PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



spiders_planet123
08-23-2014, 20:38
Аз харесвам едно момче и според всичките ми приятелки и той ме харесва.Той често иска да оставаме само двамата и когато сме само двамата ме прегръща понякога даже ме хваща за задника.Постоянно ми казва че съм сладка.Ние живеем в един и същ квартал и излизаме всеки ден.Преди няколко дена не излязох защото бях с мама и тати на ресторант.И на следващия ден ме разпитва къде съм била какво съм правила и защо не съм излязла.Та така по темата единственото което ме тревожи е , че все казва че ме прегръщал като приятел,но аз не мисля така.
П.С- моля без хейт :)

batalizator
08-23-2014, 20:41
Първо ти предлагам да не му даваш да те "обарва", т.е. да те щипе или хваща за дупето. Особено пред хора, защото това прави лошо впечатление.
Според мен те харесва, но не иска да ти каже. Хубаво е, че се е поинтересувал къде си била в деня, в който си отстъствала от компанията, това показва интерес към теб. Ако е притеснителен, направи ти първата крачка може би?
И успех в това :) Щом се харесвате, не губете време.

spiders_planet123
08-23-2014, 20:49
Той ме ''обарва'' когато сме само двамата.Иначе много благодаря за съвета :)

RapExotic
08-24-2014, 08:24
че все казва че ме прегръщал като приятел,но аз не мисля така.

Той сигурно ще каже и че те хваща за задника като приятел ..

Явно те харесва като сексуален обект, но дали е влюбен в теб само ти можеш да разбереш.

juj4elinka
08-24-2014, 08:58
Той сигурно ще каже и че те хваща за задника като приятел ..

Явно те харесва като сексуален обект, но дали е влюбен в теб само ти можеш да разбереш.

+1