24-2014, 08:34
Презерватива беше нов на durex mutual pleasure.

Е то оставаше и да е втора употреба ..

Щом си го напълнил с вода и не е прокапал значи не е бил скъсан.