PDA

View Full Version : 20 дневна диета



::NeVeR*eNd:::
08-26-2014, 12:49
Моля ви помогнете мии искам да разбера как за сваля 10 кг за 20 дни.. висока съм 1.57 и съм 50 кг а идеалното тегло за мен е 40 кг. Ям по веднъж на ден и за 1 седмица свалих 3 кг. Но ако можете да ми предложите и нещо друго ще съм ви много благодарна :D

Smilee..
08-26-2014, 18:45
Здравей,дано това да ти помогне,само,че диетата е за сваляне на 12-15 кг.

Забранени са:вино, водка, бира, лимонада, захар, бонбони, бисквити, бял хляб, картофи, тестени изделия.

Задължително: 1 таблетка дневно мултивитамини


В продължение на20 дни редувайте протеинови и зеленчукови дни. Гладните дни не се повтарят. Те са разположени в началото и средата на диета. С тази строга диета може да постигнете загуба на тегло между 12-15 кг.


Два гладни дни: 1 литър мляко (кисело мляко) на ден, 2 филийки черен хляб.

Два протеинови дни:

Сутрин: кафе, парче хляб; 0,5 чаена лъжичка масло;1,5 чаена лъжичка мед.

Обяд (13:00):

първо - една чаша бульон,

второ - парче варено месо или риба (100 грама), парче черен хляб.

Следобедна закуска (16:00): една чаша мляко или чай с мед.

Вечеря (19:00): парче варено месо или риба (100 грама), или постна шунка, или две яйца, или 50 г сирене - избирате едно, а като добавка - чаша айрян, парче черен хляб.

Два зеленчукови дни:

Закуска: 2 ябълки или портокал, избирате едно.

Обяд (13:00):

първо - зеленчукова супа без масло и сметана (може да е с растително масло), парче черен хляб.

второ - една салата, сварени зеле или зеленчуци, задушени или на фурна чушки,със зеленчуци, избирате едно.

Следобедна закуска: (16:00): плодове

Вечеря (19:00): зелена салата,допълнение- парче черен хляб, чаша чай с мед.

marilyn
08-26-2014, 21:38
Ти не си добре. Яж по-често, а не 1 път дневно, така по-скоро трупаш мазнини. Недей да сваляш много килограми за кратко време, ще съжаляваш. Скоро ще си ги върнеш с поне половината отгоре, а кожата ти ще стане в стрии, които после не се махат.

Отслабни с балансирано хранене и спорт, а не с глад.

Runaway11
08-29-2014, 14:11
Мина отслабването за лятото, сега е за 15 септември ;д

::NeVeR*eNd:::
08-29-2014, 19:18
Аз вече имам стрии от вътрешната страна на краката и сега се чудя как да ги махна

marilyn
08-29-2014, 19:36
Аз вече имам стрии от вътрешната страна на краката и сега се чудя как да ги махна

Няма как да ги махнеш, може да изсветлеят, но не и да изчезнат. Ако свалиш 10 кг за 20 дни, очаквай цялото ти тяло да стане в стрии и увиснала кожа. А това не е готино, после ще се чудиш какво да правиш. Освен това бюстът ти вероятно ще се стопи и увисне. Ако искаш да отслабнеш до 15 септември, най-добре започвай сега, но си постави за цел първия учебен ден догодина. Трайните резултати се постигат бавно и с усилия.