PDA

View Full Version : Как да ме забележи?



Nawyyy
08-23-2014, 21:49
Имам глупавия навик да се привързвам към някой много бързо, а след това се чувствам ужасно. От седмица се привързах към едно момче на около 20 (аз съм на 15). Попринцип сии харесвам някой по-голям от мен с по 5-6 годинки. Виждам го всеки ден, приятеля му е от моя блок ии се събират пред блока. А въпросния живее в блока до нас. Когато идва често ме поглежда, заглежда не знам как да се изразя правилно.. :д А приятеля му харесва моята най-добра приятелка. И искам просто по някакъв начин да станем по-близки и да започнем да се събираме... Въпреки, че мен адски ме е срам да го заговоря първа, но ако чакам той да ме заговори просто ще си остана с чакането. Моля ви дайте ми някакъв съветт как да му направя впечатление, за да ме заговори по някакъв начин?? :(

JullieeK
08-23-2014, 22:22
Ако искаш нещо, не чакай то само да дойде...Направи нещо по въпроса, само с чакане и надежди не става.Нищо не губиш от това да направиш първата крачка, заговори момчето и виж какво ще излезне, дори и да се окаже, че няма симпатии към теб, поне ще знаеш, че си рискувала, отколкото да стоиш и да си чудиш какво е можело да стане :)

juj4elinka
08-24-2014, 08:46
Поздравявате ли се? Водите ли някакъв разговор?