PDA

View Full Version : На кръстопът



sunshine20
09-03-2014, 10:21
Здравейте!Никога не съм мислила,че ще пиша във форум,но наистина имам нужда
от съвет.Адски съм объркана.Не получавам подкрепа от никого.
Започвам с малко предистория,за да добиете представа.
На 19 години съм.Преди малко повече от година се запознах с едно момче.Започнахме да си пишем.Той ми призна,че има чуства към мен,но нямаше как да стане ,защото бях обвързана.В продължение на 2 месеца си пишехме в скайп.Станахме много добри приятели.Така се случи,че с приятеля ми се разделихме.Почуствах се много самотна.Писах на въпросното момче.Държа се невероятно.Решихме да ме вземе от училище на другия ден.Прекарахме н ай—вълшебните 5 часа.Така стана, че тръгнахме още същия ден.Първите почти 6 месеца
бяха като в приказките.За съжаление обаче в времето,когато не прекарвахме заедно бях в истински кошмар:баща ми ме тормозеше психически,карахме се постоянно,с майка ми също,най-добрата ми приятелка ме изостави и настрои класа против мен,успеха ми падна,бягах от часове.Единственото нещо,което ме крепеше беше гаджето ми и въпреки всичко направих много глупости,които настроиха вдичките му близки и приятели против мен,а моите против него.Прекарахме почти 4 месеца,борейки се,но преди месец се разделихме.Все още си пишем и говорим,даже се видяхме веднъж.
Какво да правя?Обичам го страшно много,той също искам да си го върна,но как?
Извинявам се,че стана толкова дълго,но имах нужда да си го излея някъде.
П.С Забравих да кажа,че за 9 месеца и половина той стана най важния човек в живота ми и не спираше да ме подкрепя и мотивира.Беше до мен в най—трудния период в живота ми,както никой друг.

nepowtorima
09-03-2014, 12:12
какво ви спира да се оправите ако все още и двамата имате чувства един към друг? поговорете и се опитайте да оправите нещата между вас, ако ли не успеете .. ще го преживееш някак си.. просто намери друг човек с който да си толкова близка!

sunshine20
09-03-2014, 13:39
Problema e che toi mnogo durji na roditelite si,a kakto sum napisala gore te se nastroiha protiv men.Veche e nevuzmojno da hodq u tqh.Nashite puk go obvinqvat za vsichki gluposti,koito napravih I toi ne iska da idva.

DarkTemplar
09-03-2014, 13:43
А всъщност кой е виновен за тази сложна ситуация - ти ли? Защото ако си ти, е редно да се опиташ сама да си оправиш бакиите и след това да поговорите с него за отношенията ви.

sunshine20
09-03-2014, 14:17
Да,за съжаление аз съм виновна.Нараних го много,дори му изневерих.Затова и се разделихме.Но той разбра,че не съм го направила умишлено и ми прости.Сега сме в много добри отношения.Говорихме и ми каза,че иска да сме заедно,но го спират родителите,и на двама ни.Докато бяхме заедно се опитахме да оправим нещата,но без резултат.

DarkTemplar
09-03-2014, 14:51
Ключовата фраза е сама да оправиш нещата. Дотук виждам множество оправдания, драми и самосъжаления, но не и някакъв смислен план за действие. Не знам какви си ги вършила, но поведението ти е адски незряло и именно това ти е прецакало връзката.

saxo][beat
09-03-2014, 20:33
моят съвет е да поговориш с него и щом имате чувства един към друг аз сам сигурен че ще се съберете щом родителите ви пречат да сте заедно започнете да се се виждате потайно след известно време започнете да си ходите навсякъде заедно родителите ви като ви виждат постоянно заедно ще се примирят с това че не могат да ви разделят и ще ви оставят . :) дано да съм ти помогнал

RapExotic
09-04-2014, 08:03
..дори му изневерих .... не съм го направила умишлено.

Такова понятие няма.

marilyn
09-04-2014, 15:30
Не разбрах защо всички са се настроили против вас? И да, какво е това "изневерих му, умишлено". Изневярата си е изневяра, подкопава доверието в една връзка и после е много трудно всичко пак да е същото.

simona.todorova.1485
09-04-2014, 18:01
Ne znam zashto vsichki sa se nastroli taka,kakvo str pravili, no pogovorete, razberete se pomejdy si i se opitaite da obqsnite i na ostanalite che ste shtastlivi zaedno i zashto taka sa se razvilo neshtata predi.kato se otchaivash nishto nqma da stane. Stegni se i opravi neshtata.

an7raks
09-04-2014, 18:06
дори му изневерих...... не съм го направила умишлено

Тва може да стане, само ако са те изнасилили...