PDA

View Full Version : Волейбол



Julli_siatkowka
08-27-2014, 18:08
Разгледах темите за спорт ,но никъде ни откривам нещо волейболно,а за 1/3 от населението на света този спорт е всичко :D
Та така де,който има интерес към този така мой (надявам се и ваш) любим спорт ,тук може да пише неща свързани с "лъвовете" или с други любими волейболни отбори. :smt060


1.Кой ви е любимия волейболен национален отбор,ако не е България?
2.Кои са любимите ви клубни отбори?

:smt007

skyfullofstars
09-08-2014, 16:54
1. Италия и Русия :)
2. Ами играя за Добруджа 07 така, че това е любимия ми клуб каквото и да става.. :D <3

H.S.
09-08-2014, 17:21
1. Полша (Курек <3)
2. Играя за ВК "Доростол" (Североизточна A1) и ми е любимия отбор, разбира се.. :D

Illusion772
09-10-2014, 15:29
Прав си че по света волейбола е доста популярен , но в България не мисля че нещата са такива. Волейболни отбори има в големите градове само и единствено, в малките положение е трагично - ако има отбори те са малки създадени от някакви ентусиасти смятани от всички за леко смотани, без никакво финансиране и помощ от държавата и институциите.

1. Курек и Казийски , любим национален отбор - Българския (разбира се)
2. Понеже ще се местя и нямам отбор , ще кажа Кунео и Тренто , но по скоро Тренто.

Julli_siatkowka
09-15-2014, 13:55
1. Полша (Курек <3)
2. Играя за ВК "Доростол" (Североизточна A1) и ми е любимия отбор, разбира се.. :D

Ехааа ти си мой човек!!! И аз обожавам Полша и Курек!!!!

Julli_siatkowka
09-15-2014, 13:55
Прав си че по света волейбола е доста популярен , но в България не мисля че нещата са такива. Волейболни отбори има в големите градове само и единствено, в малките положение е трагично - ако има отбори те са малки създадени от някакви ентусиасти смятани от всички за леко смотани, без никакво финансиране и помощ от държавата и институциите.

1. Курек и Казийски , любим национален отбор - Българския (разбира се)
2. Понеже ще се местя и нямам отбор , ще кажа Кунео и Тренто , но по скоро Тренто.


А преди къде си живял?