PDA

View Full Version : Ужасно многоооо го ообиииииичаааааам / но той ме мрази.



nighttt
08-25-2014, 13:15
Сигурно днес ще ми е последният ден искам да се самоубия не виждам светлина в тунела обичам го ужасно много но дори не сме и ходели!?? Защо го обичам тогава? Възможно ли е да го обичам като дори не сме били обвързани?
Всичко започна преди една година и половина запознахме се в едно малко кафенце той ходеше сутрин с приятелят си а аз с приятелката си и той почна постоянно да ме закача научи ми името и след това се запознахме официално.Дълго време си ме закачаше след това ме намери в фейсбук писахме си излязохме един два ,три пъти през тези пъти аз се дърпах понеже моята приятелка много го харесваше и аз го харесвах но го криех от нея защото тя много си го харесваше а той явно УЖ харесвал мен. И не след дълго приятелката ми си хареса друг и се зарибяваха а аз се влюбих в този Боклук :) така го наричам, защото не беше много стока беше глупав грозен и с едни и същи дрехи облечен ноооо аз се влюбих в него не исках да го призная пред себе си и той твърдеше че е влюбен в мене но аз си криех чувствата към него с мисълта че може би е някво временно увлечение.Излизахме мин лято почти цялото гушкахме се той ме целуваше аз се дърпах абеее много хубаво ми беше.След това дойде зимата и всичко свърши нито го чувах нито го виждах нито му пишех той ми пишеше от време на време някакви несвързани абсурдизми ... И така цяла зима не съм спирала да мисля за него .И лятото пак се срещнах ме излизахме и накрая легнах с него ............ чувствах че го обичам .... плачех за него чаках да ме потърси но ме търсеше от дъжд на вятър ... а уж искаше да сме заедно :о.След време почна да разправя глупости за мен а аз пак ходех при него ;( ! И един слънчев ден гледам обвързан за приятелката на сестра му ( не му е истинска сестра от друг брак на баща му но това няма значение пише му се сестра) обвързани много влюбени а аз се съсипах бях на косъм да се самоубия след една седмица влизам в фб и гледам човека ме е блокирал :( и пак ми се искаше да се самоубияя многоооо го обичааааам пиша и плача искам го обичам го знам че с тази няма да се раздели всеки ден снимки в фб всеки ден заедно всеки ден в тях всеки ден прегръдки целувки а аз плача и го обичам и искам да умраа не ми се живеее знам че е боклук но го обичам никога няма да го забравя обичам гоооооооооооооооооо искам го пааааааак ;(
Защо ме блокирал във Фб аз не му пишех просто гледах снимките и плачех.Май е било само за секс! Как да го забравя като чувствам че го обичам пффф дори не мога да пише толкова зле се чувствам ;(((((((((((( Явно ме мрази.
Той е първото момче което обичам.

xoxi
08-25-2014, 13:20
Ще пораснеш и ще ти мине.
Ще поумнееш и пак ще ти мине.
И ще спреш евентуално да се правиш на интересна, когато някой ти показва чувствата си.
И после няма да се чудиш защо този някой няма вече интерес към теб.

BanKai
08-25-2014, 13:27
Като си го мислила за боклук как очакваш той да се отнесе с теб?

nighttt
08-25-2014, 13:54
Винаги съм се държала добре с него ! След това вече го наричам Боклук!!!!!!

JullieeK
08-25-2014, 13:56
Ти си се дърпала от него, от целувките му и сега се чудиш защо той е с друга и не ти обръща внимание...интересно.

RapExotic
08-25-2014, 14:09
така го наричам, защото не беше много стока беше глупав грозен и с едни и същи дрехи облечен

И след като го смяташ за такъв как очакваш да е с теб? Не очаквай уважение от хората щом ти самата не уважаваш своя избор.

nighttt
08-25-2014, 15:47
Той се държеше лошо с мен а аз търпях защото съм влюбена в него.След всеки следващ път като ме викаше при него той расправяше на приятелят си всичко дословно и с много глупости и аз не издаржах и един ден в който ми писа си признах явните чувства и му казах че ми е гадно защо ме е говорил тей и той ме нападна и почна да ме обижда с много лоши думи и аз просто се разплаках и казах чао

SummeRLove08
08-25-2014, 16:16
Извинявай, на колко години си? Струва ми се, че трябва да пораснеш и да се стегнеш. Просто го преглътни и продължи напред. Намери си занимание-излизай, срещай се с хора и не мисли за глупости. Има такива момчета и ще има. Не може по този начин да се самосъжаляваш-не го заслужаваш! Има още момчета-млада си, ще се запознаеш, ще обикнеш нчкой, който ще бъде отговорен и ще се държи добре с теб. На първо място се стегни и се радвай на слънцето и живота. ;)

Christinna
08-25-2014, 16:25
Аз мисля, че много преувеличаваш. Не мога да дам сериозен отговор, при положение че си писала че искаш да умреш и т.н. Но предполагам си на 13-14 така че ти е простено.

nepowtorima
08-25-2014, 17:39
Сигурно днес ще ми е последният ден искам да се самоубия не виждам светлина в тунела

Добре, че не виждаш светлина в тунела, че иначе тогава ... много лошо .. :D

Така де, шегата настрани..
Винаги ще има такива хора, които ще те нараняват. Това ще ти е за урок след време когато се занимаваш с други момчета. Ще ги преценяваш отначало..
Възможно е да обичаш без да си била с него.. да, но все пак трябва да забравиш за него. Изтрий го и ти от всякакви социални мрежи и т.н. Престани да му гледаш глупавите снимки! Самонараняваш се! По-скоро ще спреш да мислиш за него ако не го виждаш никъде. Прави неща за себе си.. не мисли само за това!

nighttt
08-25-2014, 18:15
Просто съм се отчаяла :( боли много.

FemaleEyes
08-26-2014, 07:16
Преди всичко трябваше да напишеш на колко си но това няма няма значение тъй като не мога да напиша нищо с което да ти променя начина на мислене или пък да те накарам да не се самоубиваш. И аз съм мислел за самоубийство и съм търсел съвети но никакви съвети не помагат. Човека който дава съвети трябва да се постави на твое място и чак тогава трябва да ти дава съвет. Ти го обичаш и някой тук може да ти каже забрави го или не се занимавай с такива боклуци като него. Но тези хора дават съвети без да знаят как се чувстваш, те ти казват да го забравиш но не знаят колко е трудно. Все пак, ето какво мисля. Не е трябвало да се запознаваш с него а трябваше здраво да работиш по външния си и така само да си мръднеш пръста и ще имаш всеки който пожелаеш. Такива като него са от типа женкари... за тях момичетата са като предмети. Но също има и момичета за които момчетата са като предмети и те ги манипулират по начина по които този изрод е манипулирал теб. В живота всичко си има цена това е истината, и или ти ще ги мачкаш, или те ще мачкат теб. Това го разбрах когато вече беше късно.

Kitty Bloom
08-26-2014, 13:53
xoxi ти го каза най-точно!!! :)
Не може да се дърпаш толкова много време и да си мислиш, че той ще те чака. Няма смисъл да се самоубиваш заради някой, на който не му пука за теб. Покажи му, че можеш и без него, запълвай си времето и не мисли за него, скоро ще откриеш нова тръпка и ще го забравиш. Успех! :)

nighttt
08-26-2014, 19:02
Дано да го забравя... :-)

draid
08-26-2014, 21:06
Ще пораснеш и ще ти мине.
Ще поумнееш и пак ще ти мине.
И ще спреш евентуално да се правиш на интересна, когато някой ти показва чувствата си.
И после няма да се чудиш защо този някой няма вече интерес към теб.

Ааа изобщо не е сигурно дали ще поумнее (:

HollyGolightly
08-27-2014, 02:18
...

Признай си, че ти си писал темата

Kitty Bloom
08-27-2014, 07:46
FemaleEyes, много ясно, че ще и кажем да "не се занимава с боклуци като него", ти какво искаш да я посъветваме, да го преследва докато не се съберат и не стане същия боклук като него? И не е много полезен съвет да "трябваШЕ" да направи каквото и да било, защото каквото е станало е станало и няма как да се върне времето назад (освен ако не предлагаш схема за изработване на машина на времето). Другото което е, не всичко опира до външния вид, за да я съветваш, че е ттябвало да поработи здраво над него, за да има всеки който поиска. След като твърдиш, че разбираш момичето, я посъветвай как да се измъкне от депресията, не и казвай какво е трябвало да направи преди. -_- Не те хейтвам, само се опитвам да ти анализирам съветите, и след като го направих, започвам да мисля като HollyGolightly...

girlwithblueeyes
08-27-2014, 08:11
Естественоно че е той FemaleEyes :lol:

FemaleEyes
08-27-2014, 13:17
И какъв е смисъла да се представям като момиче и да пиша глупости? За пореден път казвам че вие сте глупава раса хората мразя ви с цялото си същество. Нека LadyDi доиде и да ви каже дали 2-та акаунта използват еднакво ИП. Няма какво повече да кажа това е последното ми мнение/пост в форума няма значение как го наричате вие. От сега нататък няма да влизам по форуми и ще се старая да избягвам контакт с хората.

FemaleEyes
08-27-2014, 13:19
FemaleEyes и angelche3 са единствените ми акаунти в този фалшив форум... имах и още един но с него не бях писал никъде това е, айде сбогом. Така и така не ми остава много време тук на земята нямам време за глупости.

anonymous895156
08-27-2014, 13:26
За пореден път казвам че вие сте глупава раса хората мразя ви с цялото си същество.

имаш много сериозни проблеми

Christinna
08-27-2014, 13:39
И какъв е смисъла да се представям като момиче и да пиша глупости?

По същата причина, поради която ник-а ти е FemaleEyes..предполагам. :д

Kitty Bloom
08-27-2014, 14:09
ако "ние хората" сме отвратителна раса, ти какво си и от коя планета идваш? :о

HollyGolightly
08-27-2014, 22:00
ще се старая да избягвам контакт с хората.
дано

FemaleEyes
08-28-2014, 11:58
ако "ние хората" сме отвратителна раса, ти какво си и от коя планета идваш? :о

Аз понякога не знам какво съм но не съм човек. Аз съм просто в човешко тяло но не правя нищо като човек. Не ходя като човек, не мисля като човек, и не говоря като човек, спя през деня(защото го мразя) и правя всичко през нощта. Аз се определям като пуло-ангел пуло-човек. Не ходя като човек имам проблем с походката понеже не излизам от у нас и съм забравил как се ходи. Не ходя като някакъв пияница или наркоман ами просто ходя бавно и не гледам никой в очите. Не мога точно да ти обясня начина ми на мислене понеже казах че не мисля като човек, не мога да намеря думи с които да опиша това което чувствам към хората и не говоря само за омразата ами аз ги чувствам като деца. Винаги търся максимален смисъл в това което правя примерно дали да изляза навън? Ако изляза какво печеля - малко забавление. И като се прибера в нас какво печеля след като съм се забавлявал? Забавлението е било само за момента а всъщност само съм си изгубил времето и не съм постигнал нищо. Дано си ме разбрал/а защото ми е трудно да обясня. Не говоря като човек защото не мога да изговарям някои букви в определени думи все едно аз съм създаден да говоря само определени неща. Тези неща ме карат да мисля че не съм човек и освен това аз съм забелязал как Бог действа на този свят и съм сигурен че много рядко хора го забелязват. И понеже ме пита от коя планета съм, от планетата земя. Аз съм ходил и на други места но в ДУХОВНОСТТА а не на земята(в съня ми). Докато имам тяло няма как да отида в духовността освен чрез сън. Но няколко пъти бях на земята в духовната ми форма и до училището което учих видях едно момиче което докоснах нежно с лявата ми ръка, тя не се съпротивляваше и виждаше в мен че нямам лоши намерения но аз усетих че на нея не и хареса. Тогава не разбрах защо не и хареса, тя беше много красива и необикновена... не помня нищо друго. Но сега месеци след тази случка аз разбрах защо не и хареса. С лявата ми ръка правя нещо лошо всеки ден не мога да ти кажа какво :) и тази случка беше като знак които ми каза че за да си намеря русо момиче в реалността трябва да спра това което правя. Мога да ти разкажа за още мой случки в духовността или реалността но сега нямам време и ако искаш само ме попитай. Помня имах един случай когато убих бяло куче в съня ми. А сега в реалността навън по улиците има едно бездомно куче с различни очи едното синьо другото зелено. И понякога го храня или галя...

anonymous895156
08-28-2014, 12:23
не си пуло-ангел, а най-обикновен антисоциален 17-годишен осмокласник, който си търси причина да не се среща с хора и живее в свят на фантазии
много е важно да говориш със специалист

Smrazqvashta
08-28-2014, 12:24
Просто съм се отчаяла :( боли много.

Горе главата. Излагаш се. Тепърва толкова трудности и перипетии ти предстоят та да хабиш частици от себе си за някой, който не ги заслужава.

golemiq_korab_minava
08-28-2014, 12:33
ouuu smrazqvashta, my love :*

nighttt
08-28-2014, 14:15
Лелее

FemaleEyes
08-28-2014, 14:17
не си пуло-ангел, а най-обикновен антисоциален 17-годишен осмокласник, който си търси причина да не се среща с хора и живее в свят на фантазии
много е важно да говориш със специалист

Нищо не знаеш за мен. Вярно е че съм осмокласник(в момента не уча) и че съм на 17 но ти нищо не знаеш за мен.

Christinna
08-28-2014, 18:01
Нищо не знаеш за мен. Вярно е че съм осмокласник(в момента не уча) и че съм на 17 но ти нищо не знаеш за мен.

Бе не знам кво си, ама ми се виждаш доста заблуден и ако си вярваш на тия неща дето ги пишеш е много сериозно положението.

CookieJoKey
08-28-2014, 19:00
Не говоря като човек защото не мога да изговарям някои букви в определени думи все едно аз съм създаден да говоря само определени неща.
Дислексия?
А за автора на темата-Trolls Are Everywhere

girlwithblueeyes
08-28-2014, 20:33
Абе като си 8 клас не трябва ли да си по-малък от 17 годишен:O ?

Blab
08-28-2014, 20:48
Аз понякога не знам какво съм но не съм човек. Аз съм просто в човешко тяло но не правя нищо като човек. Не ходя като човек, не мисля като човек, и не говоря като човек, спя през деня(защото го мразя) и правя всичко през нощта. Аз се определям като пуло-ангел пуло-човек. Не ходя като човек имам проблем с походката понеже не излизам от у нас и съм забравил как се ходи. Не ходя като някакъв пияница или наркоман ами просто ходя бавно и не гледам никой в очите. Не мога точно да ти обясня начина ми на мислене понеже казах че не мисля като човек, не мога да намеря думи с които да опиша това което чувствам към хората и не говоря само за омразата ами аз ги чувствам като деца. Винаги търся максимален смисъл в това което правя примерно дали да изляза навън? Ако изляза какво печеля - малко забавление. И като се прибера в нас какво печеля след като съм се забавлявал? Забавлението е било само за момента а всъщност само съм си изгубил времето и не съм постигнал нищо. Дано си ме разбрал/а защото ми е трудно да обясня. Не говоря като човек защото не мога да изговарям някои букви в определени думи все едно аз съм създаден да говоря само определени неща. Тези неща ме карат да мисля че не съм човек и освен това аз съм забелязал как Бог действа на този свят и съм сигурен че много рядко хора го забелязват. И понеже ме пита от коя планета съм, от планетата земя. Аз съм ходил и на други места но в ДУХОВНОСТТА а не на земята(в съня ми). Докато имам тяло няма как да отида в духовността освен чрез сън. Но няколко пъти бях на земята в духовната ми форма и до училището което учих видях едно момиче което докоснах нежно с лявата ми ръка, тя не се съпротивляваше и виждаше в мен че нямам лоши намерения но аз усетих че на нея не и хареса. Тогава не разбрах защо не и хареса, тя беше много красива и необикновена... не помня нищо друго. Но сега месеци след тази случка аз разбрах защо не и хареса. С лявата ми ръка правя нещо лошо всеки ден не мога да ти кажа какво :) и тази случка беше като знак които ми каза че за да си намеря русо момиче в реалността трябва да спра това което правя. Мога да ти разкажа за още мой случки в духовността или реалността но сега нямам време и ако искаш само ме попитай. Помня имах един случай когато убих бяло куче в съня ми. А сега в реалността навън по улиците има едно бездомно куче с различни очи едното синьо другото зелено. И понякога го храня или галя...

извинявай, че любопитствам, но можеш ли да ми кажеш кога и къде си роден?

HollyGolightly
08-28-2014, 21:01
Нищо не знаеш за мен. Вярно е че съм осмокласник(в момента не уча) и че съм на 17 но ти нищо не знаеш за мен.

Ти нали повече нямаше да пишеш, какво пак правиш тук?

girlwithblueeyes
08-28-2014, 21:02
Ти пък :Д това е другото му аз:Д

Christinna
08-28-2014, 21:25
Абе като си 8 клас не трябва ли да си по-малък от 17 годишен:O ?

И на мен това ми направи впечатление
на 14 трябва да е.. не че има значение в случая :д

FemaleEyes
08-28-2014, 21:33
Ти нали повече нямаше да пишеш, какво пак правиш тук?

Отговарям на коментарите докато темата не умре, след това се махам. Ако питаш мен и ти имаш много проблеми то си личи от далече... дори и по профилната ти снимка мога да разбера че си ненормален/ненормална.


Абе като си 8 клас не трябва ли да си по-малък от 17 годишен:O ?

Не завърших 8ми клас заради един изпит - български език. От тогава ме налегна страшна депресия която дори ме бута към самоубийство. Осъзнавам че самоубийството е за слабите хора какъвто съм и аз. Единственото нещо което ме интересува на този свят е да докосна русото момиче отново но този път в реалността. От както почнах да сънувам тези прекрасни сънища с момичета аз не спирам да мисля за това... всеки ден си го мисля.

Christinna
08-28-2014, 21:36
Ти да не си от няква секта бе брат... тая депресия правилно те бута към самоубийство, нали и без това не си човек.

FemaleEyes
08-28-2014, 21:41
Ти да не си от няква секта бе брат... тая депресия правилно те бута към самоубийство, нали и без това не си човек.

Не съм от никаква секта, аз съм християнин. Но създадох Facebook страница Анти - България. Коментара ти за депресията изобщо няма да го коментирам защото ти не можеш да разсъждаваш.

HollyGolightly
08-28-2014, 22:56
Отговарям на коментарите докато темата не умре, след това се махам. Ако питаш мен и ти имаш много проблеми то си личи от далече... дори и по профилната ти снимка мога да разбера че си ненормален/ненормална.
Разкри ме, сега смятам следващите няколко дни да ги прекарам у нас, самосъжалявайки се и мрънкайки във форума за това колко е гаден живота ми и как всички са ми виновни.

FemaleEyes
08-29-2014, 09:31
Разкри ме, сега смятам следващите няколко дни да ги прекарам у нас, самосъжалявайки се и мрънкайки във форума за това колко е гаден живота ми и как всички са ми виновни.

Ехх.. мина времето когато мрънках в форума. Сега вече разчитам само на себе си. И това вече е наистина последното ми мнение тук, никой повече няма да ме види. :)

the_black_mamba
08-29-2014, 16:14
Хаха, ако искаше да се самоубиваш, ПОВЯРВАЙ МИ, отдавна да го беше направила... държиш се глупаво... не е краят на света, не си първата, на която се случва подобно нещо, така че доре главата и по-спокойно... :)

anonymous895156
08-29-2014, 17:15
Ехх.. мина времето когато мрънках в форума. Сега вече разчитам само на себе си. И това вече е наистина последното ми мнение тук, никой повече няма да ме види. :)

продължавам да те виждам в други теми