PDA

View Full Version : Как се отслабва в лицето?



Justya99
08-28-2014, 17:44
Здравейте, моето лице е малко по-обло, но знам, че това не е заради самата ми структура, ами заради натрупани мазнини Аз съм вегетарианка, тренирам в домашни условия няколко пъти в седмицата, не ям нездравословни храни, а се опитвам всичко да е в нормални количества и си набавям нужните хранителни вещества. На 15 съм - 165 висока и 50 кгр в края на учебната година бях 47кг, а от тогава на сам се храня все по-здравословно, не пропускам закуска и следвам да ям храните от протеиновата вегетарианска диета, но не я следвам стриктно, а само определени храни взимам като идеи какво да ям, и въпреки това качвам килограми. Та искам да ви питам има ли някакъв начин да отслабна и в лице, защото съм пробвала различни упражнения за тази област - като казване на буквите А-Х-У, навеждане на главата надолу за уж *стягане* на мускулите на лицето и прочее. Моля да дадете някакъв съвет, защото не е никак приятно със стегнато тяло и някакво голямо лице... А и да ви попитам - защо така се получава - храня се редовно и здравословно и правя тренировки, които гледам от youtube, а въпреки това не отслабвам?

Twistdd
08-28-2014, 20:20
Шибай амфети.

420
09-01-2014, 18:10
Шибай амфети.


++ hahahaha


не можеш да си избираш къде да отслабваш

anonymous895156
09-01-2014, 18:29
пий много вода

Dagichka
09-01-2014, 19:13
поздравление за вегетарианството! :3
не се комплексирай от по-облото ти лице или бузи, щом се храниш здравословно всичко ти е наред и нямаш нужда от още

anonymous908491
09-01-2014, 21:03
поздравление за вегетарианството! :3
не се комплексирай от по-облото ти лице или бузи, щом се храниш здравословно всичко ти е наред и нямаш нужда от още

хахахаха, за овцата наистина е здравословно да пасе, блей си на воля