PDA

View Full Version : Имам нужда от виртуална ПОМОЩ!



milenotruse
09-02-2014, 13:24
Здравейте на всички!
Ще ми извините за лекото спамче, но участвам в поредния конкурс и ми е трудно да си представя, че някой друг ще спечели първото място. Затова ви моля за мъъъничко ПОМОЩ. Този мой разказ трябва да събере най-много четения. За целта ви умолявам най-учтиво да го споделите на стената си във facebook, в групи във facebook, във разни форуми и където се сетите още. Много ще ви бъда благодарен, ако го направите. Остават само 3 дена още. Наградата ще бъде чудесен подарък за рожденния ми ден, който съвпада с последния ден от конкурса. Пък и току виж на някой му е харесал литературноNEиздържания ми разказ.
http://chronicle.bg/kak-popadnah-vav-film-bez-stsenarij-akt-ori-i-kameri/

tori
09-02-2014, 13:47
:D Милен от Русе, а? Забавно.

Smrazqvashta
09-02-2014, 15:48
Какъв е смисълът да гласуваме за литературно не издържан разказ? Другите не искат ли подаръци?

milenotruse
09-02-2014, 16:47
Че кой те кара да гласуваш?
Другите може и да искат подаръци, ама все пак аз имам Рожден ден. ;-)

Smrazqvashta
09-02-2014, 16:58
Че кой те кара да гласуваш?

Явно искаш да пишем буквално. Ок, не ни караш да гласуваме, караш ни да си ЦОПВАМЕ разказа ти, който не е литературно издържан на стените си във фейсбук. Аз помолих за свястна причина и каква е тя? Че имаш Рожден Ден, така ли?

OMGOMG
09-02-2014, 17:34
На мен лично ми хареса, защото съм преживял подобно нещо на същото скапано летище

pe6oskeiborda
09-03-2014, 15:52
милене

моля те не ни занимавай с глупости ве