PDA

View Full Version : Как да разберем дали досаждаме на дадено момиче?



gur4o7o
08-27-2014, 18:43
Е, вие как мислите? :)

Melodies
08-27-2014, 19:06
То (момичето) започва да се държи (по-) дистанцирано, отбягва те, не говори често с теб, когато те види физионамията й внезапно се променя (нямам предвид такава от типа "влюбено момиче"), сякаш не те забелязва, въпреки че си пред очите й, прави груби забележки, отказва помощта ти. Аз поне така правя, ако усетя, че някой досадник ми се натиска прекалено. Като цяло доста си личи кога прекаляваш, въпросът е да се усетиш, че е време да спреш.

an7raks
08-27-2014, 19:22
Още никой не е разбрал със сигурност...
Според едни е "сладко" да досаждаш докато се правят на непревземаеми, според други, да им обръщаш внимание е достатъчна причина, за да те обесят...

tori
08-27-2014, 19:43
Следи какво ти казва или пише. Като видиш, че нещо не влага особено много енергия в разговорите си с теб, просто преставаш да натискаш. Дали е или не е инициатор на излизанията/разговорите/чатовете ви. Дали се хили като зелка покрай теб или вдига рамене и се съгласява и така нататък.

gur4o7o
08-27-2014, 19:53
То (момичето) започва да се държи (по-) дистанцирано, отбягва те, не говори често с теб, когато те види физионамията й внезапно се променя (нямам предвид такава от типа "влюбено момиче"), сякаш не те забелязва, въпреки че си пред очите й, прави груби забележки, отказва помощта ти. Аз поне така правя, ако усетя, че някой досадник ми се натиска прекалено. Като цяло доста си личи кога прекаляваш, въпросът е да се усетиш, че е време да спреш.
А ако си на чат например ?

FAKE IT
08-27-2014, 20:04
Ако си на чат ти пише рядко и със закъснение, отговаря ти по възможно най-краткия начин с "да/не/добре/хаха/така е" или пък изобщо не ти отговаря, не участва активно в разговора, не подхваща теми и не ти задава въпроси.

Melodies
08-27-2014, 20:06
А ако си на чат например ?

Ще си попиша малко с него общи неща като "Какво правиш?", "Как си?" и после ще си намеря някакво извинение да спрем да си пишем, напр. ще кажа, че съм заета. Може и изобщо да не ми е до него и направо да изключа чата с надеждата, че ще си помисли, че точно в същия момент аз съм излязла.

FAKE IT
08-27-2014, 20:10
Ще си попиша малко с него общи неща като "Какво правиш?", "Как си?" и после ще си намеря някакво извинение да спрем да си пишем, напр. ще кажа, че съм заета. Може и изобщо да не ми е до него и направо да изключа чата с надеждата, че ще си помисли, че точно в същия момент аз съм излязла.

И точно с това си старание да не "нараните" човека отсреща и да не сте прекалено груби обърквате повечето момчета и после се питате как може да има толкова досадни същества. РЕЕЕЕЕЖИ и тва е.

Melodies
08-27-2014, 20:16
И точно с това си старание да не "нараните" човека отсреща и да не сте прекалено груби обърквате повечето момчета и после се питате как може да има толкова досадни същества. РЕЕЕЕЕЖИ и тва е.

Не мога! Вече ако достигне онази пикова точка, тогава ще си позволя тази директност. Просто съм такъв човек, разбира се има и момичета, които направо "РЕЕЕЕЕЖАТ".

FAKE IT
08-27-2014, 20:47
Ти не си от РЕЕЕЕЕЕЗАЧКИТЕ :/

Това е нездравословно, да знаеш :D

RapExotic
08-29-2014, 08:48
Ако беше на живо то се усеща кога и досаждаш. Просто жестовете и стават по-припряни, започва да говори бързо, насечено, постоянно сменя темата или пък мълчи и спира да се усмихва.

В чата обаче е доста трудно да разбереш, освен ако не познаваш добре човека и не знаеш какви са обичайните му реакции.

gur4o7o
08-30-2014, 15:29
Очаквах коментари повече от момичета...тъй като към тях е зададен въпросът...(друга е темата, че и жените не знаят какво искат, ама ади нейсе...:D :D ) Благодрая на коментиралите...особено RapExotic мноо ме кефи (не съм гей) :D