PDA

View Full Version : Как ?



nicole23
08-24-2014, 19:28
Хей :) Искам да ви помоля за някакво съветче, защото наистина ми е много трудно напоследък.. Бях с едно момче с което се разделихме наскоро, обаче не мога да го забравя. Наистина никога до сега не съм изживявала такава връзка.. всичко беше толкова истинско и толкова перфектно ..... сякаш бяхме създадени един за друг. Разделихме се поради моят инат, за което много мноого съжалявам. Наскоро го видях отново и всичко пламна наново .. не можех да сваля поглед от него, той също постоянно ме гледаше. Правя всичко възможно, за да може поне за някакво минимално време да излезе от главата ми, ама не ми се получава. Спортувам, разхождам се, излизам, чета, амаа ..... Някак просто съм толкова привързана, както никога до сега. Опитвам, ама нищо не става. Благодаря ви предварително :))

nIkEnCeTy_bE
08-24-2014, 19:31
И въпроса ти е?! Защо сте се разделили? Има ли някаква основателна причина? Както виждам и двамата изгаряте да сте заедно, не виждам проблема?!

nicole23
08-24-2014, 19:37
Страх ме е да опитам да направя нещо, щото не знам с какво ще отвърне той. А ако не стане нищо отново не ми се мисли .... Правих някакви опити да го забравя, ама не се получава

nIkEnCeTy_bE
08-24-2014, 19:46
Ама добре, защо сте се разделили въобще, при положение, че и двамата искате да сте заедно? Или говорите и се събирате, или си обираш крушите от ината и си седиш на дупето.

Kitty Bloom
08-24-2014, 23:23
Очевидно още има тръпка, както вече ти казаха. :) Вече сте разделени, по-лошо не може да стане, така че просто му кажи, че си сгрешила и искаш да опитате пак. Искрено стискам палци да се съберете, а ако не- поне ще знаеш, че си опитала, иначе цял живот ще се питаш "ами ако и той е искал същото?" :) Така че, действай, успех! ;)

Eagle 123
08-25-2014, 00:41
Е кво да се събират, за тия неща си давайте сметка и мислете момичетата още като не е станало късно, че се държите буквално тъпо .. сега ще иде при него и ще му се обяснява какво било и каква била грешката й, обаче той ако се досети и се върне в оня момент, в който аз съм сигурен, че го е боляло отвътре, но с нищо не се е оплаквал, а е понесъл всичко по мъжки, просто за мен е повече от сигурно какво ще ти каже .. 2ри шанс се дава, но не след като човек си изнасили късмета и направи някоя безумна глупост .. Ти си знаеш, но за мен е по-добре да си дадеш малко повече време, за да видиш поне ти дали чувствата си остават и нищо не се е променило с тях ..

RapExotic
08-25-2014, 14:35
Както виждам и двамата изгаряте да сте заедно, не виждам проблема?!

И как точно разбра, че и той изгаря да са заедно?

Не връщай при него, защото отново ще се разделите и отново ще страдаш. Веднъж разделиш ли се с някого няма как всичко да е както преди. С времето ще спреш да мислиш за него и ще видиш, че има и други момчета. Само гледай да не повтаряш грешките от преди.