PDA

View Full Version : Твърде много условия.



rosess
08-29-2014, 20:56
Здравейте!
Имам си приятел и сме заедно от 1 година!
От третия месец заедно,той започна да ми поставя условия,които ужасно много ме дразнят!
Напрамер:Не слагай рокли,няма да излизаш без мен(а той го прави),дори се сърди като отида на почивка с нашите,не ми позволява да поздравявам приятели(момчета),а когато поздравя някой се почват грандиозните скандали,че ми пукало твърде много за другите момчета.Не мога да ходя на училищни екскурзии,защото може ''да си харесам някой''. И общо взето той ми няма доверие.
Аз съм само на 15 години и се чуствам толкова изморена от всичко това. Говорили сме много пъти,но нищо не се променя.
Моля ви кажете ми какво да правя? ;(

sweetka_96
08-29-2014, 21:07
Зарежи го? К'во се мъчиш само не знам.

rosess
08-29-2014, 21:10
Не е толкова лесно..
Обичам го,но не мога да продължавам така.От 2 месеца се държи и ужасно с мен,обижда ме и т.н
Ще помисля над предложението.

Smrazqvashta
08-29-2014, 21:12
Този младеж е от породата "болен от ревност" ?

Meonesssss
08-29-2014, 21:14
Зарязвай ! Много може да си патиш от ревниви палячовци, повярвай ... ;)

rosess
08-29-2014, 21:16
Най-хубаво е да си сам и свободен! :)

Meonesssss
08-29-2014, 21:16
Да,точно казано!Ревнува от всичко.
Дори се чудя на себе си,как търпя всичко това?!

и ние ти се чудим :D

rosess
08-29-2014, 21:17
:D Търпя всичко това,защото явно ме е страх да го оставя.

Smrazqvashta
08-29-2014, 21:21
:D Търпя всичко това,защото явно ме е страх да го оставя.

Здрави нерви имаш, значи. Аз, като бях на твоята възраст излизах с един младеж, същата история, като тази. Накрая ме заплашваше, че ще се самоубие, ако си тръгна. Общо взето доста нетрезво поведение.

rosess
08-29-2014, 21:26
:D :D Аз просто не знам какво да ти кажа. Въпросното момче с което аз излизам,каза че не може да живее без мен и ще се самоубие.От тогава явно съм си го втълпила това и ме е страх,че аз ще бъда виновна за смъртта му. :D

rosess
08-29-2014, 21:30
Не знам как да постъпя просто.

JullieeK
08-29-2014, 21:36
Остави го, само се мъчиш, а и сама осъзнаваш, че нямате бъдеще.Не си заслужава да си във връзка, в която си нещастна.

Smrazqvashta
08-29-2014, 21:37
Не знам как да постъпя просто.

Аз бих ти казала, но няма да можеш, защото ти е завъртял главата.

tori
08-29-2014, 22:27
Най-хубаво е да си сам и свободен! :)
А, и заради тва да си зарежеш всички приятели, да не ходиш по екскурзии и почивки с вашите, да не носиш рокли и такива работи?! Хем те боли, хем те сърби тебе. Вземи се в ръце и го зарежи, не е чак толкова трудно.
Мисля да започна да продавам топки, особено в тоя форум има да вървят като топъл хляб.

girlwithblueeyes
08-29-2014, 22:28
:D :D Аз просто не знам какво да ти кажа. Въпросното момче с което аз излизам,каза че не може да живее без мен и ще се самоубие.От тогава явно съм си го втълпила това и ме е страх,че аз ще бъда виновна за смъртта му. :D

Нека се самоубива:lol:
И не това твоето не са здрави нерви а тъпотия;)

П.П мен нещо тая история ме съмнява ама както и да е .

NambyPamby
08-30-2014, 02:04
Независимо дали темата е пързалка, или не, има такива "връзки" в реалния живот. На една позната гаджето ѝ забрани да работи в дискотека като настанителка, щото щели да я свалят, тя все пак започна работа там, че не е келеш вече и има нужда от пари, не може все пак на техните да чака, той скъса с нея по тази причина, след това се върна с куп извинения и тя... напусна работа, за да е щастлив той. Докато беше свободен електрон, пък и работата ѝ го изискваше, ходеше нагласена, с рокли и поли, сега, ако се засечем някъде, я виждам само с тениски и къси гащи... Косата ѝ една никаква(пък преди си правеше прически и поне 1 час ѝ отнемаше преди излизане), лицето й без капка грим, даже една спирала не слага, дето преди не излизаше поне без нея... Подозирам, че цялата промяна е заради муньото. В момента тя изглежда така или поне аз я засичам в някакъв такъв вид, завърши, не работи нищо, не си и търси работа вече, иначе си има муньо.
Явно ѝ изнася този начин на живот.

В такива връзки не става въпрос за липса на доверие. Става въпрос за грубо нарушаване на личното пространство и тирания. На която ѝ изнася да не носи рокли и да не ходи на екскурзии, нищо че сега ѝ е времето за такива неща - да си поддържа такава връзка и да не я прекъсва. Ама да не се оплаква после.

Не е тъжното, че има такива лабилни дебили със суицидни мисли, които ти се лепват като пиявица и ти вменяват чувство за вина - тъжното е, че и за такива се намират момичета, да не кажа, че почти винаги такива ненормалници имат приятелки, които изглеждат съвсем нормални и симпатични момичета, да се чудиш какво са си докарали до главата...

rosess
08-30-2014, 09:04
Нека те съмнява,само аз знам какво ми е на мен!
Но вече съм решена,че тази връзка трябва да приключи! :)

Smrazqvashta
08-30-2014, 11:30
Нека те съмнява,само аз знам какво ми е на мен!
Но вече съм решена,че тази връзка трябва да приключи! :)

Нали знаеш, че на думи работата няма нищо общо, като на живо?

RapExotic
08-30-2014, 17:05
Този младеж е от породата "болен от ревност" ?

От къде си сигурна, че е младеж? Може да е чичак ..

rosess
08-30-2014, 19:26
Мда ако смяташ 16 годишни момчета за чичковци ..

sramejlivkaa
08-30-2014, 21:08
Не си уточнила възрастта. :D
Зарязвай го, няма смисъл от такава връзка.

cookie dough
08-30-2014, 21:28
Подозирам, че цялата промяна е заради муньото. В момента тя изглежда така или поне аз я засичам в някакъв такъв вид, завърши, не работи нищо, не си и търси работа вече, иначе си има муньо.


:D Много ми хареса тази дума, муньо.

Имах и аз една такава позната преди време, гаджето й беше много стриктно спрямо нейния външен вид, и не одобряваше и най-малкото нанасяне на грим, заради което тя спря да си слага каквото и да било по лицето си, дори безцветен гланц за устни. Отделно се обличаха в тон понякога, но това май не беше негова идея.. Слава богу, той нямаше чак такива изблици каквито са описани в темата, но си беше отявлено комплексарче.

Както и да е, вземи мерки преди да е станало по-трудно да се разделите, не е нормално да си на 15 и да влизаш в ролята на духчето от бутилката за някакъв пиклив тийн.

RapExotic
08-31-2014, 06:57
Мда ако смяташ 16 годишни момчета за чичковци ..

Е не знам. :D Те обикновено нереализираните чичковци като си хванат някое младо гадже се държат така с него, защото ги е страх, че ще им избяга. 16 годишния младеж би трябвало да иска да си красива и секси облечена, за да ти се кефи повече, пък и за да се изфука пред приятелите си какво яко гадже си е намерил. Този явно нещо му има.

kittenss
08-31-2014, 12:25
здравей,
бях в същото положение почти 3 години...нз как издържах...но с времето той ставаше все по- обсебващ...няма да ти разказвам подробно, ако мислиш че можеш да намериш съвет прочети темата която съм пуснала...
съвета ми е просто да прекратиш всичко...все още имаш време, ако не искаш да стигнеш до моето положение...сега ме преследва и само ми създава нови грижи...
спасявай се... успех! :)

girlwithblueeyes
08-31-2014, 15:19
Подобно отношение не съотвества на профила на едно нормално 16 годишно момче ;) на повечеот им харесва да се хвалят с приятелките си пред другите момчета и колкото по-добре изглежда толкова по се гордеят със себе си .Харесва им да се съревноват с приятелите си че тяхното гадже е най-красивото от всичко . За тях е по вероятон да карат приятелката си да се гримира и ходи с рокли вместо да не го прави .

ShtrudeL
08-31-2014, 19:56
Зарежи го. Първо опитай да си контра и да отстояваш себе си де. Ако не се получи - зарежи го.

rosess
08-31-2014, 20:25
Благодаря ви много! :)

pinkblood
08-31-2014, 21:56
Една близка приятелка беше в абсолютно същата ситуация . Бяха заедно година и няколко месеца и той я биеше , забраняваше и да се боядисва , не и даваше да ходи по екскурзии , обиждаше я пред всички , правеше я за смях. Апък тя малоумницата го търпя толкова време само , защото и беше първият и това и беше първата сериозна връзка . И двамата много плачеха , биеха се и плачеха :D Всички много им се чудихме . Накрая и двамата се осъзнаха и се разделиха , сега са си болната тема ,но са щастливи разделени.
Абе късай с него , няма да се самоубие , ще видиш . И не прави грешката да тръгваш с него повторно , защото е сигурно ,че ще те моли.

anonymous708973
08-31-2014, 23:56
Казаха ти вече какво да направиш, но аз имам въпрос - твоите приятели от мъжки пол не се ли сърдят, че не ги поздравяваш?

rosess
09-01-2014, 19:03
Да,сърдят се,но все си намирам оправдания.