PDA

View Full Version : Едно училище пълно с интриганти и интригантки



daaaaaAnonimen
08-24-2014, 12:54
Няма да казвам кое е училището защото ще ме познаят кой съм. Познаят ли ме става страшно. Тази година се местя в ново училище сори за грешките, ама сега не ми е до правопис. Проблема е... Аз съм изграден човек така да кажа и практическ съм в това училище само 1 година. Имам си приятели, хора на които да разчитам феймъс съм в фейсбук. Аз съм се уредил в живота дачукнем на дърво, че тъка ще си остане .
Заплеснах се реших да рзбера нещо повече за училището... Чвтох форуми писах струвах. Влязох в фейсбук и се запознах с един човек от там... човекът ме запозна с приятелите си и си намерих двама супер гъсти година по-малки от мен. Радвам се, но момичето с което се запознах се оказаинтриганта и че се е скарала с половината даскало. Скарахме се и заради нея сескарах с още 2 мангала, който си го просеха. Не съм говорил с тех а единия ми разяснява кво лайно съм и как заради *мам и тати съм събирал тия ликове, амайка ми и баща нямат фейсбук. Сичко съм постигнал сам, атой горкия с 8-9 лике. Аз му казах, че само на тъпанарите им пука за тва той си ме напсуваи аз го блокнах и прятеля му който го праеше по смел от бабина путка без спирала. Не ми пука искам да извлека най-много приятели от там за радост тоя е по-малък от мене няма да ми се пречка, но нз мнения по темата

anonymous895156
08-24-2014, 13:04
трябва да направя такъв трол, мерси за идеята

RapExotic
08-24-2014, 15:01
Като гледам изказа ти не си по-различен от тези, за които споменаваш ..

Hidayet
08-25-2014, 20:40
Този фейсбук ще ви погуби. :Х

Kitty Bloom
08-27-2014, 08:08
Поредният трол, чиито живот зависи единствено от лайковете във фексбук...
Не разбрах какъв ти е проблема, като си се скарал с трима или там колкото са, света ли ще свърши? Нанери си нова компания, така ще събираш и още повече харесвания! ;)

AngelBelchev
08-27-2014, 08:29
daaaaaAnonimen, разбирам да използваш фейсбук да рекламираш продукт, услуга или известна личност... в смисъл тези лайкове да изкарват пари, но в случая... брато... остави го тоя компютър и излез да те види слънцето.