PDA

View Full Version : Лаптоп за GTA 5



fuzzybuzzy
09-02-2014, 18:02
Ами вече се знаят официалните изисквания на играта( http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1308&game=Grand%20Theft%20Auto%20V ) за PC и видях, че старото ми PC няма шанс да я подкара, но има надежда в лаптопа ми :д Той покрива всички минимални изисквания(даже и повече) единствено без видеокартата, която си е intel hd graphics 4000...и ми хрумна идеята ако мога да си подновя видео картата, щe подкарам играта..също така знам, че лаптопите не стават за гейминг заради охлаждането си, но аз съм се погрижил за това ;) Лаптопът ми е Acer Aspire V5-571 6830 . Въпросът ми е има ли начин да си подновя видеокартата с по-нова и ако да, бихте ли ми препоръчали някоя видео карта от Geforce GT 530 или Radeon HD 6570 1GB DDR3 нагоре, но все пак да не е прекалено скъпа :) ?

8bit
09-02-2014, 18:17
Не можеш да замениш видеокартата, тази, която имаш, е вградената в айви брийдж процесорите на Интел. Но въпреки това си мисля, че ще можеш да подкараш игра при намалена резолюция, най-ниски настройки и кофти фреймрейт.

fuzzybuzzy
09-02-2014, 18:50
Искал съм да кажа дали мога да сложа още една видео карта, защото е ясно че HD graphics-а не може да се замени :D Иначе съм пробвал GTA 4 и вървеше ужасно..CS:GO вървеше с някои frame-drop-ове и така