PDA

View Full Version : Не е нормално ?



sunnnnnn
08-25-2014, 09:08
Здравейте. Преди 3 дни правихме секс с приятеля ми (бях девствена), кръв имаше, но знам че е съвсем нормално. Притеснението ми е, че оттогава продължава да ми тече кръв. Първите дни по много малко, но днес (трети ден) значително повече, нормално ли е това или... ? ( цикълът ми трябва да дойде чак на 3ти другия месец, знам че е нормално да се премести от секса, но не вярвам кръвта да е от това,толкова дни напред ? ). Благодаря предварително на тези, които ще коментират по темата, защото наистина се притеснявам :) .

NambyPamby
08-25-2014, 12:24
Ми, нормално е. При мен беше сигурно 5-6 дни, после тъкмо спря и то взе, че ми дойде. Забавен месец беше. 8-)
Всеки организъм реагира различно, но то е вид рана. Нормално е да кърви, особено, ако си имала по-еластичен химен и/или ако партньорът ти е бил по-груб. Ако те боли или започваш да се притесняваш - върви на гинеколог, да не се е получил кръвоизлив, въпреки че надали нещата са чак толкова сериозни, щеше да се усетиш, ако е кръвоизлив.

А може и да ти е дошло. :) Не са редки случаите малко след първия път цикълът ти да се размести и да ти дойде на различна от отбелязаната в календарчето дата. :)

baby_baby
08-25-2014, 14:32
Може да ти е дошло просто след първия път малко се размества