PDA

View Full Version : Проблеми с приятелката .



ZackS
08-27-2014, 23:46
Пичове моля за помощ. Тъй като никога не съм имал проблеми с момичетата смисъл в секса но в връзките съм много зле никога не съм искал да се обвързвам . Но сега в училището срещнах едно момиче което направо ме взе не искам да я вкарам в леглото или нещо друго но се чувствам че съм се влюбил . Дълго време тя ме удряше и тем подобни . Това трае от ноември месец до сега не спираме да си пишем но вече мисля че я губя по ми е лесно да предложа на някое момиче да правим секс от колкото да и предложа да станем гаджета . Тя е на 15 аз на 16 . Та въпроса е ако може да ми дадете няколко съвета за тази работа много ще съм благодарен .






Докато има тарикати ще има и тарикати :)

nIkEnCeTy_bE
08-28-2014, 06:07
Удряше като закачаше, предполагам? От ноември месец си пишете, в едно училище сте и досега не сте провели и един разговор на живо? Уау. Или тя е много срамежлива, или ти трябва да се отърсиш от този ти "страх" и да направиш крачката.

ZackS
08-28-2014, 11:15
Ами не досега много пъти сме говорили на живо ^^ то иначе няма смисъл

RapExotic
08-29-2014, 18:45
Не е толкова трудно да и предложиш, стига да има позитивна нагласа към теб. 10 месеца са много време, би трябвало да я познаваш достатъчно добре за да знаеш какъв характер е и как да подходиш. Щом знаеш как да накараш момиче да си легне с теб не би трябвало да ти е проблем да убедиш някого да тръгне с теб. Просто и покажи директно намеренията си.

LoveInfect
08-29-2014, 19:14
Според мен първо я покани да излезете и й покажи колко е забавно с теб. Смисъл ако ставате един за друг повече прекарано време заедно би трябвало да ви сближи. По този начин един вид ще я подкупиш :D. И виж ако й е хубаво с теб ще й се иска да сте гаджета.

ZackS
08-30-2014, 00:36
Според мен първо я покани да излезете и й покажи колко е забавно с теб. Смисъл ако ставате един за друг повече прекарано време заедно би трябвало да ви сближи. По този начин един вид ще я подкупиш :D. И виж ако й е хубаво с теб ще й се иска да сте гаджета.

Да я подкупия :D :D :D Благодаря на всички за съветите бтв просто до сега не съм обичал да се обвързвам :)