PDA

View Full Version : I have superpowers and i have a question



Suupernaturalbro
08-31-2014, 12:58
So bulgarian youngsters i have the power that i can make anything happen in the world thats not connected to money it isba power given to me by a spirit.
So my question to you is what you think should happen for your nation to be fixed be seriojs please and know that im not lying! GO!

Suupernaturalbro
08-31-2014, 13:51
Hello?

OMGOMG
08-31-2014, 14:51
Я,английски трол :D

Suupernaturalbro
08-31-2014, 15:19
Troll?hah brother if i was trolling i wouldnt be saying stuff like these why dont you then pretendnto believe me and give me some ideas they might actually come true ;)

OMGOMG
08-31-2014, 15:41
Видя ли ,че разбра.Поне не си прави труда с тоя развален английски..

Suupernaturalbro
08-31-2014, 15:51
Can you correct my broken english?i have a bulgarian next to me thats how i understood

Suupernaturalbro
08-31-2014, 15:57
So no1 has any ideas?

OMGOMG
08-31-2014, 16:00
Here is one idea :KILL YOU SELF

Suupernaturalbro
08-31-2014, 16:06
Thanks bro now gtfo of my thread

OMGOMG
08-31-2014, 16:17
Why,I am the only one writing in it

Suupernaturalbro
08-31-2014, 16:19
Yes but your input is ridiculous maybe if you locate your brain you might actually come up with a good idea that can help your nation though i doubt u will

OMGOMG
08-31-2014, 16:24
Prove that you have superpowers
Which city i live in?

Suupernaturalbro
08-31-2014, 16:28
I dont have the power to tell which city you live in i have the power to make things happen.

OMGOMG
08-31-2014, 16:31
Make my TV turn off then

OMGOMG
08-31-2014, 16:49
Still waiting for my TV

Suupernaturalbro
08-31-2014, 17:09
After i cast the spell it takes 3-4 months for something to happen

Suupernaturalbro
08-31-2014, 17:35
Interesting bulgarians have complained for decades that their country is shit and they need a change im here to give you that change yet on all thebforums im posting no one isnwilling to co operate how fuking ridiculous

anonymous895156
08-31-2014, 17:39
dgd pomak

Meonesssss
08-31-2014, 17:48
а смъртта си можеш ли да я предизвикаш :?

Suupernaturalbro
08-31-2014, 18:44
а смъртта си можеш ли да я предизвикаш :?
With my death your last hope is lost keep in mind i dream the futureband your nations future isnt great unless i change it.is that you on your avi?

Suupernaturalbro
08-31-2014, 18:46
dgd pomak
watch your mouth

OMGOMG
08-31-2014, 18:51
Stfu kid

Suupernaturalbro
08-31-2014, 18:56
Stfu kid
gtfo of my thread as a matter of fact anyone who plans on coming here to hate should not post in here at all

OMGOMG
08-31-2014, 19:11
Why not?

Suupernaturalbro
08-31-2014, 20:55
Mate why dont you post a pic of your face and ill shownyou why not

Meonesssss
08-31-2014, 21:02
Some girls have superpowers, too.... 8)
нарича се great sex

Suupernaturalbro
08-31-2014, 21:08
Some girls have superpowers, too.... 8)
нарича се great sex
i didnt make this threadbto flirt get on topic or post a video of your super power haha

Suupernaturalbro
09-01-2014, 10:42
Come onnnnnn.....

OMGOMG
09-01-2014, 12:06
Hey kid go to you mom and leave this forum

Suupernaturalbro
09-01-2014, 16:00
Hey kid go to you mom and leave this forum

Im not leaving untill i get some good suggestions but you loonies seem to not believe in my power or your just to stupid to think of some good suggestions, the 40 thousand bulgarians gathering in a protest was one of my deeds seems like that did not save your nation and it should have tho instead of you guys starting a riot you stood there screaming at the cops that were making you look like a fuking porridge and were kicking your asses its a fact that the bulgarian people cant save themselves so for the love of god listen to me and give me ideas so that i can make a change from the inside i can basically makebyour politicians do whatever i want though i dontnow what they should do or not do also yhe campaign to clean up the country in oneday was my deed to but you guys did not doit... Why dont you people want to help yourselves but complain all the time and why is it that when someone tris to help you you spit in his face? Do i havento give you money so you help your own nation? Bulgaria could be aslittle as a year from becoming a reapectable nation if you guys will co operatr ive posted in many popular bg forums and no one seems to wantnto cooperat wtf? Answer me why are you so foolish?

Suupernaturalbro
09-01-2014, 16:05
If you wont give me suggestionsndirect me to a forum which grown ups visit maybe they wont be as foolish as you

anonymous895156
09-01-2014, 19:30
оправи си английския

Suupernaturalbro
09-01-2014, 19:35
Sure

Suupernaturalbro
09-01-2014, 20:59
Im never gonna give up guys no matter how much you hate me and no matter how many jokes you yhrow at me or fuck with me im still gonna help your country...poverty makes people nasty I understand that because I have excperienced it but pls dont go to the extent as worshiping the antichrist cos by puting that avatar ur saying fuk u to god.

npp
09-01-2014, 21:27
тук се е заформил цял курс по английски :-D

OMGOMG
09-01-2014, 21:29
Нали, някое лапе се упражнява

Suupernaturalbro
09-01-2014, 21:35
Im gonna close this website If you guys dont get serious

Suupernaturalbro
09-01-2014, 23:36
Fondiuten threads seem to be more important than your country

Suupernaturalbro
09-02-2014, 00:39
Bump so its on top

Suupernaturalbro
09-03-2014, 21:16
So nobody wanna give suggestions? I will leave your forum too in the end and you will regret that you weren't a part of fixing bulgaria.

PYMPEL
09-04-2014, 14:09
https://www.youtube.com/watch?v=gqSRGQ4OSo8 ето идея

Suupernaturalbro
09-04-2014, 14:38
Get serious.

PYMPEL
09-04-2014, 14:54
сериозно говоря
тва иска българинът, да е богат
другото си го има

Suupernaturalbro
09-04-2014, 15:05
What do you reckon should happen for the bulgarian to become rich? And before you tell me raise the calaries that would litwrally destroy your countrys economy look at this i made your showbiz excell that was my deed that brings money and popularity into the country, makes it more reapectable think of ideas such as these i have the idea of bulgarians excelling in stock broking or developing a mew range of product ideas such as these buddy make them rich is too general and cant be done w. O many things happening

OMGOMG
09-04-2014, 15:08
IFF YOU WANT TO HELP WHY ARE YOU WRITING IN TEEN FORUM? ???

Suupernaturalbro
09-04-2014, 15:14
I get banned or my threads get closed in other forums... And in the international forums no one seems to give a shit about bulgaria

PYMPEL
09-04-2014, 15:15
Киселото мляко да почне да лекува спин и гонорея

Suupernaturalbro
09-04-2014, 16:27
Youll have to find another way to deal with your gonorrhoea

Light_Dreamer
09-04-2014, 16:41
Ако искаш да помагаш на хората защо не ни направиш щастливи. Това е предизвикателство, което никога няма да се изпълни.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 16:45
Tell me what needs to happen in your life so you become happy?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 16:48
Believe it or not by helping bulgaria im trying to stop the world from ending... Someone great will be born in Bulgaria to combat the antichrist if he is not born already, by helping bulgaria im strenghtening his kingdom and i think thats more important than making you happy however answer my question and if you know yoirself well enough and the answer you give me will make you happy then you will be happy

Light_Dreamer
09-04-2014, 16:56
Не говоря за себе си. Да се каже аз съм си наред. Говоря за другите хора. Има тинейджъри, които си режат вените, защото родителите им казват, че те са разочарование. Ето идея, а може би човечеството ще е по-щастливо, ако не се избива помежду си...
Good luck

an7raks
09-04-2014, 16:59
https://www.youtube.com/watch?v=9jbKRgWWml4

an7raks
09-04-2014, 17:07
Ми, върши, бе! Недей да правиш деца, осинови си 4-5 негърчета и ги спаси от мизерията!

Suupernaturalbro
09-04-2014, 17:24
I respect your answer and that is in your own power to do and i have offered it to you if you would only reply to my pm i wont give you money or make you into anything if you dont ask me... Just choise to participate i would enjoy having you as a part of our small but EXTREMELY powerful team we can make the change bulgaria needs if we only put our heads together. Im giving you the chance to do a great good for all manking....

Suupernaturalbro
09-04-2014, 17:32
Не говоря за себе си. Да се каже аз съм си наред. Говоря за другите хора. Има тинейджъри, които си режат вените, защото родителите им казват, че те са разочарование. Ето идея, а може би човечеството ще е по-щастливо, ако не се избива помежду си...
Good luck

Mankind has slaughtered eachother since the beginning of the world that is something that can not be changed though we can however help those in the countries that are in a state of conflict i have moved mountains for the syrian refugees and i will continue to do so and i am currently setting and have set things in motion to help iraq look at how many countries are sending aid though there is only so much i can do against the antichrists simply becauae he is more powerful than me however none of the things happening in the world are as important as bulgaria becoming a powerful nation... God gave us a chance to save the world but a small one indeed i see why you are consirned about the kids thatbare not accepted by their parents that is a great problem i have even experienced myself though for me to help these kids i have to help them one by one and that would occupy all my time and there are more important things going on right now

defender
09-04-2014, 17:35
Ми, върши, бе! Недей да правиш деца, осинови си 4-5 негърчета и ги спаси от мизерията!
Тва, аз си го преценям какво да върша и какво не.

an7raks
09-04-2014, 17:37
.

an7raks
09-04-2014, 17:38
#нямадамиказвашкакдасижив яживотаве
:lol:

Suupernaturalbro
09-04-2014, 17:59
#icanmakeanythinghappentoyou

Fisherman
09-05-2014, 07:44
watch your mouth

this guy was abused as a toddler,his stepfather used to smack his ass and he liked it

ever since the kid goes around promoting homosexuality and bad health

npp
09-05-2014, 09:18
във вярата е така че или правиш съответното добро, разбира се ако въобще можеш, без да тръбиш пред всички, че си (едва ли не) Бог, или поне кротуваш, в цялата Библия се говори за това как именно духовното беззаконие е причината за всички злини, така че няма защо да се поставя нещо друго в това отношение, защото не би имало смисъл/полза в истинския Господ от каквото и да е друго като истина в това отношение, нито пък е възможно да се наложи друга "истина" в Него, освен че съвсем скоро Той ще дойде за да унищожи всичката заблуда/лъжа/неправда

PYMPEL
09-05-2014, 10:05
https://www.youtube.com/watch?v=9jbKRgWWml4
бр

diksi
09-05-2014, 14:45
I have superpowers and i have a question

put your superpowers in the ass and keep your question, thanks

Suupernaturalbro
09-05-2014, 15:44
I have superpowers and i have a question

put your superpowers in the ass and keep your question, thanks

Like you keep your dads dildos up yours?

diksi
09-05-2014, 18:22
Like you keep your dads dildos up yours?

em AKO TAKA SE ORIENTIRASH HYY

Suupernaturalbro
09-05-2014, 18:44
Show me howbsmart you are people , all of you write using dofficult words and have an opinion on every topic pretend you believe me and give me ideas for fuks sake.....

OMGOMG
09-05-2014, 19:14
Are you still here kid, i have friends in the hospitall, the will take you there.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 19:19
How many times do I have to tell you not to post in this thread?

defender
09-06-2014, 13:41
So bulgarian youngsters i have the power that i can make anything happen in the world thats not connected to money it isba power given to me by a spirit.
So my question to you is what you think should happen for your nation to be fixed be seriojs please and know that im not lying! GO!

Добър човек си, ама са те излъгали, излез от това състояние.

Suupernaturalbro
09-07-2014, 13:47
Theres no leaving i can only keep going and im not happy about that but it is what it is...

FemaleEyes
10-04-2014, 12:10
Can you give me girlfriend? If you can i will serve you i promise!

npp
10-04-2014, 18:35
Can you give me girlfriend? If you can i will serve you i promise!

защо просто не се регистрираш в сайтовете за запознанства - това е най-лесният начин да си намериш

FemaleEyes
10-20-2014, 16:40
защо просто не се регистрираш в сайтовете за запознанства - това е най-лесният начин да си намериш

Тези неща не стават така...

npp
10-20-2014, 17:55
Тези неща не стават така...

има и сайтове за сериозни запознанства, при някои такова обвързване може да става по-бавно, други може да са по-взискателни, но важното е да търсиш ако наистина го желаеш, дори само като излизаш повече навън можеш да срещнеш много момичета, чиято възраст подхожда на твоята, както можеш да общуваш с хора в интернет, така можеш да общуваш и с хора на улицата, важното е да не се впрягаш, все едно че си говориш с най-близък човек, можеш да започнеш разговор така както би разговарял с клиенти на компания, в която работиш като служител занимаващ се със сключването на сделки, първо ги възприемай и се отнасяй с тях дружелюбно, не любовно, докато не се стигне до любовни намеци, след първите признаци на любовни чувства, ще можеш да започнеш да изразяваш любовта си по-лесно (например като и кажеш колко е хубава онази нейна страна, която харесваш най-много или поне в съответния момент), остави естеството да действува, като все пак гледай да не я отегчаваш, не я обгръщай с вниманието си твърде много, но по-скоро остави това на нея ако тя се окаже склонна да го прави, обаче се старай и да не я засегнеш, както е с приятелството, по подобен начин е и с любовта

FemaleEyes
10-23-2014, 01:48
има и сайтове за сериозни запознанства, при някои такова обвързване може да става по-бавно, други може да са по-взискателни, но важното е да търсиш ако наистина го желаеш, дори само като излизаш повече навън можеш да срещнеш много момичета, чиято възраст подхожда на твоята, както можеш да общуваш с хора в интернет, така можеш да общуваш и с хора на улицата, важното е да не се впрягаш, все едно че си говориш с най-близък човек, можеш да започнеш разговор така както би разговарял с клиенти на компания, в която работиш като служител занимаващ се със сключването на сделки, първо ги възприемай и се отнасяй с тях дружелюбно, не любовно, докато не се стигне до любовни намеци, след първите признаци на любовни чувства, ще можеш да започнеш да изразяваш любовта си по-лесно (например като и кажеш колко е хубава онази нейна страна, която харесваш най-много или поне в съответния момент), остави естеството да действува, като все пак гледай да не я отегчаваш, не я обгръщай с вниманието си твърде много, но по-скоро остави това на нея ако тя се окаже склонна да го прави, обаче се старай и да не я засегнеш, както е с приятелството, по подобен начин е и с любовта

Да кажем че срещна подходящо момиче? Аз нямам характер и не мога да направя нищо с което да я впечатля или да я накарам да ме хареса... нямам никакви пари не съм някой красавец дори нямам 8-ми клас което ще рече че нямаме никакво бъдеще(като цяло и аз нямам бъдеще) освен ако не се окаже някоя супер-богата но стига с филмите. Аз също така не съм добре психически ако знаеш какво е анхедония. От както останах в 8ми клас аз влязох в депресия и така и така не продъжих да уча. Липсва ми училището и много ми се иска да продължа да уча до 12 клас но как да отида в клас при някакви деца дето са 4 години по малки от мен? След 1 месец(5 ноември) ставам на 17 и не виждам бъдеще в живота ми. Скоро нашите ще спрат да ме издържат и ще ни спрат тока а аз които съм свикнал да съм постоянно пред компютъра как ли ще го понеса? Преди около 5 или 8 месеца ни спряха тока за 7 дни и аз направо откачих... не спрях да мисля лоши неща как убивам хора и така нататък. А аз няма от къде да извадя пари защото не мога да работя понеже нямам 8ми клас. Какво мога да предложа на приятелката ми? Аз само като и кажа че нямам 8ми клас тя ще загуби интереса си към мен. Аз мразя майка ми и цялото ми семейство постоянно ми говорят някакви глупости или се карат за пари и ми е писнало от тях. Всичките хора които някога ми бяха приятели ме изоставиха и ми се изсмяха. Преди време започнах по Facebook да карам всеки който съм познавал да ми се извинява за всичките лоши неща които ми е направил. Някои хора ми се извиниха но не всички. Хората сме грешни защото и Адам и Ева са били грешни, аз съм злобен защото и тъпото ми семейство е злобно. Както се вика каквото посееш такова ще пожънеш. Дори започвам да мразя Бог без причина... преди време писах хубави неща за Бог но сега го мразя и се озлобявам като си помисля че някога аз му се кланях и го хвалих. За предишните ми 2 рождени дни си пожелах да вярвам в Бог! Сега имам такава вяра че нищо не може да ме разубеди че Бог съществува... но не го казвам за да се хваля ами го казвам все едно съм си пожелал страдание! Сега каквото и да правя имам в предвид какво мисли Бог за мен... непрекъснато чувам гласове в главата ми и се питам дали Бог ми е ядосан и така нататък и просто не мога да си избия тези мисли от главата. Даже в последно време си представях как съм сатанист и как имам всичко което искам тук на земята но тези неща не ги мисля аз. Сякаш умът ми е разделен на 2 части и едната е пълна със сатанински мисли които не мога да спра! Умът ми автоматично си мисли за пентаграми и глупости и просто не мога да го спра. Дори и във собственият ми ум и сън не мога да си почина! Не ми стига физическият свят ами сега и духовния? Сънувам някакви сънища в които пия особенна напитка но в съня знаех че това е нещо сатанинско и после видях къщата ми покрита в сатанински символи все едно бяха нарисувани с четка и боя звезди на давид пентаграми глупости... неща от тоя сорт и после направо се събудих с мисълта за самоубийство защото тези сънища и мисли са истинско мъчение! Сънувах как чета сатанинската библия сънувах и как виждам себе си от страни облечен в черно и очите ми светят в черно и в същото време усетих някакво приятно и в същото време лошо чувство не мога да обясня ... все едно усещах как нещо ме мъчи и в същото време на мен ми харесваше? Но това е сън и аз не мога да го контролирам. Ако питаш мен аз съм обсебен от демони. Номера на адреса ми е 33 и това не е случайно. Исус е умрял на 33 години, също и масоните(служители на дявола) имат 33 степени. Все тая дали се отричам от тези неща и така нататък защото аз живея в тази къща и усещам някакви тъмни сили аз просто го усещам понякога това тъмно присъствие. Не мога да спра да мисля за духовните неща и ако можех да се преродя и да избера какъв човек да бъда нямаше да избера да съм вярващ! С вяра нищо не можеш да направиш.. все тая дали си вярващ или не защото ти пак ще бъдеш наказан за греховете. Останал съм с впечатление че Бог взима хората при себе си насила! Той ги заплашва че ще ги накаже да горят в ада завинаги ако не правят това което той им каже! Това е като да накараш жена да те обикне на сила... тя никога няма да го направи. Но Бог има силата да ти чете ума и така нататък и като цяло човека е лесен за манипулиране. Убеди ли се че не съм добре психически? Аз искам да си създам въображаем свят с приятелка и там да правя каквото си искам и да се радваме заедно но като го направя имам предвид Бог това че той ме гледа постоянно и ми чете мислите! Като цяло не искам да съм нито с Бог нито с дявола. Искам аз да си създам собствен свят и там да сме само аз и приятелката ми но тъй като това е невъзможно аз след една година ще се самоубия и най после ще спра битката между двата свята в мен. Както се вика двама се карат третия печели. Ооо забравих че самоубийството е грях! И сега в ада ли ще отида? Когато Бог тръгне да ме праща в ада аз ще го питам защо ми е дал живот ако знае че аз ще съгреша и ще отида в ада? Защо е пуснал тези демони в мен да ме измъчват и да ме доведат до самоубийство? Дори сънувах как Исус ме изоставя... тогава ако той не ми отговори и ме прати в ада аз цяла вечност ще викам с цял глас против него! Защото на него му е много лесно да съди нали? Той не е подложен на вечно мъчение а вместо това си има цял рай с милярди хора... и за какво да си прави труда за 1 човек тъй като той вече притежава толкова много? Аз съм се обръщал към Бог но той ми обърна гръб и той винаги ми отговаря в сънищата. Не казвам че ми говори но той ми праща сънища с знаци които аз разбирам по късно и така разбирам какво е искал да ми каже и аз разбрах че това е наказание за старите ми грехове но нали ти казах че аз съм грешен защото и семейството ми е грешно. Греха просто се наследява... нямам какво повече да кажа. Какво мислиш?

FemaleEyes
10-23-2014, 01:51
Когато писах този пост толкова се ядосах че чак забравих какво е чувството да си имам приятелка. Сам можеш да прецениш колко мразя Бог. Толкова съм жалък че чак повярвах че този пич дето е пуснал темата може да ми помогне.

AngelBelchev
10-23-2014, 06:53
Стига с тия депресии, така отблъскваш. Воля и стискай зъби - ако не си оправиш отношението от впечатляващо негативно към позитивно, не знам кое момиче ще те предпочете пред някой по-жив и усмихнат момък. Сега не ми се дразни за думите, нито тръгвай да се оправдаваш с анхедония. Ако НАИСТИНА имаш желание за приятелка - ще намериш начин. А оправдания и сам мога да си измисля. Хората са се връщали към живот след тежки катастрофи, в които са губили крайници, ти тук мрънкаш за всичко и всички, Бог ти е крив, не знам си какво, 50 реда глупости и оплакване - ами успех да намериш приятелка. Не мисли, а действай и не се оплаквай.

npp
10-23-2014, 08:28
Да кажем че срещна подходящо момиче? Аз нямам характер и не мога да направя нищо с което да я впечатля или да я накарам да ме хареса... нямам никакви пари не съм някой красавец дори нямам 8-ми клас което ще рече че нямаме никакво бъдеще(като цяло и аз нямам бъдеще) освен ако не се окаже някоя супер-богата но стига с филмите. Аз също така не съм добре психически ако знаеш какво е анхедония. От както останах в 8ми клас аз влязох в депресия и така и така не продъжих да уча. Липсва ми училището и много ми се иска да продължа да уча до 12 клас но как да отида в клас при някакви деца дето са 4 години по малки от мен? След 1 месец(5 ноември) ставам на 17 и не виждам бъдеще в живота ми. Скоро нашите ще спрат да ме издържат и ще ни спрат тока а аз които съм свикнал да съм постоянно пред компютъра как ли ще го понеса? Преди около 5 или 8 месеца ни спряха тока за 7 дни и аз направо откачих... не спрях да мисля лоши неща как убивам хора и така нататък. А аз няма от къде да извадя пари защото не мога да работя понеже нямам 8ми клас. Какво мога да предложа на приятелката ми? Аз само като и кажа че нямам 8ми клас тя ще загуби интереса си към мен. Аз мразя майка ми и цялото ми семейство постоянно ми говорят някакви глупости или се карат за пари и ми е писнало от тях. Всичките хора които някога ми бяха приятели ме изоставиха и ми се изсмяха. Преди време започнах по Facebook да карам всеки който съм познавал да ми се извинява за всичките лоши неща които ми е направил. Някои хора ми се извиниха но не всички. Хората сме грешни защото и Адам и Ева са били грешни, аз съм злобен защото и тъпото ми семейство е злобно. Както се вика каквото посееш такова ще пожънеш. Дори започвам да мразя Бог без причина... преди време писах хубави неща за Бог но сега го мразя и се озлобявам като си помисля че някога аз му се кланях и го хвалих. За предишните ми 2 рождени дни си пожелах да вярвам в Бог! Сега имам такава вяра че нищо не може да ме разубеди че Бог съществува... но не го казвам за да се хваля ами го казвам все едно съм си пожелал страдание! Сега каквото и да правя имам в предвид какво мисли Бог за мен... непрекъснато чувам гласове в главата ми и се питам дали Бог ми е ядосан и така нататък и просто не мога да си избия тези мисли от главата. Даже в последно време си представях как съм сатанист и как имам всичко което искам тук на земята но тези неща не ги мисля аз. Сякаш умът ми е разделен на 2 части и едната е пълна със сатанински мисли които не мога да спра! Умът ми автоматично си мисли за пентаграми и глупости и просто не мога да го спра. Дори и във собственият ми ум и сън не мога да си почина! Не ми стига физическият свят ами сега и духовния? Сънувам някакви сънища в които пия особенна напитка но в съня знаех че това е нещо сатанинско и после видях къщата ми покрита в сатанински символи все едно бяха нарисувани с четка и боя звезди на давид пентаграми глупости... неща от тоя сорт и после направо се събудих с мисълта за самоубийство защото тези сънища и мисли са истинско мъчение! Сънувах как чета сатанинската библия сънувах и как виждам себе си от страни облечен в черно и очите ми светят в черно и в същото време усетих някакво приятно и в същото време лошо чувство не мога да обясня ... все едно усещах как нещо ме мъчи и в същото време на мен ми харесваше? Но това е сън и аз не мога да го контролирам. Ако питаш мен аз съм обсебен от демони. Номера на адреса ми е 33 и това не е случайно. Исус е умрял на 33 години, също и масоните(служители на дявола) имат 33 степени. Все тая дали се отричам от тези неща и така нататък защото аз живея в тази къща и усещам някакви тъмни сили аз просто го усещам понякога това тъмно присъствие. Не мога да спра да мисля за духовните неща и ако можех да се преродя и да избера какъв човек да бъда нямаше да избера да съм вярващ! С вяра нищо не можеш да направиш.. все тая дали си вярващ или не защото ти пак ще бъдеш наказан за греховете. Останал съм с впечатление че Бог взима хората при себе си насила! Той ги заплашва че ще ги накаже да горят в ада завинаги ако не правят това което той им каже! Това е като да накараш жена да те обикне на сила... тя никога няма да го направи. Но Бог има силата да ти чете ума и така нататък и като цяло човека е лесен за манипулиране. Убеди ли се че не съм добре психически? Аз искам да си създам въображаем свят с приятелка и там да правя каквото си искам и да се радваме заедно но като го направя имам предвид Бог това че той ме гледа постоянно и ми чете мислите! Като цяло не искам да съм нито с Бог нито с дявола. Искам аз да си създам собствен свят и там да сме само аз и приятелката ми но тъй като това е невъзможно аз след една година ще се самоубия и най после ще спра битката между двата свята в мен. Както се вика двама се карат третия печели. Ооо забравих че самоубийството е грях! И сега в ада ли ще отида? Когато Бог тръгне да ме праща в ада аз ще го питам защо ми е дал живот ако знае че аз ще съгреша и ще отида в ада? Защо е пуснал тези демони в мен да ме измъчват и да ме доведат до самоубийство? Дори сънувах как Исус ме изоставя... тогава ако той не ми отговори и ме прати в ада аз цяла вечност ще викам с цял глас против него! Защото на него му е много лесно да съди нали? Той не е подложен на вечно мъчение а вместо това си има цял рай с милярди хора... и за какво да си прави труда за 1 човек тъй като той вече притежава толкова много? Аз съм се обръщал към Бог но той ми обърна гръб и той винаги ми отговаря в сънищата. Не казвам че ми говори но той ми праща сънища с знаци които аз разбирам по късно и така разбирам какво е искал да ми каже и аз разбрах че това е наказание за старите ми грехове но нали ти казах че аз съм грешен защото и семейството ми е грешно. Греха просто се наследява... нямам какво повече да кажа. Какво мислиш?

Когато писах този пост толкова се ядосах че чак забравих какво е чувството да си имам приятелка. Сам можеш да прецениш колко мразя Бог. Толкова съм жалък че чак повярвах че този пич дето е пуснал темата може да ми помогне.

според това, което си изповядвал тук за себе си (говоря така защото досега в интернет имаше много така наречени "тролове", които просто ръсеха лъжи на поразия, било то за себе си, или друг), проблема ти се вижда да е следният, просто си приел информация от света, която не е вярна, и на нейна основа си градял представите/възгледите си за нещата като в същото време си бил под влияние на сатанински сили, като човек, който дори е имал подобни проблеми, мога да те посъветвам следното, ако някога досега си четял окултна/езотерична литература и/ли си следвал/упражнявал нещо окултно/езотерично и/ли си бил последовател/член на някаква секта, покай са от всичко такова (дори и ако никога не си си имал работа с такива неща), т.е. престани да вярваш в и да упражняваш такива неща, същевременно започни да призоваваш Онези, Които наистина са истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос за помощ, но разбери, че Небесният Бог Отец беше по неволя в състояние на полусън през последните около 5-6 хилядолетия (считано от седмия ден досега), а Господ Исус Христос също не беше в състояние да се погрижи съвършено за всички, защото, макар и възкръснал и седнал отдясно на Отца, Той също беше в много утеснения, тъй като Той също е един вид зависим от Небесния Отец, това е все едно като някой, който е разпънат на множество посоки от много хора, от които всеки един иска нещо от него, а той понеже е добър и не отвръща със зло, но се опитва да угоди по изцяло добър начин на всеки един, така щото да не погине нито един, не само от онези, които го разпъват, но и от всички останали човеци на света, така е и с Господа Исус Христос, така че не се сърди на истинския Господ Бог, защото Той прави всичко, което е по силите Му, само си представи това, че ако Той беше заспал напълно, тогава нямаше въобще да има живот за когото и да е било, но ето как Той се бори срещу своя вече хилядолетен сън, така щото все още крепи всички субстанции и частици на живота до максимум, иначе ако не беше така, всичко щеше да се дезинтегрира и да бъде погълнато от мъчителната "тъмнина", което означава, че в такъв случай съществуването на душите въобще нямаше да бъде приятно, но щеше да има непрестанна мъка за всички тях, така че да бъдеш вселенски Администратор на живота въобще не е лесно, но е най-тежката работа на вселената, докато ние човеците по принцип сме просто потребители, което означава, че истинският Господ Бог се е (по)жертвал като е приел да бъде системен Администратор на вселената за да може останалите души да имат изобилен и вечен живот без да трябва да вършат нищо тежко през цялото време на вечността - това е възможно най-голямата саможертва, която е възможно да съществува на вселената, така че когато става въпрос за Господ Бог, въобще не си мисли, че Той някога е причинил нещо лошо на когото и да е от душите, защото истинският Господ Бог винаги е правил само добрини на човеците и останалите одушевени същества, което се вижда и от написаното в евангелията за делата на Исус Христос, Който каза, че е просто един вид марионетка в ръцете на Небесния Отец, Който фактически е същинският деятел/извършител на всички Исусови дела, а също и: "Моят Небесен Отец е по-голям от мене"(Йоан 14:28 ), което означава, че след като Исус винаги е правил само добри неща за човеците, (то) колко по-благ е Небесният Бог Отец?!

"И някой си началник Го попита, казвайки: Благи Учителю, какво да сторя за да наследя вечен живот? А Исус му рече: Защо Ме наричаш благ? Никой не е благ, освен един Бог." Лука 18: 18-19
(продължава в следващия пост)...

npp
10-23-2014, 08:28
така че ако Исус е просто един вид като марионетка в ръцете на Бог Отец, то колко повече останалите, особено след като Исус е единственият втори в Божествената йерархия, докато всички други са по-долу?!, затова вместо да си мислиш, че вината е в Бог, Който фактически е по неволя в състояние на полусън за вече от около 5-6 хилядолетия досега, по-добре започни да търсиш начин как да го призоваваш за да Го събудиш за да може да помогне не само на теб, но и на колкото се може повече човеци с проблеми, било то като твоите, или други, защото вярата е въпрос на молитва и пост, молитвата е най-малкото когато човек желае само доброто на другите човеци, но още повече когато търси и призовава Онзи, Който наистина е истинският Бог за да иска от Него самият Той да спаси човеците за изобилен и вечен живот в Неговия Син Исус Христос, докато постът е най-малкото когато човек не върши духовно беззаконие и не причинява нищо лошо на нито един човек, но още повече когато търси начин да помага на хората в нужда(неволя/беда), било то с материална подкрепа, морална, или духовна, ето как например Господ Исус Христос сам ходеше всеки ден от град на град, улица на улица, и къща на къща за да търси и намери онези, които имат нужда от спасение с цел да изгони злите духове от тях, да ги излекува от болестите, да ги възкреси от смъртта, и да внесе истинска пътеводна Светлина в живота им като им проповядва Божието Благовестие - Доброто Слово, което е благоприятно за всеки човек, и което не угажда на погибелта, така че колкото повече пъти на ден призоваваш истинския Господ Бог за спасение, толкова повече ще бъдеш спасен, просто го прави всеки ден знаейки, че именно Той е истинската Светлина, Която свети във всеки човек, и не се отказвай

"Истинската светлина, която осветлява всеки човек, идеше на света... И словото стана плът и пребиваваше между нас; и видяхме славата Му, слава като на Единородния от Отца, пълно с благодат и истина. Иоан свидетелствува за Него, и викаше казвайки: Ето Онзи за Когото рекох, Който иде подир мене, достигна да бъде пред мене понеже спрямо мене беше пръв. Защото ние всички приехме от Неговата пълнота, и благодат върху благодат;... Никой, кога да е, не е видял Бога; Единородният Син, който е в лоното на Отца, Той Го изяви." Йоан 1:9-18

FemaleEyes
10-23-2014, 18:58
Не съм упражнявал никакъв окултизъм или каквото и да е било от тоя сорт. И как да се моля на Бог като съм толкова изпълнен с омраза? И не искам да му се моля само за да наследя вечен живот, в това няма никакъв смисъл. Какъв е смисъла да ходиш в рая ако мразиш Бог? Че ти ако го мразиш изобщо няма да отидеш там. Когато омразата дойде в мен аз нямам причина да мразя някой, аз просто го мразя. Същата омраза изпитвам към Бог! Имаше време когато паднах на колене пред църквата защото исках хората да ми се подиграват... доставяше ми удоволствие да ми се подиграват хората за дето коленича пред Бог! Но те започнаха да хвърлят камъни по мен и аз си тръгнах и после видях една църква покрай нея не минаваше почти никой. Там паднах на колене и поисках от Бог да им прости на тези хора които хвърляха камъни, но няколко седмици или 1 месец по-късно аз усетих такава злоба че почнах да желая смърт за тези които хвърляха камъни по мен и започнах да мразя и Бог! Мен ме беше срам да му се моля на глас затова писах на тетрадка но след тази злоба аз я изгорих. Аз бях обещал да падна на колене няколко часа пред църквата ако Бог ми изпрати определен сън но той ми изпрати сън със знаци които аз разбрах - той ми показа някой неща които трябва да променя в себе си ако искам да имам приятелка. За това няма да ти разказвам защото ти най-много да ми се изсмееш. Веднага след като се събудих аз отидох пред църквата и паднах на колене и още на първата секунда започнаха да ми се подиграват и по-нататък знаеш какво стана. Лично аз ако имах силата на Бог щях да помогна на всички които са като мен! Щях да им премахна всички лоши мисли и щях да ги изпълня с позитивни чувства... щях да ги направя по красиви за да може да се привличат взаимно и там в моето царство всички ще изглеждаме равни! Въпреки че аз съм им дал това което имат аз ще имам същото но не и по хубаво от тяхното за да може да не предизвиквам завист - както Бог е предизвикал завистта на луцифер. Пък всички които в момента са щастливи и се подиграват на другите без причина - тях ще направя нещастни. Ти няма как да ми помогнеш повярвай.

npp
10-24-2014, 08:29
Не съм упражнявал никакъв окултизъм или каквото и да е било от тоя сорт. И как да се моля на Бог като съм толкова изпълнен с омраза? И не искам да му се моля само за да наследя вечен живот, в това няма никакъв смисъл. Какъв е смисъла да ходиш в рая ако мразиш Бог? Че ти ако го мразиш изобщо няма да отидеш там. Когато омразата дойде в мен аз нямам причина да мразя някой, аз просто го мразя. Същата омраза изпитвам към Бог! Имаше време когато паднах на колене пред църквата защото исках хората да ми се подиграват... доставяше ми удоволствие да ми се подиграват хората за дето коленича пред Бог! Но те започнаха да хвърлят камъни по мен и аз си тръгнах и после видях една църква покрай нея не минаваше почти никой. Там паднах на колене и поисках от Бог да им прости на тези хора които хвърляха камъни, но няколко седмици или 1 месец по-късно аз усетих такава злоба че почнах да желая смърт за тези които хвърляха камъни по мен и започнах да мразя и Бог! Мен ме беше срам да му се моля на глас затова писах на тетрадка но след тази злоба аз я изгорих. Аз бях обещал да падна на колене няколко часа пред църквата ако Бог ми изпрати определен сън но той ми изпрати сън със знаци които аз разбрах - той ми показа някой неща които трябва да променя в себе си ако искам да имам приятелка. За това няма да ти разказвам защото ти най-много да ми се изсмееш. Веднага след като се събудих аз отидох пред църквата и паднах на колене и още на първата секунда започнаха да ми се подиграват и по-нататък знаеш какво стана. Лично аз ако имах силата на Бог щях да помогна на всички които са като мен! Щях да им премахна всички лоши мисли и щях да ги изпълня с позитивни чувства... щях да ги направя по красиви за да може да се привличат взаимно и там в моето царство всички ще изглеждаме равни! Въпреки че аз съм им дал това което имат аз ще имам същото но не и по хубаво от тяхното за да може да не предизвиквам завист - както Бог е предизвикал завистта на луцифер. Пък всички които в момента са щастливи и се подиграват на другите без причина - тях ще направя нещастни. Ти няма как да ми помогнеш повярвай.

ето че се оказваш нищо повече от един трол, защото отново ми губиш времето, при положение че в същото време по света е пълно с хора, които се нуждаят от помощ, но аз и въобще онези, които биха (им) помогнали и помагат не могат да го направят защото времето им е губено от такива като теб, на които им се обяснява какво да направят за да си решат проблемите, но те сякаш предпочитат да тролят, какво повече искаш да ти се каже?!, ако имаш проблеми и искаш да ги разрешиш, тогава започвай и не се обяснявай повече, защото в същото време по света е пълно с човеци, които се мъчат, и на които все още не се намира кой да (им) помогне, и така те все още страдат, докато ти сякаш просто обичаш да привличаш вниманието към себе си в своя полза за да облагодетелстваш себе си без да те е грижа за никой друг, а това също е егоизъм, така че принце бъди по-съвестен занапред, иначе рискуваш да понесеш още от Божия гняв, защото би ли искал например някой бабаит да ти се натресе(да се пренесе да живее) у вас и да започне манипулативно да те кара да се грижиш за него по всички възможни начини, които нечестивата му душа пожелае?!, така и Бог не обича когато се злоупотребява с наличната помощ, и дори когато се лъже по Негов адрес, и какво значи "Когато омразата дойде в мен аз нямам причина да мразя някой, аз просто го мразя."?!, да не би да си нещо повече от другите, или казано с други думи, ти ли си най-големият тарикат на света, че (да) си позволяваш да мразиш просто ей тъй, и да бягаш от отговорността, която имаш пред Бог, а най-вече поне да не бъдеш лош към другите човеци и да не причиняваш зло никому от тях?!, защото такова отношение каквото ти демонстрираш тук се нарича голяма наглост, така че въобще не се учудвай, че си страдал досега, дори и ако Бог те е наказвал, при все че истинският Господ Бог никога не е причинявал каквото и да е зло на когото и да било, докато ти се държиш като един типичен роптател, който само знае да се (по)грижи за егото си и да реве за собствената си себична чест, и нищо повече - разбира се като казвам всичко това, не те съдя/осъждам, но е редно да станеш/бъдеш (по-)отговорен

FemaleEyes
10-24-2014, 19:00
ето че се оказваш нищо повече от един трол, защото отново ми губиш времето, при положение че в същото време по света е пълно с хора, които се нуждаят от помощ, но аз и въобще онези, които биха (им) помогнали и помагат не могат да го направят защото времето им е губено от такива като теб, на които им се обяснява какво да направят за да си решат проблемите, но те сякаш предпочитат да тролят, какво повече искаш да ти се каже?!, ако имаш проблеми и искаш да ги разрешиш, тогава започвай и не се обяснявай повече, защото в същото време по света е пълно с човеци, които се мъчат, и на които все още не се намира кой да (им) помогне, и така те все още страдат, докато ти сякаш просто обичаш да привличаш вниманието към себе си в своя полза за да облагодетелстваш себе си без да те е грижа за никой друг, а това също е егоизъм, така че принце бъди по-съвестен занапред, иначе рискуваш да понесеш още от Божия гняв, защото би ли искал например някой бабаит да ти се натресе(да се пренесе да живее) у вас и да започне манипулативно да те кара да се грижиш за него по всички възможни начини, които нечестивата му душа пожелае?!, така и Бог не обича когато се злоупотребява с наличната помощ, и дори когато се лъже по Негов адрес, и какво значи "Когато омразата дойде в мен аз нямам причина да мразя някой, аз просто го мразя."?!, да не би да си нещо повече от другите, или казано с други думи, ти ли си най-големият тарикат на света, че (да) си позволяваш да мразиш просто ей тъй, и да бягаш от отговорността, която имаш пред Бог, а най-вече поне да не бъдеш лош към другите човеци и да не причиняваш зло никому от тях?!, защото такова отношение каквото ти демонстрираш тук се нарича голяма наглост, така че въобще не се учудвай, че си страдал досега, дори и ако Бог те е наказвал, при все че истинският Господ Бог никога не е причинявал каквото и да е зло на когото и да било, докато ти се държиш като един типичен роптател, който само знае да се (по)грижи за егото си и да реве за собствената си себична чест, и нищо повече - разбира се като казвам всичко това, не те съдя/осъждам, но е редно да станеш/бъдеш (по-)отговорен

Не не! Ти си нямаш и представа какво става в главата ми... аз сам нямам воля да си помогна. Знаеш ли онзи ден ме заболя адски много сърцето чак си помислих че умирам, и първото нещо което ми мина през главата беше Бог. Обаче в същото време го мразих и нямах никакво желание да се покая за греховете ми. Апък да не говорим за молитва, щом не бих се покаял на смъртния си пост. Трябва някак си да ти дам моя мозак да видиш какво става вътре защото аз не съм написал подробно какво ме мъчи.

npp
10-24-2014, 21:44
Не не! Ти си нямаш и представа какво става в главата ми... аз сам нямам воля да си помогна. Знаеш ли онзи ден ме заболя адски много сърцето чак си помислих че умирам, и първото нещо което ми мина през главата беше Бог. Обаче в същото време го мразих и нямах никакво желание да се покая за греховете ми. Апък да не говорим за молитва, щом не бих се покаял на смъртния си пост. Трябва някак си да ти дам моя мозак да видиш какво става вътре защото аз не съм написал подробно какво ме мъчи.

като за начало можеш поне да махнеш снимката на героинята от ефектът на пеперудата 3 от аватара си - след като си толкова чувствителен и податлив на влиянието на нечисти духове, някак си може да ти въздейства негативно, ако си търсиш приятелка, по-добре гледай да харесваш лъчезарни момичета, тази е актриса и снимката е от сцена от онзи психарски филм, каквото и да става в главата ти, ти си още млад и можеш да се справиш с проблема, щеше да е по-естествено да се оплакваш, че нямаш сили ако беше над 50, но ти си на 17, просто започни да се бориш срещу злите духове, които те мъчат, избягвай да им угаждаш, в каквото и да са те хващали досега, не им се давай, разчупи монотонността в твоя живот като внесеш радикална промяна в него, например движи се повече, излизай повече навън, дори и ако няма нужда да ходиш някъде, просто се разхождай по улиците на града, ако трябва изкачвай хълмове и планини, да не се смущаваш от това какво мислят и казват другите за теб или за какъв могат да те помислят, важното е да вървиш по пътя на подобрението, можеш поне да повтаряш молитвата "Отче наш", която можеш да намериш в Матей 6:9-15 или в google - когато я изговаряш, просто се обръщай мислено към истинския Бог Отец и истинския Господ Исус Христос като се предаваш в ръцете Им изразявайки зов за помощ, и не си мисли, че си разбрал думите на молитвата, защото истинският Господ Бог със сигурност знае, просто търси изход

BluE_s
10-30-2014, 21:30
Make hatred a history.

P.S. Make the goverment resign the Euroscholarship project, please.

Suupernaturalbro
11-02-2014, 20:12
I have not wasted much time and I now have many ideas on how to improve the country however there seems to not be a fix so I'm on a cross Road and I'm wondering what to do, considering Satan has casted a curse on Bulgarian authorities, I wonder should I dedicate my whole life into this country cos that literally is what it takes(ilI'll have to be doing everything cos let's face it they won't move their assets unless I move them around like a chess board) then again it would take me 20 years to get it to where I want it... Idk please encourage me to do it. Maybe I need some motivation... Or a slap on the wrist so I get my as moving xd

P. S female eyes post a picture of your face and I'll play cupid for u

LoveInfect
11-10-2014, 18:20
I don't belive you. Find a way to prove it. Would a person with this kind of powers write in a bulgarian forum? Try make me see a falling star and I'll belive you.
In fact can you please tell me how does your superpower thing work?
I now a very good and kind pearson who has terrible life because he needs a kidney transplant. Can you save him?
Why don't you make all dead people's famillies, or with brain death, start donating the organs so that many people will get a chance for a new life, away from a hospital bed.?
One of the promblems of bulgarians is that they are very very selfish.
If you really can change these things, plese do it.

FemaleEyes
11-15-2014, 21:43
Can you realy help me?? Trust me you don't wana see pic of me :) is it soo important?

FemaleEyes
11-16-2014, 23:45
OMG pls reply... can you realy do something?

Miss Spielrain
12-14-2014, 12:17
Добре. Щом имаш тези "супер сили", би трябвало да си напълно наясно с проблема не само на страната, но и на целия свят. Кой контролира, кой създава погрешните илюзии у хората, кой предизвиква всичко това целенасочено. Планът за България е ясно, че е план за разруха, тъй като българите сме доста силна нация умствено и емоционално, ако щете, каквото и да си говорим, а мислещия народ е склонен да създава повече проблеми от приемащия всичко за чиста монета. Спасението за страната ще означава разрушаване на плана, създаден за нея. И до известна степен убиване на примиреността на българина, който или е прекалено търпелив, или не знае как да си търси правата по правилния начин, а липсва и обединението, но ще стана много разточителна :P Ако това, което се случва с нас, се случи в да речем Англия, хората биха се превърнали от спокойни любезни контета, в агресивни зверове, подчертаващи и съхраняващи правата си. Така че темата е напълно излишна и въпросите са меко казано смешни. :) Хубав ден и поздрави!