PDA

View Full Version : Подарък за 13-годишно момиче-СПЕШНО



smiley11
08-26-2014, 12:07
Здравейте,
Братовчедка ми навършва 13 години и аз и сестра ми сме поканени, но не можем да измислим какво да и подарим. Моля за предложения без такива за дрехи, като имате предвид, че тя още е с по-детски дух.
Моля Ви за бърз отговор. Благодаря!

Xolo
08-26-2014, 13:20
Еми може една чантичка, или пък гривна + колие.. :) Някакво портмоне.. Часовник .. :) За това се сещам :)

Mischeto
08-26-2014, 18:03
Пари,
Тевтер с химикалка(от ония по-хубавите :д),
Калъф за телефон,
Слушалки
Джаджа за плетена на ония гривни от ластичета(от ония дето боли много ако те ударят :д),
Балсам за устни,
Книга?

12ggg1
08-26-2014, 19:55
100лв. диамантено колие, най новият телефон, лаптоп, и тн. глупости което пиклите харесват сега. Все пак затова са рожденните дни в 21 век :@

girlwithblueeyes
08-26-2014, 20:07
Качествена козметика
Някакво по хубаво бижу
Билети за концерта или нещо подобно .

AngelBelchev
08-27-2014, 08:33
Ти я познаваш най-добре, трябва да прецениш. Питай и родителите й за какво най-често мрънка.
При всички положения нов смартфон винаги се харесва и ще има пред кой да се изфука, а и на теб да ти качи акциите "едикой си ми подари супер якия телефон" :)

ani_banani
09-08-2014, 17:47
Аз най-много бих се зарадвала на пари :D

::NeVeR*eNd:::
09-08-2014, 18:03
Дай и пари и тя ще си вземе каквото иска ;)

teenems
09-08-2014, 19:22
парфюм
книга
сребърна гривна...

didi222
09-09-2014, 07:24
Здравей! :)
Братовчедка ти обича ли да чете? Ако да, й купи някаква книга. Препоръчвам ти "Скай" на Джос Стърлинг, "Тина и половина: Как се става яко гадже" на Юлия Спиридонова... Ако чете фентъзи, купи и някоя фентъзи книга, която мислиш, че ще и хареса. Разпитай я дали има някаква книга, която иска да си вземе.
Ако обича да слуша музика, й купи муз. албум, книга за любимия й изпълнител(група) или пък слушалки. Има много интересни – на мен ми харесаха едни като понички. :D
Ако обича да си играе на телефона, купи и калъф за телефон.
Ако обича да се гримира, й купи качествена козметика.
Ако обича бижутата, купи й. Аз купих на приятелките си комплект от полускъпоценни камъни (гердан, гривна, пръстен и обици).
Ако още си играе с куклите, купи и някаква играчка. Сладко. :)
Ако има талант да рисува, й купи комплект за рисуване.
Може да харесва анимета и да й купиш книга "Как се рисува манга?".
Ако харесва фотографията, можеш да й купиш албум за снимки и бинокъл.
Ако обича игрите на закрито, купи й някаква настолна – Монополи, Европол, Хотели, Туистър...

Ето примерни предложения за пълен подарък:
1. Книга + калъф за телефон + слушалки + цвете
2. Козметика + бижута + цвете
3. Чанта + портмоне + часовник + цвете
4. Плюшена играчка +книга + цвете.
... ... ...

Късмет с избора на подарък! :) :*

bilqnavod
09-09-2014, 08:03
Дай и пари и тя ще си вземе каквото иска ;)

+1