PDA

View Full Version : За седмица СВАЛИХ 7КГ ето и диетата



Babyys
08-23-2014, 20:23
Хейй здравейте искам да ви се похваля също така да ви споделя за моята успешна диета в която не повярвах:
Значи задължително е да се приготви една супа която се състой от:
1зелка
3пресни чушки
2моркова
1стрък праз
1Стрък магданоз
Всичко се сварява добавя се сол на вкус ,подправка най-много черен пипер без други подправки
ЕТО И ДНЕВНИЯТ МИ РЕЖИМ
1ДЕН:
Супа(без ограничение тоест на ден колкото искаш кунсумираш)
плодове(без банан,защото е доста калоричен)
2ДЕН:
Супа(пак без ограничение,супата се яде всеки ден)
Зеленчуци
3ДЕН:
Супа(без ограничение)
плодове и зеленчуци
4Ден
Супа(без ограничение)
Плодове
Риба без мазнина на скара
5ДЕН:
Супа(без ограничение)
Пилешко месо варено без мазнина
зеленчуци
6ДЕН:
Супа(без ограничение)
Телешко на скара
7ДЕН
СУПА(без ограничение)
Салата от червено цвекло,и зеле с малко мазнина



Да знам супата омръзва единствено това ме затрудни,но не забравайте и спорта ,правете нещо за да не мислите постоянно за храна,СУПАТА е задължителна ИМА ЕФЕКТ ПРОБВАЙТЕ
Аки сте решили да правите нещо трябва да сте решителни мой приятелки пробваха диетата и се похвалиха че са свалили от 4 до 7 кг,който пробва нека след това да пише и да каже дали действа
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ !

strawberry88
08-23-2014, 23:59
Застреляй се плс.

kaRamella
08-25-2014, 11:51
Диетата е много хубава :)
Лично аз, ям попр. тези неща , като изключим пилешко/телешко и се чувствам окей. *Но,не знам дали ще се свалят цели 7кг за една седмица :)

Тромбоцит
08-26-2014, 12:50
Нормално е да се свалят килограми при намален прием на калории. Друг въпрос е колко ефективно е свалянето на калории по този начин.

*Вметка: Свалянето на N-та килограми зависи от личното тегло на индивида, т.е ако сте 80кг е сравнително по-лесно да се свалят 5кг, отколкото ако сте 60кг.
Без спортуване, ако ще и само на вода да карате, ще стигнете единствено до кривата круша.
Поздрави.