PDA

View Full Version : Постави ми условие ?!



georgievv
08-31-2014, 13:05
Тези, които са чели предишната ми тема знаят, че имам аверка на 16. Пиша пак тук понеже съветите, които ми дадохте ми помогнаха и ми пусна. Всичко беше окей, докато една вечер не излезнахме на дискотека и се скарахме. Бяхме с компания и имаше едно момиче с адската татуировка на гърдата. Загледах се и приятелката ми полудя. Каза ми, че съм бил ку*вар, такъв съм си щял да си остана, бил съм с нея само за е*ането. Ядосах се и й казах, че с пикли на 16 не ми се занимава, скъсах я. Вчера ми се обади и пак се събрахме, но ми постави условие - 3 месеца без секс, за да разбере, че я обичам. Та въпроса ми е как да реагирам? Как да й обясня, че не мога 3 месеца без секс така че да ме разбере. Малка е и ми е много трудно ..

линк към предишната тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/568176-%D0%9D%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D1%8F-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B0

baby_baby
08-31-2014, 13:26
Говори просто с нея кое е сложното?

JullieeK
08-31-2014, 14:01
Момичето очевидно е от по-ревнивите, аз съм се заглеждала в други момчета, приятелят ми не е свеждал поглед като мине красиво момиче.Не виждам нищо лошо, защото един поглед не разваля връзката, а и не понасям ограниченията и ревността.Приятелката ти очевидно не мисли така.Обясни и, че не си с нея само за това, че я обичаш...абе накарай я да се почувства специална.В никакъв случай не споменавай условието й-само ще я накараш пак да се съмнява.Убеди я, че си с нея не заради секса, а тя след известно време сама ще си го поиска, просто трябва да я изчакаш.

CoNviCt
08-31-2014, 14:25
Можеш без секс. Без много неща можеш. Ще се учудиш.

analgin
08-31-2014, 17:14
малка и неосъзната е още, условието й е тъпо и не мисля, че въздържанието от секс за 3 месеца е начин за доказване на любов или каквито и да било чувства, говори с нея, опитай се да я успокоиш и тн., но ако възрастовата разлика е голяма и имате сериозни разминавания в мисленето, поведението и принципите, то връзката така или иначе няма голямо бъдеще и продължавам да не осъзнавам защо момичетата приемат толкова сериозно момчето, което им е отнело девствеността и едва ли не вече им принадлежи за дълго време и отношенията им са много сериозни, малоумно е .

per-dead
08-31-2014, 18:26
Съгласна съм с analgin.
Повярвай, дори тя няма да издържи.
Ии не са занимавай с подобни пикли, къде не знаят к'во искат, но не е това, къде им се дава.
Хвани си момиче, което не се усъмнява в теб постоянно и няма да подложи на изпитание любовта ти към нея, като те държи 3 месеца на сухо.
За тези три месеца, мъчейки се да се доказваш, можеш да си намериш по-свястна.
Успех.

girlwithblueeyes
08-31-2014, 20:07
Приятелката ти е пикла която е свикнала да й ходиш по дупето .Как така къса с теб от поглеждането на едно тату и после с цялата си наглост ти звънка и ти постовя разни условия за да докажеш колко я обичаш . Доста егоистична работа ще излезе най-вероятно след време и с момичета ще ти забрани да говориш .Разбирам че татуто е било на доста атрактивно място и да нормално е да се загледаш дори аз бих се загледала нищо че съм жена от чист човешки интерес но това не значи да стават поводи за скандали .

pinkblood
08-31-2014, 21:13
Защо въобще си с нея? Ако я обичаш тези три месеца няма да са чак толкова голям проблем за теб . Въпреки че си голям и напълно те разбирам защо това те притеснява.. но тя е на 16 и явно е от по-ревнивите ,така че прояви малко разбиране и ти . Хвани си момиче ,което ще ти подхожда повече от нея и няма да те ограничава . Пък и това да ти поставя такива условия си е наистина нагло .

RapExotic
09-01-2014, 05:08
но ми постави условие - 3 месеца без секс, за да разбере, че я обичам.

:lol:

От кога липсата на секс е израз на любов ... ?

deitona22
09-01-2014, 07:42
Можеш 3 месеца без секс,няма да усетиш как ще минат

FAKE IT
09-01-2014, 09:54
Щo оставяш малки маймунки да ти се катерят така по главата? Я й покажи кой е баткото :D

marilyn
09-01-2014, 09:57
Приятелката ти е малка лигла. Любов не се доказва по тоя начин.

smileforme91
09-02-2014, 08:18
Връзка подчинена на условия , реално няма бъдеще. Винаги ще има по-красиви , по-секси и т.н. Не виждам нищо нелогично в това , просто да хвърлиш един поглед.Предполагам , че тя се чувства несигурна и това провокира ревност и параноя.
При всички положения трябва да говориш с нея , но да и дадеш ясно да разбере , че ограниченията нямат нищо общо с любовта.Това е напълно детинско .Сякаш те наказва - "Без телевизия, докато не си напишеш домашното...."
Ако тя не успее да те разбере , няма никакъв смисъл да си тровиш нервите , заради човек който е решил , че може да господства над нуждите ти .

s7ream
09-02-2014, 16:35
[QUOTE=CoNviCt;11162470]Можеш без секс. Без много неща можеш. Ще се учудиш.
Абе то и един циганин тъкмо научил коня си да не яде, пък той взел че умрял :D

anonymous768631
09-03-2014, 05:38
Виж, братле, тя и след тия три месеца пак ще поДлудее за някоя супер глупост. То е като огън, не изгасва, когато го храниш 3 месеца с клечки.
Това, че връзка, подчинена на условия, няма бъдеще, е съвсем правилно. Кажи ѝ го и я прати в небитието. Жива и здрава да е.
А това, дали после ще си намериш друго момиче, или пак няма да правиш секс 3 месеца, не е от значение. Мъжката постъпка в случая е една.

diksi
09-03-2014, 12:16
Можеш без секс. Без много неща можеш. Ще се учудиш.

lol idd