PDA

View Full Version : не мога да подтисна страха...



Venyth
08-27-2014, 20:45
Здравейте,на 16 съм,момче
по повечето критерии на момичетата,изглеждам супер=) налитат ми много
но от скоро се появи един проблем...имах един малък кариес който с времето ставаше по-голям и по-голям и сега ако не ида на зъболекар ще ми се е*е мамата на тоя зъб и ще трябва да се вади после.Та проблема е,че не мога да ида на зъболекар поради страха който въобще не е малък.Като седнах вчера на зъболекарския стол щях да припадна от страх,тя жената ми каза " Леле ти много си се наплашил,да го оставим за друг път да не ми припаднеш тука" и ме пусна да си ходя.
Адски чувствителен съм на болка,която е причинена от друг ,а не от мен(както в случая).Някакви идеи как да го преодолея тоя страх?..важно ми е защото тая простотия може да ме провали за напред..
всеки път си казвам " е то няма да боли,всичко е ок" и като ида там единственото нещо дето ме спира да не побегна в обратната посока е красивата асистентка на зъболекарката..
мерси предварително

FAKE IT
08-27-2014, 21:07
Изглеждаш супер и ритат пясък, като те видят, НО ... имаш кариес :/

Много тъжно, на никой не го пожелавам.

AngelBelchev
08-28-2014, 07:29
Някакви идеи как да го преодолея тоя страх?..важно ми е защото тая простотия може да ме провали за напред..


Айде стига глупости моля ти се... Какво очакваш да ти кажем? Пий сок от портокали и ще събереш воля?

Страх се преодолява като се изправиш срещу него и по никакъв друг начин. Тия мадами, които толкова припадат по теб ако разберат, че нямаш кураж да идеш на един зъболекар, какво ще си помислят според теб? Айде покажи малко тестостерон...

sevdaka1
08-28-2014, 07:30
Не ме интересуват проблемите ти пич. Оправяй се сам тъп гъз такъв.

Goddess
08-28-2014, 23:30
Поискай упойка, няма да усещаш никаква болка. Аз от години само с упойка сядам на стола.

pifiella
08-29-2014, 07:51
И мен ме е страх от зъболекари,адски много. Баба ми ме плашеше едно време,че ако не слушам ще ме заведе да ми извадят зъбите... И винаги като минавахме покрай клиниката ми викаше-ей,сега ще го викна чичо ти Жоро да ти бръкне с машинката....Като изключим това,че тя е малоумна и че ми насади страх за цял живот,съм ходила на преглед 3 пъти за 12 години и всеки път ме е по-страх от предния,добре,че поне са ми здрави зъбите.
Не знам какво да те посъветвам,освен да искаш упойка изобщо преди да са започнали да ти правят нещо,ама й тя боли.
Успех! :д

draid
08-29-2014, 09:08
Аз изглеждам супер, много съм надарен и интелигентен. Не мога да се отърва от женското внимание, но имам един проблем. Тия дни трябва да сменям маслото, как мислите какво масло да избера ?

Andjyy
08-29-2014, 10:43
Страх се преодолява като се изправиш срещу него и по никакъв друг начин.

+

secretmtv
08-29-2014, 19:49
Всичко е в психическата нагласа .. Ако се опиташ да поттиснеш страха , с всеки път ще ти става все по-лесно и по-лесно . Всеки си има страхове и фобии . Отивай на зъболекар и не се шашкай .

П.П. Ако зъболекарката ти е секси ще мислиш доста по-малко за болката и т.н. :D :D :D

feel_me19
08-30-2014, 19:59
Абе момче, като не си оправиш кариеса, накрая ще ти извадят зъба и ще бъде още-по зле за теб. Аз преди няколко дни си оправих 2 кариеса с едно ходене на зъболекар. Няма НИЩО страшно. Сядаш на стола, затваряш си очите и чакаш да мине. Никой не е умрял от ходене на зъболекар. Не се мотай, ами отивай. ;)