PDA

View Full Version : Упражнения за ,корем,гъзе,паласки,крака!



Babyys
08-23-2014, 20:05
Здравейте на 14 съм и имам един проблем в паласките съм доста широка иначе краката и дупето са ми супер някой да каже някакви упражнения за паласки корем,може и за дупе и крака :)а и някой ако иска да пита нещо за диетите питайте за седмица свалих 7 кг даже и не гладъвах :)

kalpazanka
08-24-2014, 07:18
За дупе- клекове и нападки :) За корем разновидности на преси :)
А комбинирано- тук http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

sxtway
08-25-2014, 10:15
Първо ти трябват кардио тренировки, за да стопиш паласките и от там нататък стягай. Зависи и как се храниш.

zombielean
08-26-2014, 05:15
Как свали 7 кг?

winks11
08-26-2014, 08:06
а за повдигане на дупе??? :/

tengoganasdeti
08-27-2014, 08:52
https://www.youtube.com/watch?v=MFlH8XJsF7Y амии аз правя тези и имам стабилна мускулна след тях

AngelBelchev
08-27-2014, 09:10
Прави HIIT (high intensity interval training) кардио 2-3 пъти седмично по около 30 минути. Давам примери за такова:

Загрявка за високоинтензивно кардио на интервали – “HIIT”:

5 минути кардио – бързо ходене

HIIT (високоинтензивна кардио тренировка на интервали) – 3 опции:

ВАЖНО: всеки път избирай различна от последния път опция! Тялото се адаптира бързо и трябва да го шокираш с нещо ново.

HIIT опция 1 – примерно изпълнение на пътека + опции за навън:

Ниво 5 (опция: ходене) – 60 секунди

Ниво 7 (опция: бавно тичане) – 30 секунди

Ниво 10 (опция: спринт) – 60 секунди

Повтори 10 пъти.

HIIT опция 2 – примерно изпълнение на пътека + опции за навън:

Ниво 5 (опция: ходене) – 20 секунди

Ниво 7 (опция: бавно тичане) – 30 секунди

Ниво 10 (опция: спринт) – 40 секунди

Повтори 10 пъти.

HIIT опция 3 – примерно изпълнение на пътека + опции за навън:

Ниво 5 (опция: ходене) – 30 секунди

Ниво 10 (опция: спринт) – 45 секунди

Повтори 15 пъти СЛЕД КОЕТО изпълни:

Ниво 7 (опция: бавно тичане) – 15 минути

РАЗГРЯВКА:

5 минути кардио – ходене на пътека под наклон (опция: бавно тичане на равно)

Дотук добре, казал паяка на мухата. 70% от цялата работа всъщност ти е храненето. Тялото обича елементарното хранене. В него трябва да включиш достатъчно макронутриенти за да се възстановяваш. Наблягай на пилешки гърди като източник на чист протеин и в повечето хранения да включвай фъстъчено масло поради ред причини, основната от която е, че в 100г се съдържат около 50г полезни мазнини! Като въглехидрат търси нещо консистентно като например картофи, ориз или хляб; аз лично наблягам на пълнозърнест или ръжен такъв без да се притеснявам, че ще се омазня при подобен режим. Дори напротив – ще се убедиш всъщност колко много енергия и възстановяване получава човек от 1-2 филии хляб с фъстъчено масло към пилешките гърди! След 18:00-19:00 часа драстично намали или дори разкарай въглехидратите като ориз, картофи, хляб и т.н. Можеш спокойно обаче да ядеш зеленчукови салати (без домати, тъй като доматът е плод, има фруктоза, която както другите захари ще активира панкреаса ти... а инсулинови пикове вечерно време и особено преди лягане пречат в битката с/у мазнините). Като заспиш, в тялото ти ще се произвеждат предимно 2 хормона - хормон на растежа и инсулин. Ако не си яла въглехидрати (тестени изделия, захарни изделия, дюнери, пици и прочее боклуци, плодове и т.н.) ще произвеждаш много малко инсулин, което е супер - ако произвеждаш повече това води до омазняване. За сметка на инсулина, ще произвеждаш хормон на растежа (HGH), който е пряко отговорен за метаболизирането на мазнините. Накратко е общо-взето това - не яж боклуци вечер след 6-7.