PDA

View Full Version : Всички си падат по мен, а точно тя не?



momcheto-
08-25-2014, 08:20
Здравейте! Значи имам едно проблемче. Във фейсбук видях адското момиче такава красавица просто никъде няма или поне аз преди не бях виждал. Тя ми изпарти покана преди сигурно седмици, аз приех, но по профилната не я сметнах за нищо особено. Попаднах на нейна нова качена снимка и се влюбих. Аз съм популярен във фейсбук/ака феймъс/ като сабирам средно по 300-400 лайк-а на снимка, като имам и по близо 1000. Както сигорно се досещате имам много обожателки, много момичета ми пишат, пиша си и се зарибявам се и така. Скъсах с гаджето си, което е от друг град само заради това момиче, което като гледам не е популярна няма почти никакви харесвания. Аз и писах преди 2 дни, но още не ми е отвърнала, а е видяла съобщението.. не знам. Честно казано ми е много гадно, защото това е първото момиче/засега/, което не ми е отвърнало на съобщение.. винаги като пиша пръв и те ми пишат, а сега?? Не искам да се хваля, но познавам почти всички от града ми, а абсолютно всички знаят кой съм. Богати сме, живеем в хубава къща, нося маркови дрехи, обувки всичко ми е ок и плюс момичетата, но тази новата направо е .. нямам думи. вчера един приятел ни запозна по скайп, първо си чатихме тримата после видеоразговор, но тя изобщо не говореше с мен, а аз постянно и говорех, но се правеше, че не ме чуваше. Облякох си най- хубавите дрехи ала бала но не пък при други се получава..
Не знам какво да правя, пак ли да и пиша но не искам да и досаждам..

anonymous895156
08-25-2014, 08:40
засипвате ме с идеи за фейкове

FemaleEyes
08-25-2014, 08:44
Тоя пост ме кара да си умирам от мъка... по добре да не давам мнението си че да не получа бан.

momcheto-
08-25-2014, 09:22
засипвате ме с идеи за фейкове

хаха искам съвет, момичето наистина е много готино.

OMGOMG
08-25-2014, 09:34
Стани травестит,днешните момичета такива харесват

JullieeK
08-25-2014, 10:24
Какво значение има кой колко е "феймъс" в facebook ? Вече тотално се промениха приоритетите на хората.Ти ако си боклук в реалния живот, интернет пространството няма да ти промени любовния живот.Като няма интерес към теб мини на следващата, нали иа много желаещи....

xoxi
08-25-2014, 13:12
Дано си трол! Дано! Стискам палци! ДАНО!

Иначе тя може да е умничка и затова да не те харесва.
Или пък си прекалено популярен за нея.

RapExotic
08-25-2014, 14:13
Не става само с лайкове, трябва и акъл да имаш ..

BlackEyedPeas
08-25-2014, 14:18
Ем момичето е умно и й е пределно ясно какъв си - такъв дето само си търси да се зарибява, че не може да си го почеше в гащите. Просто не си пада по типа "популярният", а и сумати и момичета се зарибяват на ден с теб, а ти дори ще им отвръщаш дори когато си с нея. Просто си от онези, които не могат да проумеят, че ги режат. Честито!