PDA

View Full Version : Флеш



PurpleBarbie1234
08-24-2014, 10:40
Вчера си взех разширител за флеш (0,6мм), отдавна не нося обеци, но все пак го вкарах в дупката на ухото ми.Първо разбира се го пречистих с ракия ;д сложих го и тази вечер без да го махам с клечка за уши, с риванол внимателно почистих и започнах да го местя напред-назад.
Въпросът ми е след колко време трябва да премина на по-голям размер и какъв размер ще е най-подходящо да си взема.
Искам да го направя 6-7-8мм и не бързам.
Моля за адекватни и компетентни отговори от запознати по темата, хора.
П.П. също искам да попитам колко пъти на ден е добре да го пречиствам с риванол? За сега не се сещам за други въпроси, ако има нещо да добавите, ще се радвам да споделите.

tori
08-24-2014, 14:23
Чисти един-два пъти. Иначе ми се струва, че малко си избързала от нормална дупка към 6мм. След два-три дни, за да си почине ухото, мини на флеш 6ца за месец и после качвай с по 2-3мм макс на месец. От бързане се получават не много приятни работи, тъй че бавно и тъжно.

Cherry~♥
08-24-2014, 15:33
Зависи от еластичността на ухото, единият ми флеш който беше 6мм сега е 12мм го направих за няколко дни без болка, но с много спирт и промивки.Ти трябва да си прецениш за колко време и колко ще разширяваш само не трябва да насилваш нещата твърде много, защото може да си цепнеш ухото.

tori
08-24-2014, 15:36
Пронципно правилото е 2-3 мм най-много на веднъж и после месец почивка. Инак цепенето не е чак толко ужасно, но виж за блоуаута... Там не е никак красиво.

PurpleBarbie1234
08-24-2014, 21:07
Аз исках да кажа 0,6мм няма дори 1мм ами.. да ;д и значи след 3-4 дена да си взема 2мм?
Мерси за мненията :)