PDA

View Full Version : Помощ ... :(



botevplovdiv1912
08-27-2014, 12:06
Здравейте искам съвет .... Имам си гадже с което по един или друг начин тръгнахме като на шега , но той има един много близък приятел в който съм влюбена и се опитвах да забравя но не мога и от скоро разбрах че и той ме харесва не знам какво да правя гаджето ми вече е влюбено в мен а не искам да го нараня но в същия момент сърцето ми принадлежи на приятеля му ... Не искам на края и двамата да ме намразят :'(

Cornix
08-27-2014, 12:28
Здравейте искам съвет .... Имам си гадже с което по един или друг начин тръгнахме като на шега , но той има един много близък приятел в който съм влюбена и се опитвах да забравя но не мога и от скоро разбрах че и той ме харесва не знам какво да правя гаджето ми вече е влюбено в мен а не искам да го нараня но в същия момент сърцето ми принадлежи на приятеля му ... Не искам на края и двамата да ме намразят :'(

Грубо.. това да се харесвате с най-добрия му приятел е много кофти, говори според с приятеля му дали той е готов да го причини това на приятеля си, щото аз не бих могъл примерно на моя, колкото и да си падам по гаджето му и тя по мен.. но го има и другия момент дето не можеш да си жертваш щастието за да не нараниш друг.. но careful щото това момче яко ще го съсипете ако приятеля му е най-добрия (вероятно след това няма да са), говори сериозно с тоя приятел с който се харесвате и решете заедно какво да правите... вие знаете ситуацията по-добре от нас!

granger
08-27-2014, 12:29
Егоизъъъм,егоизъъъм.
Нямаш право да разваляш приятелство между двама души,защото не си наясно със себе си.
По-добре не се занимавай с нито един от тях. А тая твоя любов ще ти мине.

samsam
08-27-2014, 12:30
Поискай отворена връзка

nicole23
08-27-2014, 17:23
След като не знаеш какво искаш по-добре не разваляй приятелството им. Все някак ще го забравиш

RapExotic
08-29-2014, 08:13
Той и приятелят му не му е никакъв приятел щом ти е казал, че те харесва. Най-добре зарежи гаджето си пък после предценявай какво ще правиш.

Sisi Doncheva
08-29-2014, 08:44
На мен също ми се е случвала тази ситуация, само дето в началото не знаех, че приятеля му ме харесва. Ние се целувахме, говорехме си разни тайнички работки, а той това го е виждал и така е ревнувал. Един ден гаджето ми ми каза, че той ме харесва, а - объркана ситуация - аз преди да си хвана гаджето харесвах него. Седнахме двамата, обсъдихме, че това между нас е невъзможно и той го прие. После само не се "натискахме" пред него и готово!!! Дано съм помогнала!!!

fanton1
08-29-2014, 08:56
каквото и да направиш все единия ще е наранен и то много по-добре остави приятелството им и изчезни от живота и на двамата

Ivaaaaa
08-29-2014, 11:12
в one tree hill се казва: истинските приятели си прощават

LoveInfect
08-29-2014, 19:18
Мила направила си най-голямата грешка на земята...
Този филм съм го играла... и нещата накрая станаха както исках ама много, много трудно!
Късмет, защото наистина ще ти трябва!