PDA

View Full Version : Разширител за флеш?



PurpleBarbie1234
08-23-2014, 20:54
Здравейте,
знам, че темата ми не е за тук, но това е най-четената тема и искам отговори от възможно най-запознатите по темата.
Вчера си взех разширител на флеш (0,6мм), отдавна не нося обеци, но все пак го вкарах в дупката на ухото ми.Първо разбира се го пречистих с ракия ;д сложих го и тази вечер без да го махам с клечка за уши, с риванол внимателно почистих и започнах да го местя напред-назад.
Въпросът ми е след колко време трябва да премина на по-голям размер и какъв размер ще е най-подходящо да си взема.
Искам да го направя 6-7-8мм и не бързам.
Моля за адекватни и компетентни отговори от запознати по темата, хора:).
П.П. също искам да попитам колко пъти на ден е добре да го пречиствам с риванол? За сега не се сещам за други въпроси, ако има нещо да добавите, ще се радвам да споделите.
Още веднъж се извинявам, че пиша в рози раздел.
Лека вечер :*

PurpleBarbie1234
08-23-2014, 22:05
Моля ви се, спешно ми е.. :(

baby_baby
08-24-2014, 09:57
Сложи си темата в правилния раздел и тогава може да ти отговориме

shipka
08-29-2014, 12:09
Може би дамата се срамува да признае ,че става въпрос за секс и темата е точно за тук.Така ще получи две допълнителни дупки , само се чудя дали ще получава удоволствие във тях?

sweetka_96
08-29-2014, 21:38
С първия разширител стоях някъде 2 седмици. Когато можеш да го местиш свободно без да те боли вече можеш да преминеш към следващия разширител. Просто внимавай да не разраниш ухото, защото тогава трябва да махнеш разширителя и да го сложиш чак когато се оправи.(: