PDA

View Full Version : Относно "Едната Вежда" Съвет?



teenproblem22
08-25-2014, 17:28
Здравейте Нов съм и ще ви питам един въпрос, но моля без хейт и разни подобни ами изкажете вашето мнение и дайте съвет?

Момче съм на 21г..и да имам "една вежда" като цяло през живота си съм имам 3-4 случая някой да се направи на интересен и да ми се ебава за това, но въпроса ми е отстрани как изглежда, какво мислите за хора като мен??? Щото не знам имам чувството,че понякога точно заради "това" някое момиче няма симпатии към мен и прочие или,че ме гледат тъпо/странно..

Ся ще кажете ем изчисти ги, е да ам то вече на 21г. и сега ако ги изчиста просто не знам не се виждам в подобна ситуация, мисля,че би ми било много тъпо.. щото както ще се намери да ти каже някой Е "тоя е с една вежда", ще се намери да ти го каже и като я изчистиш...
Знам,че това не е недъг или нещо от сорта,но понякога хората се захващат и за най-малкото,въпреки,че нито съм дебел,нито слаб,нито тъп, нито идиот,спортувам/ разбирам от пц-та, уча,...

Моля някой за истински съвет... ако все пак някой откликне, гледам,че тук се обсъждат всякакви теми, може да напиша някой други неща...

Christinna
08-25-2014, 17:30
Еми как да ти кажа, не ми е много готино да видя момче с една вежда. По-добре направи нещо по въпроса понеже и попринцип не е окей.

nepowtorima
08-25-2014, 17:33
Определено не е ок... даже биха ти се зарадвали и заговаряли повече след това. Ти си решаваш. Щом според теб ти няма нищо освен това - отстрани го - лесно е!

Dagichka
08-25-2014, 17:34
http://prikachi.com/images/921/5201921C.png положението чак такова ли е?
ако теб те притеснява и ти сваля самочувствието помоли някоя добра приятелка/сестра или отиди на козметик
но и другата крайност не е добра http://prikachi.com/images/967/5201967W.jpg така че внимавай :д

Christinna
08-25-2014, 17:35
Ауу...
и двете снимки са брутални
а тоя втория не мога да го гледам направо.. много противно същество

batalizator
08-25-2014, 17:39
За да пишеш в тоя форум най-малкото ти сам не се чувстваш комфортно така. Т.е. направи нещо заради себе си, пък после обръщай внимание на мнението на другите. Ти така или иначе в момента не се харесваш. Както каза колежката отгоре - козметик или приятелка/сестра да се заемат с проблема ти :)

teenproblem22
08-25-2014, 17:41
Знам,ли ако го направя не знам да ли самия аз ще се харесам, а и да се харесам ок хубаво да.. но После какво трябва през седмица да си чистя веждите което не е нещо мъжкарско (ако мога така да се изразя), щото мисля,че ще е тъпо момче да си чисти веждите всяка седмица и оп спреш и пак както преди, Разбирам да е прическа както и да е, от 7години всеки божи ден съм с прическа тип Кристияно Роналдо и прочие..

Ей това как ще отговорите: Запознаеш се с момиче станете близки, излизате, гаджета и оп изведнъж разбира,че на равно се нея си чистиш вежидите!

batalizator
08-25-2014, 17:42
апознаеш се с момиче станете близки, излизате, гаджета и оп изведнъж разбира,че на равно се нея си чистиш вежидите!

Ще си помисли, че отделяш внимание на външния си вид. И това ще й направи добро впечатление.

nepowtorima
08-25-2014, 17:45
Много момчета го правят, защото наистина не изглеждат добре с bushy веждите си ..
Няма да си първия и последния!

xoxi
08-25-2014, 17:49
На мен не би ми пречило, стига да не е някакъв екстремен случай.
Но ако ти самия не се чувстваш комфортно по този начин, може да потърсиш начин да оправиш проблема, като имаш на предвид, че това ще ти коства непрестанни грижи. Но ако искаш да го правиш, само за да се харесаш на някоя фръцла, на която това й е големия проблем, по-добре недей. Едва ли ще си заслужава.

teenproblem22
08-25-2014, 17:51
http://prikachi.com/images/921/5201921C.png положението чак такова ли е?
ако теб те притеснява и ти сваля самочувствието помоли някоя добра приятелка/сестра или отиди на козметик
но и другата крайност не е добра http://prikachi.com/images/967/5201967W.jpg така че внимавай :д

Няма да си кривя душата веждите са ми черни и гъсти (Тип Войводите както са били преди ако някой има на предвид за какво говоря) Леко по малки са от този на първата снимка, за Втория няма шанс да се направя такъв...


Ще си помисли, че отделяш внимание на външния си вид. И това ще й направи добро впечатление.

Ахм добре приемам отговора ти, но аз като изключим това за веждите Хигиената ми е много-високо Равнище, Бръснене,постригване, мишници, долу.. зъбите по три пъти на ден/Конец,чат пат и вода за уста(относно зъбите просто не мога по-друг начин)

anonymous708973
08-25-2014, 17:55
Боже Господи, ти нямаш топките да вземеш решение дали да отстраниш 10 косъма и питаш във форум, а се имаш за мъж?

Ще ти го сдъвча и изплюя - аз мъж с една вежда не бих търпяла. Дори съм оправяла веждите на бивше гадже - нищо срамно не виждам в това, че иска да си изчисти няколко косъма от ключа.

teenproblem22
08-25-2014, 17:58
На мен не би ми пречило, стига да не е някакъв екстремен случай.
Но ако ти самия не се чувстваш комфортно по този начин, може да потърсиш начин да оправиш проблема, като имаш на предвид, че това ще ти коства непрестанни грижи. Но ако искаш да го правиш, само за да се харесаш на някоя фръцла, на която това й е големия проблем, по-добре недей. Едва ли ще си заслужава.

Точно това е проблема,че ако реша да го направя трябва постоянно да се занимавам с това, а и като знам как растат космите сиг на седмица две трябва да го правя.... Не искам да го правя заради някоя кифла или прочие, много повече предпочитам скромна, симпатична, не гледам парите,.... но и да се харесам на някоя какъвто съм сега, все ще се намери някоя приятелка,приятел който да наговори нещо и като ги знам всички как вярват на "хора които се пишат на приятели на когото и да било,но когато имат нужда винаги ги няма" шанса е малък...

DEPRE$$ED OCEAN
08-25-2014, 18:01
ползвай наркотици и ще ти мине

Christinna
08-25-2014, 18:02
Еми ще го правиш, като ти е проблем. То хем така хем иначе... пък и верно след като осъзнаваш, че не ти е добре така какво си тръгнал да искаш мнение във форум дали да си оскубеш веждите?

yakuza_
08-25-2014, 18:09
Събери си малко кинти и отиде на лазер, за 2 см, черни косми, няма да е 1000 лева

Ronney
08-25-2014, 18:10
Направи 1-та си вежда на две . Няма нищо лошо или срамно , по-добре да си ги махаш и да се чувстваш комфортно отколкото да не ги и да се чувстваш зле ,че хората ще те зяпат . Ако трябва да сравнявам и избирам м/у момче/мъж с две вежди или с една - > Винаги ще избера с две . Просто направи си го като рутина :) Все едно си миеш зъбите

Adorable Sunshine
08-25-2014, 18:27
От страни как изглежда, хм.. на теб как ти изглежда момиче с 1 вежда, когато я видиш от страни ? Великолепна?
По принцип съм на мнение, че човек трябва да изглежда така, както си иска. Ако смяташ, че формата на веждите ти не е привлекателна просто я промени, дали ще е 1 или ще са 2 винаги ще има кой да ти се присмее, не можеш да угодиш на всички. Та в общи линии- направи каквото сметнеш за добре, ако се чувстваш некомфортно отиди на козметик и той/тя ще се погрижи за проблема. Успех :)
П.п.- За да имаш красив и поддържан външен вид изисква време и занимание, но не мисля, че чистенето на вежди 1 път месечно изисква чак толкооова много време! Пък и какъв по хубав начин за губене на време от това да се разкрасиш, хаха

xoxi
08-25-2014, 18:32
Точно това е проблема,че ако реша да го направя трябва постоянно да се занимавам с това, а и като знам как растат космите сиг на седмица две трябва да го правя.... Не искам да го правя заради някоя кифла или прочие, много повече предпочитам скромна, симпатична, не гледам парите,.... но и да се харесам на някоя какъвто съм сега, все ще се намери някоя приятелка,приятел който да наговори нещо и като ги знам всички как вярват на "хора които се пишат на приятели на когото и да било,но когато имат нужда винаги ги няма" шанса е малък...

Човече, ти тая вежда я изкара ебаси пречката в отношението ти с другите хора/момичета. Нито един нормален човек няма да ти направи проблем точно пък за това. Ако на някой му пречи толкова, че да не иска да има нещо общо с теб, води си изводите що за стока е тоя човек.
А на теб щом хем ти пречи, хем не ти се занимава с поддръжката, сам трябва да си прецениш с кое ще направиш компромис.

teenproblem22
08-25-2014, 18:59
Не,че е пречка в отношението... просто когато нещоо куца, а няма друга адекватна причина или нещо от сорта клоня към това с веждата...

Добре ще ви разкажа една случка от скоро, надявам се да няма хейт... Като си разцъквах една игра и попаднах на едно момиче така в играта сме комуникирали често и се нещо си лафехме това онова и викам може ли фб.. и гледам тя ще учи в същия университет, същата специалност като моята(само,че аз съм малко по-голям) и така още повече разговори,(някой ще каже е щом момиче играе игри заеби я за нищо не става, напротив много хубаво и красиво момиче)Двамата сме от различни градове, а университета е пак в различен град
И да продължа.. Видях,че вече е започнала лекциите тя,статуси това онова,че е в града.. и след седмица на мен ми се налагаше да отида до Факултета да си изкарам една бележка там.. !!!АБСОЛЮТНА СЛУЧАЙНОСТ!!! и отивам значи и се качвам в Учебния отдел в факултета и гледам същото момиче чакаше на другата врата, поглеждам пак Фб и същото момиче, и заговорих я, и така един час си лафихме до като чакахме... Тя беше с две момичета и едно момче, и тоя същия гледаше,че сладко сладко си говорим, нищо с него не съм си отговорил или каквото и да е...
както и да е свърших си работата и трябваше да тръгвам, казах и чао и тя ми се усмихна и каза чао...
След това като се прибрах вкъщи вечерта влизам в фб и така си се мотам,и влезнах в нейния Фб и гледам онзи "който ме гледаше" имаше някъв пост в нейния фб.. И влезнах да го погледна тоя...

И какво да видя, значи пак повтарям абсолютно непознат,нито съм си говорил,нито нищо... най-отгоре в неговия ФБ като статус си сложил "Хората цели държави разделят, ти едни вежди не можеш"( без да се конкретизира) и гледам написан статуса преди 6 часа, точно когато си говорех с това момиче.

ХА-ХА-ХА По-долно същество едва ли има,но с това искам да ви кажа,че някой хора са просто кретени....

Някакъв коментар?

xXxPETYAxXx
08-25-2014, 19:18
Аууу, сякаш отнема 5 часа да си оскубеш с пинсета космите над носа, че не искаш да го правиш всяка седмица. Като си мързелив и инатлив стой си така. Ама според мен нищо не губиш, ако пробваш да ги махнеш тея косми поне един път и да видиш какво ще стане.

Мен не ми харесват хора с 1 вежда, не бих харесала такъв. Най-малкото изглеждат сякаш винаги гледат злобно, а на това отгоре и че не им дреме как изглеждат, което си е лентяйство.

xoxi
08-25-2014, 19:24
Някакъв коментар?

Чудо голямо.
Дай една снимка да я видим тая вежда дали поне си заслужа драмите покрай нея или не...

Starless
08-25-2014, 19:25
Щом го мислиш, че питаш и във форум, явно ти създават някакви комплекси.. Направи необходимото, ще се чувстваш по-добре. На мен не би ми било приятно срещу мен да стои такъв човек. Най-малкото изглежда не хигиенично и не поддържано.

teenproblem22
08-25-2014, 20:12
wow не би ви било приятно срещу вас да стои такъв човек.. добре ясно, значи ако видите някой който е куц,сляп,заекващ,инвалид значи него дори ще го наплюете, запсувате и набиете спрямо вашата логика???
Значи да почнем всички така да правим, ти си тъпа бегай от тук ти си грозен махай се, бритона ти е на криво марш, ти си дебела махай се, ти недъгава аре бегай..?

Браво, е за това говорех...

Adorable Sunshine
08-25-2014, 21:13
Щом толкова си обичаш веждата не я разделяй, но не обвинявай другите за техните разбирания за красота и естетика. За някои това може да е привлекателно и естетично.. за други дори противно. Какво да правиш.. society, get over it.
Не знам защо сравняваш 1 вежда с инвалид. Ти можеш да промениш начина по който изглежда веждата ти, слепия не може да прогледне.
Всеки човек има предразсъдъци, малко или много. Някои се опитваме да се борим с тях.. други не. Не очаквай всички да са open minded и бъди готов да понасяш критики. Плюс това ако ти харесваш веждата си няма логика да се обиждаш от подобен тип коментари. Какво искаш да ти кажем всъщност?
Не можем да бъдем привлечени от всички! Всеки човек има различни предпочитания.

teenproblem22
08-25-2014, 22:38
Не обвинявам никого просто как може за заради едното нищо да казва,че това било признак за " не хигиенично и не поддържано" .

alpinab2.5
08-26-2014, 04:49
Пич според мен никнейма ти трябваше да бъде нещо от сорта : vejdi_rashidov.

teenproblem22
08-26-2014, 10:18
Благодаря пич

lisi4ety
08-26-2014, 10:36
Направо е смешно така да разтягаш локуми за някакви си вежди и да искаш съвети.. ти всъщност хем искаш съвет, хем се опитваш да ни убедиш, че те.. ъъ тя изобщо не те притеснява и нямаш проблем с нея... Какво искаш да чуеш?
Раздели си веждите.

hey.mistery
08-26-2014, 10:49
wow не би ви било приятно срещу вас да стои такъв човек.. добре ясно, значи ако видите някой който е куц,сляп,заекващ,инвалид значи него дори ще го наплюете, запсувате и набиете спрямо вашата логика???
Значи да почнем всички така да правим, ти си тъпа бегай от тук ти си грозен махай се, бритона ти е на криво марш, ти си дебела махай се, ти недъгава аре бегай..?

Браво, е за това говорех...

Куците, слепите, заекващите, инвалици просто трябва да се примирят, защото не могат да променят фактите и се учат да живеят с това, не, не бих ги подминала. Въобще не може да сравняваш твоето с тяхното, ти можеш да го промениш и то за няколко минути.
Питаш във форум за нещо изключително елементарно. Като си попитал, примай всички видове отговори, явно си очаквал много подкрепа....

marilyn
08-26-2014, 10:54
Ти май искаш да те убедим, че едната вежда е супер секси и никой не я забелязва. Пич, скуби я. Не е нужно всеки ден да отделяш по 2 часа, за да оскубеш 20 косъма. Не е женско, нито гейско. Няма срамно в това да си скубеш веждите, а по-скоро в това да не си обръщаш внимание. И гаджето ми си ги скубе по малко, повярвай ми, не го обичам по-малко, нито го смятам за недостатъчно мъжествен.

teenproblem22
08-26-2014, 12:12
Като цяло изобщо не ми пука, но понякога когато търся грешката в себе си за нещо все за това се хващам, ако я изчистя просто ако не се приема ще ми е адски тъпо и кофти, пък и всички ме познават какъвто съм..


Знам,че не е нещо за което трябва чак толкова да се вманиачавам, ам просто от вътре нещо хем неще да я премахне тази част, хем има и част от мозъка която иска да го направи...

anonymous895156
08-26-2014, 12:14
Ужас, махай я.

IKnowYou
08-26-2014, 12:46
Добре, това са КОСМИ, т.е. растат. Махаш ги, виждаш дали се харесваш и възприемаш и оттам нататък решаваш дали да продължаваш или да ги оставиш да си израснат пак. First world problems.

Kitty Bloom
08-26-2014, 13:31
И тази тема е в раздел "Любов"? Ако ти се харесваш така не се променяй заради някой друг, но ако по някакъв начин ти пречи я махни. Дори на повечето хора да не им прави голямо впечатление, едва ли някой намира едната вежда за привлекателна. Както вече ти казаха повечето съфорумници, просто я оскуби веднъж, ако не се чувстваш добре не го прави повече. Не е толкова трудно да се поддържа и не е гейско.

teenproblem22
08-26-2014, 14:16
Ахам Благодаря отново за мненията :)

girlwithblueeyes
08-26-2014, 14:49
Отвратителна работа поне аз го намирам за много грозно и въбоще не ми е секси.Ако съм ти гадже ще те заритам до козметичният салон за да ти ги оправят .И толкова ли си малоумен че сръвняваш хора с недъзи с твоята вежда която аууау при посещението на кадърен козметик повече няма да ти прави проблем.

teenproblem22
08-26-2014, 18:12
Не исках да прозвучи точно както си помислихте вие.. исках да каж: че тя не иска да стои човек пред нея който е с 6 косъма повече където не трябва,.... а пък какво ли ще направи ако пред нея стои човек с истински недъг...

batalizator
08-26-2014, 18:21
Аз вече си мисля, че ти повече се опитваш да ни убедиш в нещо, отколкото да слушаш съвети от нас (форума).
След като пишеш тук, повече от ясно е, че имаш проблем с веждата си. Решения: (1) оскуби я сам или питай приятелка; (2) отиди на козметик; и може би (3) лазар, който както спомена по-нагоре един колега (може и колежка да е била), няма да ти излезе скъпо и ще си спестиш скубането на всеки една-две седмици, което явно се явява проблем за теб.

RapExotic
08-26-2014, 20:46
Хората са дребнави и не можеш да промениш този факт. Но пък можеш да промениш себе си.

draid
08-26-2014, 21:04
Оф боже това са косми, не крак, Като ги оскубеш и не ти харесва ще ти пораснат за седмица-две и ще забравиш. Какво го мислиш все едно от това ти зависи живота. Изчисти си веждите виж как ще се чувстваш и толкова. Не разбирам как не те мързи да си правиш прическа всеки ден, ама те мързи да оскубеш 20 косъм на седмица. Потресаващо е как нямаш и капка решителност, 2 страници глупости тука за някакви си 10 косъма, направо е жалко как се обясняваш с тая вежда, а се притесняваш кое било мъжко. Еми не е мъжко да ревеш като жена за глупости. Прави каквото искаш.

anonymous708973
08-26-2014, 21:22
Потресаващо е как нямаш и капка решителност, 2 страници глупости тука за някакви си 10 косъма, направо е жалко как се обясняваш с тая вежда, а се притесняваш кое било мъжко. Еми не е мъжко да ревеш като жена за глупости. Прави каквото искаш.

Именно!!

girlwithblueeyes
08-27-2014, 08:07
Не исках да прозвучи точно както си помислихте вие.. исках да каж: че тя не иска да стои човек пред нея който е с 6 косъма повече където не трябва,.... а пък какво ли ще направи ако пред нея стои човек с истински недъг...

Ти наистина си доста спрял .Веждата ти е е нещо поправимо а недъзите в повечето случай не са
И да познавам момичета които ако си сакат ще бъдат с теб и няма да им прави впечатление но ако си с една вежда няма и да те погледнат.Просто защото те мързи да си я оправиш и се лигавиш .