PDA

View Full Version : Моля ви спешно ми помогнете...за пръв път не знам кое е правилно ;(



chocolate.donut
08-31-2014, 12:53
Здравейте аз съм момиче на 14.Имам проблем и се надявам да ми помогнете.Началото на това лято си харесах едно момче (той беше в другия клас,но просто не го бях забелязвала до сега..началото на лятото започнахме да излизаме в една компания и така се опознахме.Станахме добри приятели,но изведнъж стана нещо и той спря да ми пише,да ме вика..държеше се все едно не се познаваме и това беше цяло лято.Заради това през цялото лято бях съсипана,режех се и се разплаквах веднага щом чуех или видех нещо което ми напомняше за него.Но ето, че в началото на този месец Август отново започнахме да се виждаме благодарение на една друга компания.След време започнахме да излизаме само аз,той,най-добрата ми приятелка и неговият най-добър приятел.Всичко беше по старому даже по-хубаво.Обаче стана така,че въпросното момче взенда вика с нас и другия си най-добър приятел който очевидно си падаше по мен.Започна да ме закача,да ме прегръща което мен ме дразнеше и един ден когато ме изпращаше малко му казах всичко в очите и че не ми е приятен и го разтроих.Върнах се вкъщи ,обясних всичко на най-добрия приятел на момчето което харесвах и той ме посъвтва да съм внимателна с него.На другия ден излезнахме както преди, но това момче отново дойде и защото на мен ми беше неудобно и с приятелката ми излъгахме,че сме направили беля у тах и отиваме да я оправим.Стояхме у тях и накрая решихме да излезем двете обаче те чакали пред тях и ни видяха,а през това време момчето от което поисках съвета е издардорило всичко,всичко лошо което съм казала по негов адрес (момчето което отрязах).Разбрахме, че той е разбрал и с приятелката ми измислихме нещо и се измъкнахме.Беше много гадно от негова страна да каже всичко.И сега се чудя..има ли смисъл да излизам пак с тях?!След всичко има ли смисъл да си го причинявам,да се измъчвам...искам си моето момче, но той се сърди за дето съм убидила така приятеля му.Но като се замисля не намирам и смисъл да се отказвам от момчето заради което 2 месеца се наранявах..посъветвайте ме...моля..трябва да реша до утре..;(

sl1nceetoo
08-31-2014, 17:21
режех се и се разплаквах веднага щом чуех или видех нещо което ми напомняше за него

Филми! Трудно да излизаш пак с тях, след като така сте се портили. Ти хубаво си искаш "твоето" момче, но той знае ли, че е "твоето момче"? И защо за бога трябва да го решиш до утре?! Нима за такива неща има срокове...

Meonesssss
08-31-2014, 17:33
lol това го правех в 5 клас, мацка :?
1) не мисля, че "твоето момче" всъщност наистина иска да е "твоето момче"
2) по начина ти на мислене, мисля, че ти е рано "да си имаш момче" 8)

tori
08-31-2014, 18:38
Детски истории. Сядай си на гъза и хващай учебниците, че правописа е под всякаква критика.

angelche3
08-31-2014, 19:13
Аз съм на 16 и се режа яко!

girlwithblueeyes
08-31-2014, 19:57
Аз съм на 16 и се режа яко!

Продължавай поне да се самоубиеш:lol:

Нали нямаше да пишеш повече тук?

Към авторката .Стегни се

pinkblood
08-31-2014, 20:50
Не мисля ,че има някакъв смисъл да продължаваш да се събираш с тези момчета. По това ,което си написала останах с впечатлението ,че "твоето момче" няма същия интерес ,какъвто ти изпитваш към него. По-добре с най-добрата ти приятелка си намерете нова компания. Чувствата ти към въпросното момче с времето ще отминат , ще видиш. И не го приемай като специален ,само защото си се самонаранявала заради него . Това е дори доста глупава постъпка. Едва сега започват годините ти , в които ще се увличаш по момчета и ще имаш къде-къде по-сериозни чувства . И по-добре недей да прибягваш втори път до това да се режеш заради момчета , те идват и си заминават и когато порастнеш ще ти се струва смешно това,което си вършила , дори ще те е яд ,че си го правила заради някакво си момче. Когато ти е зле просто излез с приятелки и се забавлявай или си пусни да гледаш някоя комедия. Музиката също помага!

Успех за напред!

chocolate.donut
09-01-2014, 05:56
Пишех от телефона и затова допусках грешки.Ами всъщност между нас има нещо..всичко го виждат и почват да се базикат..не знам

chocolate.donut
09-01-2014, 06:02
Трябва да реша до утре за да спра ди ги развъртам и тримата :/ вчера след като написах това пак излезнах с тях и всичко си беше както преди, но на мен ми е гузно ...

chocolate.donut
09-01-2014, 06:19
И знам,че ще звучи странно, но аз не искам с него да сме гаджета, защото на тази възраст намирам връзките за непотребни.Приятел си с някой,ходите за малко,късате и след това все едно не се познавате..тъпо е..аз повече търся момче най-добър приятел,а аз искам точно него защото му имам доверие.

Light_Dreamer
09-01-2014, 18:18
държеше се все едно не се познаваме

Няма смисъл да се режеш. Просто не ви е било драснато да сте приятели.:)

::NeVeR*eNd:::
09-01-2014, 18:44
Как може да се режеш за такава простотия