PDA

View Full Version : На горещата кофа е tori!



Smrazqvashta
09-03-2014, 10:20
НАПАДАЙТЕ!





P.S. За тези, които не знаят правилата. Задават се въпроси към участника. Нещо, като лексикон.

tori
09-03-2014, 10:22
А, аз ли? :оо Хубу, аре. Слушам ви.

an7raks
09-03-2014, 10:24
Още ли те изнасилват извънземни?

tori
09-03-2014, 10:26
Мне, спряха се вече.

Smrazqvashta
09-03-2014, 10:26
Почвам те.

1. Как се казваш?
2. Три неща, които харесваш в себе си?
3. Три неща, които не харесваш в себе си?
4. Три никнейма на хора от форума, които харесваш?
5. Три никнейма на хора от форума, които не харесваш?
6. Стиска ли ти да пуснеш твоя снимка в ТАЗИ тема?
7. Любима сентенция?
8. Пиеш ли алкохол, какъв?
9. Какво е мнението за мъжете?
10. Дай една усмиква.

Meonesssss
09-03-2014, 10:28
1. Купувала ли си си презервативи ?
2. Майка ти на колко те е родила ?
3. Брат/сестра ти девствен/а ли е ?
4. Гущери обичаш ли ?
5. А череши ?

tori
09-03-2014, 10:49
Почвам те.

1. Как се казваш? - Виктория
2. Три неща, които харесваш в себе си? -
-Директна съм, намирам това за прекрасно качество.
-Обичам да се самоиронизирам.
-Имам бая черен хумор, забавно е да си около мен като съм включила турбото.
3. Три неща, които не харесваш в себе си? -
-Човекът в огледалото никога не е достатъчно добър за себе си, но вместо да се стегне и да се промени овреме, той се отпуска и обезкуражава.
-Избухлива съм. Викам, хвърлям и псувам, а след десет минути вече съм простила и забравила всяка грешка. Пак съм на врата на въпросния човек и му се радвам.
-Твърде чувствителна съм. Всяко малко нещо може да ми напомни на стара рана, да ме разбие вътрешно. Понякога взимам нещата твърде навътре.
4. Три никнейма на хора от форума, които харесваш? - Пантерата, Антракса, Стрин тиори практицист. Но иначе МНОГО други хора от фороня.
5. Три никнейма на хора от форума, които не харесваш? - Ще ги запазя за себе си.
6. Стиска ли ти да пуснеш твоя снимка в ТАЗИ тема? - Защо да не ми? :д Цък. (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10154041_767287779955583_5724400695133099014_n.jpg ?oh=d06a6a611255afca7814b15a526ac9b9&oe=54712ABF)
7. Любима сентенция? - Нямам, сменят се редовно.
8. Пиеш ли алкохол, какъв? - Пия, да. Уиски, бира, ликьори харесвам.
9. Какво е мнението за мъжете? - А какво ти е мнението за жените на теб? Всеки мъж/момченценце си е различен, абсолютно нова, неоткрита галактика.
10. Дай една усмиква. - Ето ти. Енджой ит.


1. Купувала ли си си презервативи ? - Не, това винаги го е правил бившия ми приятел.
2. Майка ти на колко те е родила ? - На 21.
3. Брат/сестра ти девствен/а ли е ? - Нямам такова чудо аз...
4. Гущери обичаш ли ? - Да, сладки са. :33
5. А череши ? - Да.
...

Smrazqvashta
09-03-2014, 10:57
1. Коя зодия си?
2. Пука ли ти за мнението на хората? До каква степен?
3. Хапваш ли вреднотии? Какви?
4. Кой беше любимият ти предмет в училище?
5. Какво мислиш, че става с нас след смъртта?
6. От какво се страхуваш?
7. Какво мислиш за религията - ислям?
8. Какво може да те разплаче?
9. Една жена, която можеш да наречеш свой идол?
10. Най-голямата ти мечта?

tori
09-03-2014, 11:10
1. Коя зодия си? - Горд овен.
2. Пука ли ти за мнението на хората? До каква степен? - Преди време ми пукаше повече, сега хич даже.
3. Хапваш ли вреднотии? Какви? - Хапвам, да. Пица обичам, хамбургери, джобове, пържени картофки, чипс, снакс, тортички, вафли и тям подобни. Само дюнери така и не заобичах от джънк фууд-а.
4. Кой беше любимият ти предмет в училище? - Английски език и биология. За жалост не ги изучавам вече.
5. Какво мислиш, че става с нас след смъртта? - Отиваме в огромен, четвъртит ров, зариват ни два кубика пръст и ни ядат буболечки.
6. От какво се страхуваш? - Всъщност много неща - като за начало затворените, тъмни пространства са ми ужасни. Влаковете също ме ужасяват. Непознати хора, приближили се твърде много. Загубата на близки.
7. Какво мислиш за религията - ислям? - Ще отговоря за всички религии. Не съм вярваща, макар да съм кръстена. Не намирам нуждата да вярвам в който и да е бог, да следя в корана/библията кое ми е позволено и кое - не. Исляма ми е интересен, защото е малко непознат за мен, но съм твърдо против каквито и да е вярвания във всевишни духове, които могат да ти преобърнат живота ако правиш слуш.
8. Какво може да те разплаче? - Много неща. Лошо отношение към мен или близък, побой над някого за пълна глупост, книги, изказвания, грешки на другите спрямо мен, мои грешки спрямо другите...
9. Една жена, която можеш да наречеш свой идол? - Няма такава. Вярвам, че във всеки от нас има бяло, черно, сиво, розово, зелено и така нататък. Никой не е само правилен или само грешен.
10. Най-голямата ти мечта? - Мечтая за простички неща - да успея да изживея живота си по възможно най-добрия начин. Мечтая за добра работа, прекрасни хора около мен, пътувания, вкусна храна, любов.
Нда.

Meonesssss
09-03-2014, 11:23
1. Има ли книга която да е променила мисленето ти ?
2. На какво се възхищаваш ?
3. Вярваш ли в Бог ?
4. Съмнявала ли си се някога, че си бременна ?
5. Имаш ли играчка, която да пазиш от дете ?
6. Кой искаш да е следващият прецакан на горещата кофа/стол ?
7. Най-красивото кътче в България според теб е ?
:) :) :) :) :)

Smrazqvashta
09-03-2014, 11:31
Харесаха ми отговорите ти.

1. От смъртта страх ли те е?
2. Има ли такова нещо, като душа? Ако да, тя умира ли според теб?
3. Най-голямата ти загуба?
4. В какво вярваш?
5. Способна ли си да прекараш 10минути в затворено и тъмно пространство, срещу голяма сума пари, да кажем 200 000лв. ?
6. Обичала ли си? (Не броим родители/роднини.)
7. Коя е най-голямата рана, нанасяна ти от мъж?
8. Отиваш на почивка сред природата, без какво не можеш?
9. Обичаш ли да се усмихваш?
10. Има ли нещо назад във времето, което ако имаше възможност би поправила?

tori
09-03-2014, 11:32
1. Има ли книга която да е променила мисленето ти ? - Найнайнайнайнай-любимата ми книга е „Да вярваш в чудеса“ на Дейвид Балдачи, съответно и тя е тази супер-силна книга в живота ми.
2. На какво се възхищаваш ? - На много неща. :д Мога да се възхитя от най-простото, при това точно както се възхищават пет-годишните.
3. Вярваш ли в Бог ? - Не.
4. Съмнявала ли си се някога, че си бременна ? - Не.
5. Имаш ли играчка, която да пазиш от дете ? - Имаше такива, но преди две-три години ги подарихме на детската градина в квартала с майка ми.
6. Кой искаш да е следващият прецакан на горещата кофа/стол ? - Нямам идея, като ми омръзне да ви отговарям или аз писна на вас, ще измисля някого.
7. Най-красивото кътче в България според теб е ? - България като цяло си е с много красива природа, така че не се наемам да давам такива определения.
:) :) :) :) :)
:)

tori
09-03-2014, 11:37
Харесаха ми отговорите ти. - Радвам се.

1. От смъртта страх ли те е? - Не.
2. Има ли такова нещо, като душа? Ако да, тя умира ли според теб? - Не мисля, че има.
3. Най-голямата ти загуба? - Времето. Толкова много време загубих, че не е истина. То е единственото нещо, което не мога да наваксам и върна.
4. В какво вярваш? - В себе си.
5. Способна ли си да прекараш 10минути в затворено и тъмно пространство, срещу голяма сума пари, да кажем 200 000лв. ? - Не, не съм.
6. Обичала ли си? (Не броим родители/роднини.) - Да, обичах в продължение на три години. Беше хубаво.
7. Коя е най-голямата рана, нанасяна ти от мъж? - Не мисля, че ми се говори за това. Затворена страница е вече, излекувала съм тая рана, но не искам да говоря. Съжалявам.
8. Отиваш на почивка сред природата, без какво не можеш? - Разни химични субстанции от типа шампоани, балсами, сапуни, крем за тяло, за ръце, за лице, измиващ гел. Дрехи. Храна. Книга.
9. Обичаш ли да се усмихваш? - Да.
10. Има ли нещо назад във времето, което ако имаше възможност би поправила? - Има, да.
6.
69

Smrazqvashta
09-03-2014, 11:48
1. Колко пари са ти нужни на месец, за да живееш без лишения?
2. Мечтаната професия?
3. Имаш ли шофьорска книжка? /Категории?/
4. Най-екстремното нещо, което си правила?
5. Най-хубавото място на което си била?
6. Излизала ли си извън България? /Къде?/
7. С кой/кое мъж/момче от форума би излязла на романтична вечеря?
8. Любимият ти раздел в този форум?
9. Возила ли си се на мотоциклет? На какъв?
10. Най-високата скорост с която са те возили в кола, на мотоциклет?

golemiq_korab_minava
09-03-2014, 11:57
харесваш ли харемчето ни?

tori
09-03-2014, 13:39
1. Колко пари са ти нужни на месец, за да живееш без лишения? - Нямам идея, всъщност.
2. Мечтаната професия? - Екскурзовод май.
3. Имаш ли шофьорска книжка? /Категории?/ - Нямам, даже не съм започнала още. Чакам дъртите.
4. Най-екстремното нещо, което си правила? - Нямам идея.
5. Най-хубавото място на което си била? - Вкъщи.
6. Излизала ли си извън България? /Къде?/ - Не все още.
7. С кой/кое мъж/момче от форума би излязла на романтична вечеря? - С кораба. :дд Извън шегата - с всеки, когото харесам бих излязла на романтична вечеря.
8. Любимият ти раздел в този форум? - Кофа и либоф.
9. Возила ли си се на мотоциклет? На какъв? - Да, нямам спомен какъв.
10. Най-високата скорост с която са те возили в кола, на мотоциклет? - 240 в по-стара от мен Тойота Корола. Мотоциклета не помня, съжалявам.


харесваш ли харемчето ни? - Е, ако не го харесвам, бих ли ви викала всичките да ми правите евала?!


Smrazqvashta
09-03-2014, 15:01
1. Напивала ли си се, като "гъз" ?
2. Известна личност с която би правила секс?
3. Какво не би простила?
4. Какво бельо предпочиташ да носиш? По секси, по семпло?
5. Помниш ли какво те накара да се регистрираш във форума?

GEMBI
09-03-2014, 15:03
Ще взимаш ли Димитър за мъж?

tori
09-03-2014, 15:05
1. Напивала ли си се, като "гъз" ? - Един път да. От тогава думата „дупка“ ми е адски забавна, незнайно защо.
2. Известна личност с която би правила секс? - Пелек. :333333 Тва е един норвежки музикант. МНОГУ СЕКС, ЧОВЕК! МНОГО! Ще го строша чак.
3. Какво не би простила? - Бих могла да простя всичко ако видя, че човека си заслужава прошката.
4. Какво бельо предпочиташ да носиш? По секси, по семпло? - По-семпло.
5. Помниш ли какво те накара да се регистрираш във форума? - Беше ми скучно и викам сигурно има на кого да се хиля.
-------

tori
09-03-2014, 15:07
Ще взимаш ли Димитър за мъж?
Не, аз си имам вече. Може да го взема в харема обаче.

Smrazqvashta
09-03-2014, 15:18
1. Харесваш ли жаби? /Защо?/
2. Любимият ти предмет? /Къщен/
3. За или против смъртната присъда? /Обоснови се/
4. Любимият ти парфюм?
5. Колко си висока?
6. Мотоциклет или автомобил?

tori
09-03-2014, 15:26
1. Харесваш ли жаби? /Защо?/ - Да, сладички са. :33
2. Любимият ти предмет? /Къщен/ - Миксера за фрапето.
3. За или против смъртната присъда? /Обоснови се/ - Против. Не ми се обяснява много-много. Ма кой си ти, че да решаваш кой да живее и кой - не?
4. Любимият ти парфюм? - today tomorrow always forever във четвъртита опаковка някаква. И тръгва да свършва, а вече нямам познати, които да са представители на Ейвън. :( Са сад.
5. Колко си висока? - 160 см.
6. Мотоциклет или автомобил? - Що не и двете? Иначе бих карала кола, с тва мойто телосложение мотор няма да ми ходи на папионката.
гмеч

an7raks
09-03-2014, 15:33
Щом си против смъртното наказание, какво е подходящото наказание за разни извратени серийни убийци и изнасилвачи?
Ако един ден някакъв такъв се изгаври с детето ти, няма ли да искаш да му плюеш на гроба?
Кой да решава кой да живее и кой не, щом не смяташ, че това е човекът и не вярваш в Бог?
Какво значи гмеч? :D

anonymous895156
09-03-2014, 15:35
Ако един ден някакъв такъв се изгаври с детето ти, няма ли да искаш да му плюеш на гроба?

не е ли по-добре да знаеш, че ще гние в карцер доживот и от време на време цигани ще се забавляват с него

an7raks
09-03-2014, 15:37
Не и докато знам, че с малко повече мозък може да се измъкне и да се върне към предишните си занимания...
Все пак, въпросът е към Тори.

tori
09-03-2014, 15:38
Щом си против смъртното наказание, какво е подходящото наказание за разни извратени серийни убийци и изнасилвачи? - Да гният в затвора под строг режим.
Ако един ден някакъв такъв се изгаври с детето ти, няма ли да искаш да му плюеш на гроба? - Такива въпроси са кофти. Сега съм на съвсем различен акъл и ако трябва да съм честна, бих ти отговорила, че искам негри да го ебат в затвора пред това да му плюя на гроба. Ако това се случи обаче ще разсъждавам съвсем иначе. Тъй че оставям „неотговорено.“
Кой да решава кой да живее и кой не, щом не смяташ, че това е човекът и не вярваш в Бог? - Естественият подбор.
Какво значи гмеч? :D - Такова като тебе - блъсканица.
кор

pe6oskeiborda
09-03-2014, 15:53
какво предпочиташ - котките или кучетата
бабите и дядовците ти имат ли по много котки и кучета като моите
ходила ли си за риба
карала ли си кола
на колко се научи да караш колело

tori
09-03-2014, 16:12
какво предпочиташ - котките или кучетата - Котки ама харесвам и двете.
бабите и дядовците ти имат ли по много котки и кучета като моите - Имам само една двойка баба и дядо. Иначе не, нямат животни вече.
ходила ли си за риба - Да, обожавам. :33
карала ли си кола - Не.
на колко се научи да караш колело - Нямам спомен, но бях голяма.
Кофа.

golemiq_korab_minava
09-03-2014, 16:56
7. С кой/кое мъж/момче от форума би излязла на романтична вечеря? - С кораба. :дд
йее, поласкан съм, сега от харема ще създам цяла популация!

tori
09-03-2014, 16:58
Аз го разпродадох харема вече, назад си.

tori
09-03-2014, 16:59
Бтв до утре сутрин имате време и после минава някой друг на кофата, тъй че го използвайте рационално. Друг път може да няма, нали знаете?

golemiq_korab_minava
09-03-2014, 17:08
ти продаде ОБЩО държавния, частния е в мойте ръце ;)

Така. Тори. Ко да те питам сега.
За кой клас си?
На колко години си?
Какви очи имаш?
Каква коса имаш?
Колко си висока?
Колко гаджета си имала?
Кой е любимия ти предмет?
За малка или голяма се смяташ?
Какво си работила?
Какво си готвила?
Къде искаш да живееш?
А кои места искаш да посетиш?
Топло, или студено обичаш повече?
Гнуслива ли си? Ако отидеш на палатка ще ти хареса ли, или ще те е страх от насекомите?
Ами на дискотека с известни личности ли би предпочела или да гледаш месечината от покрива на село?
Ако имаш 1000 лв за какво би ги похарчила?

tori
09-03-2014, 17:18
ти продаде ОБЩО държавния, частния е в мойте ръце ;) - Да, правилно.

Така. Тори. Ко да те питам сега. - Кот решиш.
За кой клас си? - Дванайсти ще бъда.
На колко години си? - На 18.
Какви очи имаш? - Шоколадово кафяви, някои казват, че са големи. Е, не са ЧАК толкова.
Каква коса имаш? - Същата като очите, беше дълга, сега е на пишман френска черта.
Колко си висока? - 160 см.
Колко гаджета си имала? - Един сериозен и няколко не.
Кой е любимия ти предмет? - Беше биология и английски, сега не изучавам нито един от тях за жалост.
За малка или голяма се смяташ? - За малка.
Какво си работила? - В хотел, на рецепция.
Какво си готвила? - Много неща.
Къде искаш да живееш? - Извън БГ - в Токио, иначе в БГ - Варна искам.
А кои места искаш да посетиш? - Ако може, целият свят.
Топло, или студено обичаш повече? - Нещо по средата, април-май са ми любимите месеци.
Гнуслива ли си? Ако отидеш на палатка ще ти хареса ли, или ще те е страх от насекомите? - Ще пищя от бубите, но ще ми хареса.
Ами на дискотека с известни личности ли би предпочела или да гледаш месечината от покрива на село? - Покрива със десет хиляди ръце.
Ако имаш 1000 лв за какво би ги похарчила? - За каквото и обикновено си харча парите - цигари, кафе, дрехи, козметика и такива работи.
Фуста.

Smrazqvashta
09-03-2014, 17:26
1. Кой е по облагодетелственият пол?
2. Колко сексуални партньора си имала?
3. Размера има ли значение?
4. Расистка ли си?
5. Най-трудният избор?

tori
09-03-2014, 17:29
1. Кой е по облагодетелственият пол? - Обикновено са жените.
2. Колко сексуални партньора си имала? - Само един.
3. Размера има ли значение? - Донякъде да.
4. Расистка ли си? - Не, точно обратното.
5. Най-трудният избор? - Шоколадов или ванилов сладолед.
Педер

Smrazqvashta
09-03-2014, 17:33
1. Имаш ли пиърсинг, къде?
2. Имаш ли татуировки, къде/какви?
3. Гледаш ли страшни филми?
4. Сребро или злато ще предпочетеш за бижу, което ще носиш?
5. Обичаш ли да се лакирваш?

tori
09-03-2014, 17:44
1. Имаш ли пиърсинг, къде? - За сега само по ушите, нататък - квото дойде.
2. Имаш ли татуировки, къде/какви? - Нямам все още.
3. Гледаш ли страшни филми? - Не, глупави са ми.
4. Сребро или злато ще предпочетеш за бижу, което ще носиш? - И двата метала харесвам, за обеци обаче злато (по възможност 14-6 карата, защото са чувствителни) при всички случаи или друг метал, предназначен за пиърсинг.
5. Обичаш ли да се лакирваш? - Мне, не винаги. :д Зависи кв ми хрумне обаче. На настроения съм.
Джин с лед.

golemiq_korab_minava
09-03-2014, 17:48
Оу, значи искаш да ми гостуваш във варненския харем, защо?
Кое му харесваш на варната?
Отбягваш ми въпросите май?
ХУБо ли цъвтиш през пролетта? :Д
говориш ли много?
Защо Токио? 35 милиона очки?
защо с тези 1000 лв не отидеш на някое ново кътче? Защо отказваш все още да полагаш основите, необходими за реализирането на мечтите ти, свързани с околосветското пътуване, не мислиш, че вече трябва?

tori
09-03-2014, 17:54
Оу, значи искаш да ми гостуваш във варненския харем, защо? - Винаги съм харесвала града, освен това имам близки и приятели там. И обичам морето.
Кое му харесваш на варната? - Казах ти.
Отбягваш ми въпросите май? - Мне, кое отбягвам? :о
ХУБо ли цъвтиш през пролетта? :Д - Хмм, май.
говориш ли много? - Зависи, ако съм много развълнувана или имам какво да кажа, да.
Защо Токио? 35 милиона очки? - Харесвам Япония като цяло.
защо с тези 1000 лв не отидеш на някое ново кътче? Защо отказваш все още да полагаш основите, необходими за реализирането на мечтите ти, свързани с околосветското пътуване, не мислиш, че вече трябва? - Щото с тия хиляда кинта няма да мога да стигна кой знае къде, а и ще ми трябват още пари за харчилък там, къдет отида. Иначе аз ги полагам - както май казах нагоре, уча туризъм, което си е бая голяма предпоставка за бъдещото ми околосветско пътуване.
Желирано мече.

golemiq_korab_minava
09-03-2014, 18:19
Тори, във Варна цари ненормално застрояване, или трябва да живееш във вилнната зона, или ще съжАляваш. В Несебър също има море.

Отбягваш ми. Покрива не може да издържи 10 000 ръце.
Защо мислиш, че с тея 1000 лв не можеш да отидеш никъде? Ами в България?
Във Варна ли ще следваш или в чужбина?
Колко езика знаеш?
Трябва да знаеш, че с туризъм във Варня нема работа, никаква. За пътешествията се иска повече.
Научи се малко пари като 1000 лв да влагаш в полезни неща, защото с повече, ако нямаш, няма как да започнеш.

tori
09-03-2014, 18:32
Тори, във Варна цари ненормално застрояване, или трябва да живееш във вилнната зона, или ще съжАляваш. В Несебър също има море. - Не искам там. Иначе знам какво ви е положението добре, благодаря за съвета.

Отбягваш ми. Покрива не може да издържи 10 000 ръце. - :ддд Фън.
Защо мислиш, че с тея 1000 лв не можеш да отидеш никъде? Ами в България? - България да, даже перфектно ще ми дойдат за една екскурзийка към морето. Ама за другаде не бих.
Във Варна ли ще следваш или в чужбина? - В България, иначе да - ще ми се Варна.
Колко езика знаеш? - Български очевидно, английски и немски на някакво нормално такова там училищно ниво.
Трябва да знаеш, че с туризъм във Варня нема работа, никаква. За пътешествията се иска повече. - Поне е нещо.
Научи се малко пари като 1000 лв да влагаш в полезни неща, защото с повече, ако нямаш, няма как да започнеш. - Добре.
Кастрация.

pe6oskeiborda
09-03-2014, 18:40
харесваш ли азиатци? :D
а азиатки?
а момичета изобщо?

tori
09-03-2014, 18:47
харесваш ли азиатци? :D а азиатки? - Харесвам азиатската култура, но в лице са ми грозни повечето азиатци.
а момичета изобщо? - Да.
Котка.

tori
09-04-2014, 09:19
Кого щяхме да слагаме след мен?

golemiq_korab_minava
09-04-2014, 09:22
ти си за винаги :Д

tori
09-04-2014, 09:24
Твърдо нйе.

tori
09-04-2014, 10:29
Слагам антракс и му правя нова темичка. Тая да върви по дяволите.