PDA

View Full Version : Проблеми с нервите .



ZackS
08-26-2014, 22:41
Аз съм момче на 15 . Преди време когато бях на 13 мисля един приятел ме нервира и аз му тръгнах на бой и се бихме аз го по синих той дори не успя да ме удари та искам да кажа че май имам някакъв психически проблем защото до ден днешен още съм така тръгвам на бой за най малкото нещо . Някой хора могат да кажат че съм луд но ... Мисля че съм опасен за себе си и околните .

AngelBelchev
08-27-2014, 07:30
Не бих казал, че си луд, по-скоро заради пубертета си като назобан, в смисъл, че хормоните ти бушуват в тялото. При момчетата собственото производство на тестостерон на тази възраст е доста ускорено и това играе роля на периферната нервна система - оттам се палиш за глупости. Най-доброто, което мога да те посъветвам е тази енергия да я изразходваш в някакъв спорт.
Друг съвет, който мога да ти дам и който ако го спазваш, повярвай ми ще ти помогне много е следния: когато някой създаде гняв у теб, реагирай не на момента, а на другия ден. Обмисли какво и защо се е случило и се опитай да се поставиш в обувките на въпросния човек. Ами ако той е правия? А ако не е правия, а ти просто падаш на неговото ниво с реакцията ти? Никой човек с някакво обзавеждане между ушите няма да се впечатли от това да налетиш на бой ей така за някаква простотия.
Това са моите 5 стотинки по въпроса, айде умната :)

ZackS
08-27-2014, 12:05
Съгласен съм да си използвам енергията за някакъв спорт и ще го направя защото септември месец пак почваме баскетбол но това с размислянето на другия ден съжалявам че не съм го набил .... Но ще помисля над нещата които написа . Благодаря :)

sevdaka1
08-28-2014, 06:31
Брат, ако искаш мога да те бодна отзад и да разпуснеш малко енергия, по принцип не съм педал, но бих ти направил тази услуга за да се чустваш по добре и да не буйстваш

AngelBelchev
08-28-2014, 06:42
...но това с размислянето на другия ден съжалявам че не съм го набил ....

Ето ти още една гледна точка - да го набиеш въпросния няма да ти изкара никакви пари предполагам, ще създаде всеобщи негативни емоции и като цяло е просто безсмислено. Замисли се какво ВСЪЩНОСТ получаваш когато си забиеш юмрука в нечии зъби. Ръката те боли. Въпросните зъби прокървяват, евентуално някой пада. От публиката свестните хора се махат от тази жалка сценка, олифогрените се кефят истерично. Неандерталщина и нито дума повече. В едва ли не всеки град има клубове по най-различни бойни спортове, където човек може да се запише и ако иска да се бие - ще има противници в неговата категория. Тва с ученическите сбивания е егати простотията. Голяма част от "бичетата" в класа ми когато бях в началното училище както тогава, така и сега не им е дошъл акъла в главите и виждам блестящи кариери в наркобизнеса. Просто защото не стават за друго.

ZackS
08-28-2014, 11:19
Не знам но вече когато става въпрос за бой аз съм много надъхан тръгвам на бой и нещо ме спира .

georgi12
09-05-2014, 22:45
Като те поотупа някой ще ти мине нервата.