PDA

View Full Version : Как да се поправя ?



mariamin
08-24-2014, 14:14
Аз съм момиче на 15 години и съм може би съм бисексуална. *не ме нападайте за това всеки си избира, но и не мисля, че ще продължи дълго, но съм в такава среда само с бисексулни и лесбийки* Проблема, е че когато харесам момиче или момче *не говоря за обичане, а харесване* продължава 3-4-5 дни. Ходила съм с момчета и ми харесваше, но ако не тръгнем с него до 1 седмица и спирах да го харесвам. С момичета не съм пробвала, а само съм се целувала, но беше предизвикателство и след това момичета го харесвах много, но след 4 дни спрях, макар и всеки ден да съм с нея. Бях на лагер и там се запознах с една приятелка на момичето което ''харесвах''. С нея по нищо не си приличаме.. Аз бях много весела точно тези дни и отпусната и много си говорихме някви работи с нея и тя постаянно се смееше. Не съм срамежлива и правих каквото си искам пред нея и не ми пукаше. На втория ден тя пак беше дошла и от тогава ме хареса само се закачаше искаше да я ударя, за да мога да я целуна после, навираше ми се викаше ми, че всякак съм красива, казваше ми любов моя и ме прегръщаше и хващаше за ръката като иска нещо да ми каже. Третия ден пак беше дошла вечерта в нашата стая, но на мене ми се преспа рано и си легнах *в стаята съм с още две момичета, които са и приятелки и едната май я харесваше*. На другия ден сички ми казваха, че ме харесва и тя се е мъчела поне 7-8 пъти да ме прегърне, но все я прекъсваха. На другия ден ме удари без да иска и ми се дорева направо, и тя ме целуна по глвата само.. от там стана много весела .. викаше ме само двете да се разходим.. питаше дали съм обратна и каза, че никога няма да ма забрави, че съм била прекрасен човек и т.н.Приятелките ми казаха, че не съм обратна, защото не съм ходила с момиче, но тя продължи да се държи с мене така. Като разбрах, че наистина ме харесва ми стана много хубаво..*не знам защо*.. и сега може да имам чувства, но знам че няма да стане, защото е от София и само по турнири ще се виждаме. С нея се видях преди 4 дни и още ми е различно .. днес едната ми приятелка взе телефона ми и и писа сърце, но аз докато го махна и тя ми написа, обаче и казах, че не съм го писала аз * не искам да и казвам за това, защото тя говореше за едно друго момиче с което може да тръгнат*. Днес преди тва сърце тя си писа с приятелката ми и каза, че би ме взела някъде да пием и после каквото искаме * шегува се .. все пак сме на 15 години малко ни е рано да се напиваме, но да * А след това където и казах, че не е от мене и май ми се расърди.. Как да го оправя.. мисля че няма какво да губя ако поне веднъж пробвам с момиче или поне да си пиша с нея. Не искам да ставам нахална обаче.

Моля не ме нападайте.. така или иначе аз си решавам, а и не мисля че повече предпочитам женското, но това момиче някак много ми хареса..

XtraBrite
08-24-2014, 21:59
Лично твое решение е да пробваш с когото и да е било все още си на 15 има още мн вода да изтече ако намериш момиче което също е бисексуално пробвай.... ако ти хареса начи си бисексуална ако имаш съмнение си си нормална.Пробвай ще се целувате прегръщате и ще видиш как е ... Късмет ;)

Adorable Sunshine
08-25-2014, 19:25
Не си бисексуална, бикюриус си (Bi-curious). Преди да си поставяте какви и да е етикети, моля научете поне какво означават! Това означава, че си любопитна дали си би, желаеш да експериментираш с противоположния пол, но се считаш за хетеро до доказване на противното.
Bi-curious е термин, който се употребява, когато не си сигурен с каква сексуална ориентация си и не искаш да принадлежиш към никоя от следните категории - хетеро,хомо или би. А не да казваш, че си бисексуална и в следващия момент след като приключиш с експериментите решаваш, че си хетеро или хомо, от там хората си правят изводите, че такова животно като бисексуално няма, и че това е някакъв преход от хетеро към хомо.
Надявам се разбра.

lovefootball
08-26-2014, 09:50
Лично твое решение е да пробваш с когото и да е било все още си на 15 има още мн вода да изтече ако намериш момиче което също е бисексуално пробвай.... ако ти хареса начи си бисексуална ако имаш съмнение си си нормална.Пробвай ще се целувате прегръщате и ще видиш как е ... Късмет ;)

да