PDA

View Full Version : Пристрастена?!



shugababe112
08-30-2014, 10:37
Честно казано, не знам как да формулирам това което ме тревожи. Правя секс от около 4 години, имала съм доста партньори, но за пръв път получих истинско удоволствие и оргазъм преди година с тогавашния ми приятел. Имахме много силна връзка, но поради куп причини се разделихме. Емоционално съм го преодоляла, но именно заради секса не мога да се оттърся напълно...липсват ми докосванията и насладата, която ми носеше. След него съм била с две момчета, но изобщо не е същото. Надявам се след време да се появи някой, с когото да ми е още по-хубаво, но дотогава?!

Smrazqvashta
08-30-2014, 10:56
Най-вероятно повечето с които си била са "пичоЕ", които само ръгат назад-напред без да се интересуват дали доставят удоволствие на жената до себе си. При тях важна е крайната точка - да свършат те.
Онзи ти приятел явно не е бил от този типаж мъже и е знаел как да задоволи една жена, поради тази причина сега ти липсват ласките му. Не си пристрастена, съвсем нормално е да искаш да изпиташ сексуална наслада.

Без да целя да обидя мъжката част ще кажа, че има голям процент мъже, които си нямат и понятие как се прави хубав секс. Да не говорим, че пък огромен е процента на онези, които не се интересуват от това жената до тях да се чувства добре, важна е само тяхната наслада.
За огромно твое съжаление явно си попадала на доста такива.

Ще ти дам пример с моя близка, която наскоро ми сподели, че при 3 годишна връзка никога не е изпитвала оргазъм с приятелят си. Всичко се свежда до секс -> той свършва -> всичко приключва.

Друго, което ми е любопитно. С тези мъже с които си била, говоря за тези с които нещата са се водили за сериозни, не са ли се интересували как се чувстваш в леглото, дали изпитваш удоволствие? Или ти симулираш, за да ги заблудиш?

DarkTemplar
08-30-2014, 10:57
Имаш 2 варианта - или да продължаваш да се виждаш с него за секс, или да си потърсиш нов майстор, който да те докарва докрай.