PDA

View Full Version : Обвиване на учебници



skyfullofstars
08-26-2014, 21:57
Здравейте. Всяка година си обвивам учебниците, но вече ми омръзнаха старите цветове, прегледах куп клипчета и статии за така наречените back to school diy, но материалите, които ползват ги няма в България. Ще ми се да имаше по-голямо разнообразие, цветки и принтове. Та въпросът ми е, имате ли някакви идеи за хартия, примерно да си я украся вкъщи или да закупя от някъде. Много харесвам този вид хартия http://www.unsigneddesign.com/Vintage%20Paper/thumbs/paper1.jpg, по-vintage. Изглежда просто, обикновено, но ми харесва, а нямам идея къде мога да намеря. С някой zantangle art върху нея или някой fancy vintage етикет ще изглежда точно както искам, но немога да намеря никъде. http://blog.stylehive.com/images/uploads/biggifts.jpg, това конкретно е подаръчна хартия, но не виждам голяма разлика... Ще ставам 8 клас, ако има някакво значение. Благодаря предварително. :)

Kitty Bloom
08-27-2014, 08:00
Хей. Вярно е, че в България изборът на каквито и да е материали е изключително беден. -_- Първо, евала, че ти се занимава с такива неща, някои много ги мързи, а всъщност става хем красиво, хем си запазваш учебниците здрави, а и показваш нещо различно от другите. :) Сега по темата: Опаковъчната хартия също върши работа, защо не потърсиш в някой от магазините за такива найлони, торбички и хартии? Или в някоя по-голяма верига, в Кауфланд има доста видове, предполагам и в Метро ще има. И ако отново не откриеш каквото търсиш, погледни в Ebay, там със сигурност ще откриеш каквото ти трябва. :) В краен случай можеш да опиташ нещо, за което не съм сигурна, че ще се получи много точно, но все пак. Винаги можеш да откриеш десен, който харесваш като изображение в интернет и да го изпринтиш върху картон или хартия в някой копирен център. Ще ти излезе скъпичко, но може и да се получи. Успех! :)

pifiella
08-28-2014, 10:28
Тапети? Има прекрасни и цветни, и слънчеви,една ролка излиза към 5-10 лв и покрива 5 квадратни метра,което ще ти стигне за целия клас :д
Декупажна хартия?
Аз правих за кръщенето на племенничката ми бебешки обувки.Трябваше да се цветни,а нали имаме много избор по магазините...Та си направих хартията сама (фотошоп и пр.),после я принтирах цветно и станаха прекрасни. Но я принтирах на собствен принтер,ако е в книжарница бая ще се охарчиш.

skyfullofstars
09-08-2014, 16:47
Благодаря, ужасно много ми помогнахте :)

skyfullofstars
09-08-2014, 21:36
http://www.unsigneddesign.com/Vintage%20Paper/thumbs/paper1.jpg Тази хартия ми прилича съвсем малко на тази, в която ти обвиват баничката като си купиш :D

AliceSw
09-09-2014, 08:08
и двата показани вида хартия ги има в слънчоглед, разгледай по-внимателно, ако не там, в Импресия, с/у САБ

skyfullofstars
09-10-2014, 09:28
Живея в по-малък град. Добрич- имаме само 2-3 книжарници, където е възможно да има нещо хубаво и вече ги проверих, но явно ще се примиря с обикновената хартия, или ще отскоча до MrBricolage за тапети. :) Благодаря иначе, проверих сайта..