PDA

View Full Version : Neobux



vanpersie45
08-26-2014, 14:54
Здравейте,приятели.Регистр ирах се във сайта neobux преди около час.Изчетох доста форуми,разбрах всичко за рефералите ,кликовете и т.н.Единственото нещо,което още не схващам са така наречените Neopoints.Ако може някой,който използва сайта да ми обясни за какво служат точно.Благодаря предварително.Моля без хейт :)

RapExotic
08-26-2014, 19:56
Neopoints са точки, които трупаш, когато гледаш дадена реклама. За всеки клик върху реклама получаваш 1 точка. След като натрупаш определен брой точки можеш да ги превърнеш в реални пари, но само в рефералната сметка, а не в главната.

AngelBelchev
08-27-2014, 12:08
Не се занимавайте с тия pay-to-click шашми :)

vanpersie45
08-27-2014, 15:12
Благодаря,сега вече разбрах.Ангел,защо да не се занимавам... много хора печелят добри пари от neobux.Просто трябва малко търпение и въображение :) П.С: RapExotic ти имаш ли neobux account

RapExotic
08-27-2014, 17:42
П.С: RapExotic ти имаш ли neobux account

Имах преди. Цъках няколко месеца, но печалбата спрямо загубеното време е нищожна.

AngelBelchev
08-28-2014, 06:56
Благодаря,сега вече разбрах.Ангел,защо да не се занимавам... много хора печелят добри пари от neobux.Просто трябва малко търпение и въображение :) П.С: RapExotic ти имаш ли neobux account

Всъщност не печелят добри пари. Навремето пробвах и с необъкс, онбъкс, бъксматрикс и т.н. и т.н. Тествах как работят и платените реферали - колкото повече платени реферали имаш, толкова повече производителността им намаля за да могат да не ти дават прекалено много пари. Добри пари няма да направиш. Ще направиш НЯКАКВИ пари и то ако проявиш наистина завидно търпение. Тези testimonials от други хора тип "neobux е най-якото нещо на света", "s neobux вече не работя за никого", "neobux ми оправи живота" и прочее в този тон - това предполагам всички знаем, че е нагласено, нали? Има частни случаи, които наистина правят пари. Освен това тези pay-to-click сайтове имат давност около 2-4 години, след което повечето изчезват и на тяхно място се появява някакъв друг whateverbux и хората които искат да забогатеят от здрач до зори лапват въдицата, пробват и там. И колелото се върти. Преди да се заемеш с нещо такова, което обещава лесни пари без усилия, прочети някакви scam reviews в interweb-a...

vanpersie45
08-28-2014, 16:10
За 2 дни цъках 108 рекламки тоест имам $.108.Иначе аз имам доста свободно време.И нищо да не стане.. нищо не губя.Няма да инвестирам тоест просто ще си уплатнявам времето.А и знам че няма как да зимам по 1000 долара на ден но и на 20 ще съм доволен все пак това са ти 140 долара на седмица и 560 на месец.Само да ви попитам след 13 дни ще мога да имам директни реферали.На всеки техен клик по колко ще взимам и има ли някакъв лимит (тоест само 4 техни клика да ми носят определената сума или колкото направят за деня )

RapExotic
08-29-2014, 09:00
Е как за 2 дни успя да цъкнеш на 108 реклами? То на ден ти дава около 20. И сигурно имаш предвид 0,108$ а не 108$, защото ако така се изкарваха 100 долара всички щяхме да сме там. :D

Ако не инвестираш ще ти трябват около 2 месеца докато натрупаш необходимата сума за да наемеш 3 реферала. След това още няколко месеца докато натрупаш приличен брой реферали, а докато стигнеш да ниво да печелиш по 20 долара на ден ще минат година-две. Освен ако не разчиташ на директните разбира се.

От директен реферал се печели в зависимост от нивото на акаунта, който използваш. Има таблица в която ти пише точно колко. В началото е малко, но когато си ъпгрейтнеш акаунта до Premium печалбата нараства.

vanpersie45
08-29-2014, 16:59
Ама не то аз знам че се дават 0,005 на клик.Имам в предвид ако директния реферал направи по 20 клика на ден ще взема ли от него 0,1 или колко точно? http://prikachi.com/images.php?images/427/7570427p.png иначе ето днес съм цъкнал само две рекламки.

CoNviCt
08-30-2014, 10:01
Не ти ли се работи?

vanpersie45
08-30-2014, 14:46
На 14 съм каква работа те гони ?

Minwu
09-02-2014, 18:44
Въпреки, че се съмнявам.. ако ти е добър английския можеш да пишеш статий на различни сайтове. Обикновено се плаща по 3 евро за одобрена статия от 500 думи, което си е супер... Пишеш 5 статий днес и си свиркаш. Само, че паричките се превеждат по карта т.е. на родители ти.