PDA

View Full Version : 7



Desincet0
08-29-2014, 02:48
Понеже се чувствам повече от уплашена и притеснена реших да потърся моралната подкрепа а може би и помощ, ще се радвам и за някой, друг съвет. Имам криви зъби, лично те загрозяват картинката, скоро ще се погрижа за тях, но до първия учебен ден няма как да сложа брекети а и не искам, аз съм много стеснителна и срамежлива, освен пред компанията, тогава бих могла да бъда себе си, но зъбите ме загрозяват. Наближава първият учебен ден, аз ще съм в ново училище, с нови хора и предполагам, че като всеки човек, аз искам да им направя добро впечатление знам, че за това е важно главно характера, но не знам какво да правя. Дайте ми съвет,споделете вие с какво ще бъдете облечени, прическа :) Ще ви бъда изключително благодарна за подкрепа, не знам дали тази тема е за тук, но съм сравнително нова и не знам! :)

queen_ofdisaster
08-29-2014, 06:42
Въпреки че първите впечатления за хората получаваме именно от външния им вид ,се съмнявам,че би отказала някого от общуване с теб само защото имаш криви зъби.Ако бъдеш усмихната и дружелюбна още от самото начало съм сигурна,че бързо ще се сприятелиш със съучениците си.А колкото до облеклото и прическата-аз също много се вълнувах за това как изглеждам преди първия ми учебен ден в осми клас,но в интерес на истината нямам спомен да съм се вглеждала в това какво носят новите ми съученици,нито пък да съм се отказала от общуване с някой човек заради такива неща..така че успех и не се притеснявай излишно. :)

Runaway11
08-29-2014, 13:55
Спокойно първите дни никой не забелязва такива детайли. Колкото по навреме ги сложиш толкова по-добре :)