PDA

View Full Version : Запознанството



Lilanda
09-01-2014, 16:51
Не съм много сигурна дали има такава тема, но дори и да има, нещо положително ще дойде добре на форума.

Тааа "запознанството". Как се запознахте с половинката си? По-ясно няма на къде.

Ще е много приятно да прочетем сладките ви истории. ;3 /не обръщайте внимание на дозата лигавня, от няколко дена съм на една мноооого романтична вълна 8-)/

smileforme91
09-02-2014, 07:34
С приятеля ми се запознахме преди 3 години в сайт за запознанства.Същия ден бях решила да изтрия профила в който ,така или иначе не влизам.Видях получените съобщения , но едно от тях грабна вниманието ми.От профила ме гледаше усмихнато , невероятно момче.Това което бе написал , нямаше нищо общо с онова , което бях свикнала да чета.Идеята да изтрия профила си моментално се изпари.Започнахме да си пишем.Оказа се , че ни дели растояние от 300 км , но на пръв поглед това нямаше значение.Беше от хората , които могат да те слушат с часове без да те прекъсват. Нямах търпение да се прибера от работа и да мога отново да си пиша с него.Стояхме по цели нощи залепени за мониторите или телефоните.Разбира се , ходихме си на гости и както във всички романтични филми , имаше дълги сбогувания на гари , обещания , сълзи.
На третия месец решихме , че не може да продължаваме така ... и заживяхме заедно.Всичко , или нищо.
От 3 години сме заедно и не съм била по-щастлива.Всеки гледа с насмешка на такива запознанства , както и аз самата до преди 3 години.Но на този свят няма нищо невъзможно, щом има любов !

Lilanda
09-02-2014, 10:43
Сладури. ;3

diksi
09-02-2014, 23:08
в раздел фън фън и пак фън

PYMPEL
09-03-2014, 00:55
оле не ми говори

Meonesssss
09-03-2014, 08:22
Датата беше 15 ноември 2012.
Мислих, че е като всеки друг ден, но се оказа денят който превърна остатъкът от живота ми в рай.
Станах сутринта и както всеки ден си взех душ и се облякох. Бях втора смяна, така че имах време за любимата ми сутрешна сбирка. Облякох се подобаващо, вързах си косата на кок и излязох. Щом стигнах до спирката си сложих слушалките, за да не ме притесняват излишни шумове. После дойде моят автобус и се качих. Слязох на фонтаните и тръгнах наляво. Сивите и скучни сгради ме депресираха, затова усилих темпото. Излязох на една поляна. Оставаше ми само да пресека парка и щях да стигна до двуетажна къща - мястото където се събирахме. Пресичах парка и усещах как усмивката ми вече избива върху лицето ми. Ето я и къщата. Отпред с големи букви пише " Клуб на Некрофилите " . влязох с бодра крачка. Няма да си описвам какво стана вътре заради кодекса на клуба, само ще кажа, че там се запознах с Иван Мъртвото (така му викаха приятелите му). Той ме покани на среща....
На другия ден се разхождахме и близахме сладолед на клечка. Решихме да отидем до един отдалечен парк. Седнахме на пейката до една улица. Рядко минаваха коли от там. Слънцето почти беше залязло, а вятърът раздухваше косите ми. Той ме хвана за ръка и ме погледна в очите. Пред нас мина катафалка. Ние я следяхме с поглед до края на улицата, тогава той се доближи до мен и ми прошепна в ухото "искаше ми се да си мъртва". Това беше най-хубавото, най-милото и най-романтичното нещо което бях чувал. Прегърнах го силно и последва дълга целувка.
След около 2 месеца беше първият ми път. Бях с него. На гробищата. Беше полунощ. Редувахме се. Аз копам, той сексва и обратното .. :) :)

simona.todorova.1485
09-04-2014, 18:21
Ами в сайт за запознанства. Аз не влизах много преди да започнем да си пишем,но като започнахме само зареди него влизах. В началото ме игнорираше, бавеше се доста, понякога дори не ми отговаряше, все аз му пишех първа и така. Писахме известно време и спряхме защото аз отидох в германия за лятото и просто пишехме по-малко. Като се върнах пак започнахме да пишем и излязохме. Първия път не ме хареса особено,от срам се държах зле, не бях себе си. Но ми даде шанс, и излязохме пак... и така станахме най-добри приятели. Към 2-3 месеца се харесвахме тайно.. аз побеже мислех че не ме харесва се правех на идиотка, но накрая събра смелост и ми предложи. И така вече сме заедно от година и 9месеца. В началото се карахме мноого.. и двамата правехме грешки, но сега всичко е повече от идеално и много се обичаме. Просто се намерихме и сме си един за друг. Той е всичко за мен.

Lilanda
09-04-2014, 18:54
Датата беше 15 ноември 2012.
Мислих, че е като всеки друг ден, но се оказа денят който превърна остатъкът от живота ми в рай.
Станах сутринта и както всеки ден си взех душ и се облякох. Бях втора смяна, така че имах време за любимата ми сутрешна сбирка. Облякох се подобаващо, вързах си косата на кок и излязох. Щом стигнах до спирката си сложих слушалките, за да не ме притесняват излишни шумове. После дойде моят автобус и се качих. Слязох на фонтаните и тръгнах наляво. Сивите и скучни сгради ме депресираха, затова усилих темпото. Излязох на една поляна. Оставаше ми само да пресека парка и щях да стигна до двуетажна къща - мястото където се събирахме. Пресичах парка и усещах как усмивката ми вече избива върху лицето ми. Ето я и къщата. Отпред с големи букви пише " Клуб на Некрофилите " . влязох с бодра крачка. Няма да си описвам какво стана вътре заради кодекса на клуба, само ще кажа, че там се запознах с Иван Мъртвото (така му викаха приятелите му). Той ме покани на среща....
На другия ден се разхождахме и близахме сладолед на клечка. Решихме да отидем до един отдалечен парк. Седнахме на пейката до една улица. Рядко минаваха коли от там. Слънцето почти беше залязло, а вятърът раздухваше косите ми. Той ме хвана за ръка и ме погледна в очите. Пред нас мина катафалка. Ние я следяхме с поглед до края на улицата, тогава той се доближи до мен и ми прошепна в ухото "искаше ми се да си мъртва". Това беше най-хубавото, най-милото и най-романтичното нещо което бях чувал. Прегърнах го силно и последва дълга целувка.
След около 2 месеца беше първият ми път. Бях с него. На гробищата. Беше полунощ. Редувахме се. Аз копам, той сексва и обратното .. :) :)

Много интересен край. :lol:

maximxxl
09-05-2014, 22:01
sooo romantic :D

Meonesssss
09-05-2014, 22:05
Много интересен край. :lol:

я някой го е прочел :lol: :lol:

Lilanda
09-06-2014, 08:49
я някой го е прочел :lol: :lol:
Доста се смях, признавам. :D

Ewok
09-06-2014, 21:12
тп форевър <3
в кофата