PDA

View Full Version : гинеколог



guliaa
08-28-2014, 01:55
Здравейте.. ходила съм на гинеколог и всичко беше ок но.. сега отново ми се наложи и искам да помоля някой подробно да ми обясни тъй като вече имам 18 години как вървят нещата с парите. Трябва ли да си взема направление от личния (изобщо мога ли ) или трябва направо да си платя всичко там на място? Извинявам се ако въпроса ми е тъп но изобщо не знам как стават нещата...

sevdaka1
08-28-2014, 06:27
Здрастиииииииии.
Ето как стоят нещата: Отиваш на гинеколог, казваш му, че искаш да ти разшири отзад дупката, защото ти е тясна и той ти препоръчва какъв размер анална тапа да си вземеш. Отиваш в някой секс шоп и си избираш тапа, която да отговаря на предписанията на гинеколога ти, както и на размера на дупката на дупето. Слагаш си тапата в дупето и цял ден ще ти е хубаво. Само внимаваш да не я осереш.
Това е от мен.
Чао и лек ден.

anonymous708973
08-28-2014, 07:30
Разбира се, че можеш да си вземеш направление :)

fifince93
08-28-2014, 07:57
Отиваш при личния си лекар взимаш си направление за гинеколог, записваш си час за преглед и когато отидеш с направление заплащаш само потребителската такса :). Можеш и без направление, но прегледа ще ти излезе поне 30 лв.

doctors
08-28-2014, 07:59
До Авторката : Писал съм ти лично съобщение!Поздрави!

marilyn
08-28-2014, 09:40
Можеш да си вземеш направление. Иначе прегледът може да ти излезе доста пари, защото допълнително се заплаща ехограф и цитонамазка (ако си правиш). Моят лекар взима 80лв за ехограф и преглед, например.