PDA

View Full Version : На какво ще се зарадва?



freezonedone
08-27-2014, 10:31
Здравейте, имам си приятел от близо 5 месеца и за първи път съм с едно момче толкова дълго. С него изживях доста неща, за които съм мечтала да ми се случат. Привързах се към него. Сега той е в чужбина по-работа и на мен доста ми липсва, но много се радвам,че отиде. Това е голяма възможност за него, а и знаете,че идва момент, в който една така почивка е добре за връзката. Мисълта ми е,че той се прибира след около седмица, а аз искам да му направя някаква изненада като се върне,но още не съм решила каква. Има и още едно нещо има вероятност да се прибере на дата, която значи нещо за нас. Аз имам някои идеи, но реших да пиша и да видя вие какво бихте ме посъветвали. И все пак знам,че аз най-добре трябва да знам какво би му харесало,но съм отворена за идеи!

sevdalinka_kapinka
08-27-2014, 11:22
Според мен твоят приятел много би се зарадвал ако му предложиш анален секс и докато го правите, дупето ти пусне няколко малко лайно, колкото за аромат. Това пак казвам си е супер подарък. Помисли върху моето предложение.

AngelBelchev
08-27-2014, 11:36
Това съм почти сигурен, че няма да сработи...

freezonedone
08-27-2014, 11:55
Не мога да повярвам какви хора има.. даже ми е смешно! Толкова ограничени,че нямам думи. Дори съм убедена,че си толкова пренебрегван и малтретиран от другите,че си избиваш комплексите в такива сайтове. Изобщо не си прави труда да коментираш такива теми, защотото много малко хора ще ти се вържат- само се излагаш.

tori
08-27-2014, 12:07
Посрещни го, сготви някаква вечеря - нещо, което знаеш, че обича - и просто прекарайте една прекрасна вечер заедно без телефони и интернет. При желание можеш да си купиш секси бельо в негов любим цвят.
Не залагай на подаръци и такива неща, защото точно в тая ситуация жест ще има по-голяма тежест от какъвто и да е предмет, опакован в хартия.

freezonedone
08-27-2014, 12:10
Да, и аз си мислех за нещо такова и все пак не сме се виждали от доста време на това може би ще се зарадва най-много. Благодаря. :)