PDA

View Full Version : Какво ще кажете?



Страници : [1] 2

diksi
09-03-2014, 12:07
"Christianity was created by some decadent and degenerated Romans as a tool of oppression, in the late Roman era, and it should be treated accordingly. It is like handcuffs to the mind and spirit and is nothing but destructive to mankind. In fact I don't really see Christianity as a religion. It is more like a spiritual plague, a mass psychosis, and it should first and foremost be treated as a problem to be solved by the medical science. Christianity is a diagnosis. It's like Islam and the other Asian religions, a HIV/AIDS of the spirit and mind." -Vikernes, Metal Crypt E'Zine, May 10, 2005

an7raks
09-03-2014, 12:19
Прекалено крайни твърдения, но, да, религиите са за това - да направляват масите и да ги правят удобни.

defender
09-03-2014, 13:13
Християнство (говоря за Православието, а не за разните там секти) може да подтиска само неразбиращите го и само тези, които материалното им се е превърнало в смисъл и цел на живота и неговото придобиване т.е. един вид паразити.
Отделно не виждам защо трябва християнството да се третира като подтисничество след като то не принуждава никой насила към него, а се опира на вяра и свобода на воля и избор. Който не вярва, ми да си живее как си иска.

diksi
09-03-2014, 13:56
Прекалено крайни твърдения, но, да, религиите са за това - да направляват масите и да ги правят удобни.
По-интелигентните хора трябва да знаят, че да се спазват някои норми на поведение е неоходимост и е в техен плюс, и че съобразявайки се с гореспоменатите - не ставаш по-малко свободен.
Но тук идва ред да спомена не дотам въоръжените с интелект, които дефинират свободен съм като правя каквото си искам, на такива се насажда религията и по-скоро страх от Бога.

В духа на казаното - религията спира глупците /не всички/, които иначе "правят каквото си искат"
говоря за извращения от сорта на блудства, кръвосмешения и пр

В заключение - религията става въпрос на необходимост, когато има дефицит на интелект.

defender
09-03-2014, 14:12
религията спира глупците /не всички/, които иначе "правят каквото си искат" говоря за извращения от сорта на блудства, кръвосмешения и пр

Кажи го това и на Фройд според, който и любовта децата към родителите е било всъщност подсъзнателно желание за кръвосмешение. Ей, колко е глупав тоя Фройд и е атеист да го ева.

diksi
09-03-2014, 14:37
Кажи го това и на Фройд според, който и любовта децата към родителите е било всъщност подсъзнателно желание за кръвосмешение. Ей, колко е глупав тоя Фройд и е атеист да го ева.

нещата, които изброи не правят Фройд глупав

npp
09-03-2014, 17:21
християнството наистина беше пълно с разни отклонения/ереси, обаче това не означава, че другите популярни вероучения/вероизповедания са по-добри от него, но по-скоро то е най-добрата религия от всички(те) такива, защото християните се опитват да следват Новия Завет повече от останалите, който (завет) е 100% Праведният

diksi
09-03-2014, 17:45
общо взето, не отричам, че човек трябва да вярва в нещо

an7raks
09-03-2014, 18:07
християнството наистина беше пълно с разни отклонения/ереси, обаче това не означава, че другите популярни вероучения/вероизповедания са по-добри от него, но по-скоро то е най-добрата религия от всички(те) такива, защото християните се опитват да следват Новия Завет повече от останалите, който (завет) е 100% Праведният

Искаш да кажеш, че Християнството е най-малкото зло?
Защо трябва да избирам най-малкото зло, вместо доброто?
Не съм чул някой да е умрял в името атеизма или агностицизма, докато има бая сведения за УБИТИ в името на Християнството...

Suupernaturalbro
09-03-2014, 18:25
If anyone of you had ever seen yhe type of change the holy bible can bring to a person you wouldnt be expressing such opinions.
It is ridiculous to say christianity is evil or the bible is evil tho its a fact that many and I sau again many morons and fools throughout tje yearsvhave interpreted It wrong and done bad things because of it but you cant blame christianity for It because its tje word of god its pure light and if you were to die now and ressurect infront of god and he had not left you the bible but condemned you for all yhe sins youve done it wouldnt be fair to you hence why god left the book not only that but he sent his son to die for you so why such words against christianity?and why wouldnt bulgarians believe in it when you even had a prophet named baba vanga I dont get it ....also those who dont believe in the bible look stupid to me cos not only have I been granted supernatural powerrs by a spirit ive seen and talked to the devil in person...
therw is your proof but as always it requires faith qhich fools and morons dont have.read on qhat is said about fools in the bible and youll know more about the author of the quoye in the OP

npp
09-03-2014, 18:48
Искаш да кажеш, че Християнството е най-малкото зло?
Защо трябва да избирам най-малкото зло, вместо доброто?
Не съм чул някой да е умрял в името атеизма или агностицизма, докато има бая сведения за УБИТИ в името на Християнството...

лесно е да си просто противник на християнството, но защо да не се допринася за развитието на правилната вяра по мирен път?!, защото ако има проблем, трябва ли всеки да се цепи от християнството за да воюва против него вместо понасяйки си "кръста" да (за)свидетелствува с добрата изповед пред тях?!, как иначе проблемите ще се решат ако всеки (предпочита да) се предава на враждебност и антагонизъм?!

an7raks
09-03-2014, 18:58
Защо да се боря за развитието на една заблуда, в която не вярвам?

Suupernaturalbro
09-03-2014, 20:39
Защо да се боря за развитието на една заблуда, в която не вярвам?
You obviously dont believe in virtues hence why you called it that so then I will answer your question
Do it so you gain eternal life and not burn in the lake of fire.

an7raks
09-03-2014, 20:41
Шпрехай ми на български...

Suupernaturalbro
09-03-2014, 21:36
Ok I will use my translatir here too from now on.

diksi
09-03-2014, 21:55
“Що е добро? – Всичко, от което в човека нараства усещането за сула, волята за власт, могъщество.
Що е лошо? – Всичко, което произлиза от слабостта.
Що е щастие? – Усещането за увеличаващата се сила, власт, усещането, че е преодоляно ново препятствие.
Не удовлетворение, не – повече сила, повече власт! Не мир – война; не добродетел, а доблест…
Нека гинат слабите и уродливите! – това е първата заповед на нашето човеколюбие. Трябва да им се помага да гинат.
Кое е по-вредно от всеки порок? – Да се съчувства на слабите и сакатите – християнството…”

defender
09-03-2014, 22:14
Нека гинат слабите и уродливите! – това е първата заповед на нашето човеколюбие. Трябва да им се помага да гинат.
Кое е по-вредно от всеки порок? – Да се съчувства на слабите и сакатите – християнството…”

Нали една от догмите на демокрацията и глобализацията е толерантността.

diksi
09-03-2014, 22:17
Нали една от догмите на демокрацията и глобализацията е толерантността.
Мисля, че човек трябва да се информира и сам да избира в какво да вярва и на какво да служи.

defender
09-03-2014, 22:21
ми и аз така мисля

ти например в какво вярваш и на какво служиш

DoctorSatan666
09-03-2014, 22:30
“Що е добро? – Всичко, от което в човека нараства усещането за сула, волята за власт, могъщество.
Що е лошо? – Всичко, което произлиза от слабостта.
Що е щастие? – Усещането за увеличаващата се сила, власт, усещането, че е преодоляно ново препятствие.
Не удовлетворение, не – повече сила, повече власт! Не мир – война; не добродетел, а доблест…
Нека гинат слабите и уродливите! – това е първата заповед на нашето човеколюбие. Трябва да им се помага да гинат.
Кое е по-вредно от всеки порок? – Да се съчувства на слабите и сакатите – християнството…”

Това от Ницше ли е?

Btw готин аватар

diksi
09-04-2014, 08:46
Това от Ницше ли е?

Btw готин аватар
Антихрист, да
мерси

diksi
09-04-2014, 08:48
ми и аз така мисля

ти например в какво вярваш и на какво служиш

В/на много малко неща, главно себе си. Понякога не, вярвам в силата на доброто, понякога вярвам, че и тя не е вечна. Като последната формула важи за всичко само замествам съществителното.

Mary_Jane_69
09-04-2014, 08:52
таз дикси кво ми краде картинките от фб :С
От друга страна, всеки предполагам е чувал "силата на позитивното мислене", а доколко работи е преценка на индивида, както и като цяло вярата в нещо. По-добре е да вярваш във възможностите и процентите им на вероятност да се случат. И мен ми се ще да летя, ама тц.

diksi
09-04-2014, 09:41
таз дикси кво ми краде картинките от фб :С
От друга страна, всеки предполагам е чувал "силата на позитивното мислене", а доколко работи е преценка на индивида, както и като цяло вярата в нещо. По-добре е да вярваш във възможностите и процентите им на вероятност да се случат. И мен ми се ще да летя, ама тц.
Според законите на аеродинамиката мъхестата пчела не може да лети. Тя обаче не го знае и си лети без проблем.
idd

Mary_Jane_69
09-04-2014, 09:43
HEHEHHHEHAHAHAHHEHEHEHEHEH
awe ima qki cici sqq

tireheb
09-04-2014, 09:43
-Vikernes, Metal Crypt E'Zine, May 10, 2005

екеекек
на варко приказките винаги е готино кат четеш ;д

npp
09-04-2014, 10:10
“Що е добро? – Всичко, от което в човека нараства усещането за сула, волята за власт, могъщество.
Що е лошо? – Всичко, което произлиза от слабостта.
Що е щастие? – Усещането за увеличаващата се сила, власт, усещането, че е преодоляно ново препятствие.
Не удовлетворение, не – повече сила, повече власт! Не мир – война; не добродетел, а доблест…
Нека гинат слабите и уродливите! – това е първата заповед на нашето човеколюбие. Трябва да им се помага да гинат.
Кое е по-вредно от всеки порок? – Да се съчувства на слабите и сакатите – християнството…”

имай предвид, че Лазар сиромахът, който беше слаб, глупав, долен, тежко болен и презрян, отиде в Рая, докато възвишеният, благороден, щастлив, мъдър, властен и силен фарисей се озова в ада (Лука 16:19-31)

an7raks
09-04-2014, 10:24
имай предвид, че Лазар сиромахът, който беше слаб, глупав, долен, тежко болен и презрян, отиде в Рая, докато възвишеният, благороден, щастлив, мъдър, властен и силен фарисей се озова в ада (Лука 16:19-31)

Значи да си силен е грях, а да си слаб е благодетел?

PYMPEL
09-04-2014, 12:21
имай предвид, че Лазар сиромахът, който беше слаб, глупав, долен, тежко болен и презрян, отиде в Рая, докато възвишеният, благороден, щастлив, мъдър, властен и силен фарисей се озова в ада (Лука 16:19-31)
Ако се опитам да перефразирам казаното : Мозъкът е най-важният орган в човешкото тяло, според мозъка.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 12:50
Значи да си силен е грях, а да си слаб е благодетел?
Are you really that dumb that you took that out of the story of Lazarus?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 12:52
There were many times i did not understand the bible and i had to ask questions, howevwr the story of Lazarus is a simple one to understand only tje dumbest of the dumb couldnt understand it

an7raks
09-04-2014, 12:52
Are you really that dump, that you cant write in Bulgarian?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 12:58
Imam prevodach koito mi kaza da vi pisha na angliiski pitai ia zashto.... Sega tq prevejda i iska da ti kaje che si glupak

an7raks
09-04-2014, 13:00
:lol:

Suupernaturalbro
09-04-2014, 13:00
Mnogo ste gotini sichkite s avita na antihrista i govoriye gluposti za bibliata vaprosa e kakvo shte praviat takiva kato vas kato kral david stane na vlast v bulgaria.... She vi napravi na guz tova she stane

Suupernaturalbro
09-04-2014, 13:05
Aorry bro i really am i just used my powers on you WoW i rly am sorry u dont take it like a man

Suupernaturalbro
09-04-2014, 13:06
Sorry bro i didnt mean to was just pissed at your mockery

an7raks
09-04-2014, 13:17
:D

Suupernaturalbro
09-04-2014, 13:26
Ive quit on getting help jere about fixing bulgaria instead i will mock you mockers though not with wordsbrather with action in a few months thisbforum and all its sections will be full of complaints such as why did this happen to me why dont ibhave any friendsni feel like shit allnthe time etc. in a sense i will discpline you in the same way the spirit disciplined me and you will learn your lesson and now if you dont mind i have alot of work to do on this forum

Suupernaturalbro
09-04-2014, 13:36
I felt pity on you because of your women and changed my mind after going thru a few thteads i wont mock u and ruin your lives instead i will shut down this website. I rest my case

PYMPEL
09-04-2014, 13:47
There were many times i did not understand the bible and i had to ask questions, howevwr the story of Lazarus is a simple one to understand only tje dumbest of the dumb couldnt understand it
ТОВА НЕ Е БИБЛЕЙСКО

ПО НАДОЛУ, ИЗКАЗВАНЕТО ЗА ДЪМБ-ПРЕВОДАЧКАТА ТИ - СЪЩО НЕ Е БИБЛЕЙСКО.

Много мразя християни, които не се държат като такива лел

defender
09-04-2014, 13:55
Много мразя християни, които не се държат като такива лел

а ти какъв точно капацитет или законодател се явяваш в християнството, че да му даваш оценки.

diksi
09-04-2014, 13:58
екеекек
на варко приказките винаги е готино кат четеш ;д
: D idd

PYMPEL
09-04-2014, 13:59
а ти какъв точно капацитет или законодател се явяваш в християнството, че да му даваш оценки.
Никакъв, но го правя

defender
09-04-2014, 14:00
ми прави го, ефект никакъв

PYMPEL
09-04-2014, 14:02
ми прави го, ефект никакъв

харесвам те, но не си прав

defender
09-04-2014, 14:08
може би си права, до някъде, (мисля, че решението на въпроса не е еднопосочно, а многопластово)

PYMPEL
09-04-2014, 14:10
може би си права, до някъде, (мисля, че решението на въпроса не е еднопосочно, а многопластово)

high five

defender
09-04-2014, 14:13
аз лично имам нужда от хора да ми правят забележки, действат ми като аларма, карат ме да мисля над себе си и действията си.А това ме кара да се чувствам добре.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 14:14
I said i have read and studied and believe in the bible i did not call myself a christian i believe in it and what it preaches but i have chosen not to follow it because my road is different...now i already set things in motion for this website to be closed there is no turning back i hope in the next forum you people populate you will take people like me more seriously and not mock them in 4 months this website is gone please read my thread so you know i came to you for help and ibwas mocked and rejected you simply dont know how powerful i really am and how much influence i have on a global scale and after you tell me i think too much of myself ask yoirself this"can i control every politician can i call shots in ebery country can i kill and get away with it can i start a revolution can i speak to satan whenever i want... Have i spoken to god???i can and have done all this things closing your little website is a peace of cake.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 14:18
You might like it however i dont because im more knowledgable than them i was given supwrintelligence by a spirit and your remarksntowards me seem ridiculous you dont even know me how can you then correct me?

an7raks
09-04-2014, 14:19
а ти какъв точно капацитет или законодател се явяваш в християнството, че да му даваш оценки.

Нужно ли е да си някакъв капацитет, за да осъдиш баба Гуси като извратеняк в расо?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 14:28
Нужно ли е да си някакъв капацитет, за да осъдиш баба Гуси като извратеняк в расо?

It takes zero capacity to be a fool.

PYMPEL
09-04-2014, 14:32
Нужно ли е да си някакъв капацитет, за да осъдиш баба Гуси като извратеняк в расо?

truth has been spoken

defender
09-04-2014, 14:38
Нужно ли е да си някакъв капацитет, за да осъдиш баба Гуси като извратеняк в расо?

Тогава кажи нещо за хамериканския посланик. Сега май друга песен ще запееш.

http://nauho.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D 1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D 0%BA-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B2-%D0%BA%D1%8E%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D 0%BB/%D0%BD-3139


Кажи ми в какво си капацитет за да знам по какъв начин и според какви ценности говориш за дадена ситуация.

PYMPEL
09-04-2014, 14:41
Тогава кажи нещо за хамериканския посланик. Сега май друга песен ще запееш.

http://nauho.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D 1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D 0%BA-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B2-%D0%BA%D1%8E%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D 0%BB/%D0%BD-3139


Кажи ми в какво си капацитет за да знам по какъв начин и според какви ценности говориш за дадена ситуация.
нашио град приема всички нема значение момиче момче при секо положение бичето ..

градо е бомба зелен е убав ни е
оти да не дойдат па

Suupernaturalbro
09-04-2014, 14:42
truth has been spoken
Oh look another fool lmao

PYMPEL
09-04-2014, 14:53
Oh look another fool lmao

лел, къде?

an7raks
09-04-2014, 14:56
Тогава кажи нещо за хамериканския посланик. Сега май друга песен ще запееш.

http://nauho.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D 1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D 0%BA-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B2-%D0%BA%D1%8E%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D 0%BB/%D0%BD-3139


Кажи ми в какво си капацитет за да знам по какъв начин и според какви ценности говориш за дадена ситуация.
Каква друга песен има да запявам? Онея са извратеняци в расота, тея са в костюми... Същите са, само че баб Гуси уж е божи служител, а според християнството, това което върши е грях...
В нищо не съм капацитет.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 14:59
лел, къде?

Go in the bathroom and look in the mirror

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 15:10
O, боожеее :lol:

defender
09-04-2014, 15:17
Каква друга песен има да запявам? Онея са извратеняци в расота, тея са в костюми... Същите са, само че баб Гуси уж е божи служител, а според християнството, това което върши е грях...
В нищо не съм капацитет.

А ти защо си мислиш, че християнството е някакъв санаториум за праведници.
Разликата е, че хората християни, съзнават злото в себе си и се опитват да се борят с него, а костюмарите изобщо и не го съзнават, дори са го превърнали в смисъл на живота си, камо ли да се борят с него.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 15:18
А ти защо си мислиш, че християнството е някакъв санаториум за праведници.
Разликата е, че хората стават християни, защото са съзнават злото в себе си и се опитват да се борят с него, а костюмарите изобщо и не го съзнават.

I've sent you a pm respond

PYMPEL
09-04-2014, 15:18
Go in the bathroom and look in the mirror
не виждам нищо, невиждано досега

defender
09-04-2014, 15:27
.....

Извинявай, ти българин ли си?

an7raks
09-04-2014, 15:45
А ти защо си мислиш, че християнството е някакъв санаториум за праведници.
Разликата е, че хората християни, съзнават злото в себе си и се опитват да се борят с него, а костюмарите изобщо и не го съзнават, дори са го превърнали в смисъл на живота си, камо ли да се борят с него.

Значи, ако убивам и изнасилвам деца и го съзнавам, че е лошо, то аз съм по-добър човек от този, който не го съзнава?

defender
09-04-2014, 15:56
ако съзнаваш нещо за зло, то трябва да се стараеш и да не го вършиш, според сили си, а ако не издържиш и му се поддадеш то тогава ще го вършиш със съзнание, че това е нещо лошо и че правиш нещо лошо т.е. правиш го не защото го одобряваш, а защото не си издържал да не го направиш (но в това трябва да си искрен пред съвестта си и да не вършиш това зло нарочно) и да продължаваш да се бориш с него и така цял живот. Ти откъде знаеш че "баба Гуси" въпреки, че се е подал, не е съзнавал това за зло и не се е стремил да се бори с него в себе си.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 15:57
Извинявай, ти българин ли си?
No im not a bulgarian, however i am a human just like you and thats all that matters in my opinion

Ps:i have a few bulgarian friends one of them is next to me and translating right now

Suupernaturalbro
09-04-2014, 15:58
Can someone tell me what baba gusi is?

an7raks
09-04-2014, 16:05
Just let your friend show you...

Suupernaturalbro
09-04-2014, 16:08
She doesn't know

Suupernaturalbro
09-04-2014, 16:17
Ok i googled so its about gay guys in a monastery in bulgaria... Ive been told about such things before nothing new under the sun.. This people should be ashamed tho to call it gods revenge for his death is ridiculous god hasnt killed anyone in more than 2000 years

diksi
09-04-2014, 16:55
ако съзнаваш нещо за зло, то трябва да се стараеш и да не го вършиш, според сили си

Защо да трябва?

an7raks
09-04-2014, 17:04
ако съзнаваш нещо за зло, то трябва да се стараеш и да не го вършиш, според сили си, а ако не издържиш и му се поддадеш то тогава ще го вършиш със съзнание, че това е нещо лошо и че правиш нещо лошо т.е. правиш го не защото го одобряваш, а защото не си издържал да не го направиш (но в това трябва да си искрен пред съвестта си и да не вършиш това зло нарочно) и да продължаваш да се бориш с него и така цял живот. Ти откъде знаеш че "баба Гуси" въпреки, че се е подал, не е съзнавал това за зло и не се е стремил да се бори с него в себе си.
Значи оправдаваш една голяма част от серийните убийци? Защото доста от тях са съзнавали какво вършат, но не са можели да го спрат.
Теб, ако те изнасили някой "праведен" изнасилвач, който осъзнава, че това, което върши е лошо и се бори с него, ще ти пука ли особено за вътрешните му борби или ще искаш да му видиш червата?

defender
09-04-2014, 17:09
Не одобрявам постъпката му, защото е зла, но и не давам окончателна присъда над извършителя, че е окончателно зъл и няма да се поправи.
Затваря се престъпника в затвор за да се научи да се бори със злото в себе си (дето се вика д да му дойде акъла) и ако се научи след определено период се пуска от затвора, ако не се научи и продължи, пак се вкарва в затвора.

defender
09-04-2014, 17:15
Защо да трябва?

Защото тогава се сродяваш със злото и спираш да се бориш с него, освен това ставаш и опасна и за обществото, а по някога опасна и за самата себе си, може и да станеш психопат, защото такива са плодовете на злото.

Не може да причиняващ страдание на някой за да се чувстваш добре, това е психопатско, освен това е и паразитно над другите.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 17:17
Защо да трябва?

You dont have to but if you dont choose to fight against your sinful nature you would be nothing more than an animal

an7raks
09-04-2014, 17:18
Не, не, питам те ти какво би искал за извършителят, ако е посегнал на теб или на твой близък? Ако дойда и пребия майка ти, няма ли да искаш да ме потрошиш от бой? Още ли ще си "добър християнин"?
Пешо извършва 15 убийства по особено жесток начин, но се разкайва... Осъждаме го на 50години затвор, защото сме решили, че "ще се поправи"... Пускаме го след 30, щото е наел Маковски за адвокат и се е държал прилично зад решетките... Той, обаче, си е същият Пешо, като преди 30 години и още има нуждата да убива... След още 10 жертви отново го залавяме... Какво ще обясним на семействата на тези 10 жертви? Защо сме го пуснали, след като веднъж е показал какъв е?

defender
09-04-2014, 17:21
Ако те потроша от бой то ще е защото искам да защитя майка си, после ще държа да те вкарат в затвора за да не си опасен и за други хора, докато не се поправиш, а ако не можеш да се поправиш ще си стоиш затворен - от тебе зависи.

Но няма да ти дам окончателна присъда во веки веков, като например веднага да го убиете, защото той не може са поправи.

Aeternal
09-04-2014, 17:23
Не, не, питам те ти какво би искал за извършителят, ако е посегнал на теб или на твой близък? Ако дойда и пребия майка ти, няма ли да искаш да ме потрошиш от бой? Още ли ще си "добър християнин"?
Пешо извършва 15 убийства по особено жесток начин, но се разкайва... Осъждаме го на 50години затвор, защото сме решили, че "ще се поправи"... Пускаме го след 30, щото е наел Маковски за адвокат и се е държал прилично зад решетките... Той, обаче, си е същият Пешо, като преди 30 години и още има нуждата да убива... След още 10 жертви отново го залавяме... Какво ще обясним на семействата на тези 10 жертви? Защо сме го пуснали, след като веднъж е показал какъв е?
На дифендъра цялата му религия е една голяма поза. Също както и аватара му.


Като им се създаде отделна държава и после им пратим САЩ да им донесе демокрация с няколко B2 и 5-6 гарнизона.
Геноцид по христиански, да им спретнем една света инквизиция за по забавно?

an7raks
09-04-2014, 17:24
Как ще разбереш дали съм се поправил? Нали трябва да ме пуснеш? Какво ще обясняваш на семействата на последващи мои жертви? Няма ли да си един вид съучастник, защото си допуснал аз отново да съм на свобода?

defender
09-04-2014, 17:27
Как ще разбереш дали съм се поправил? Нали трябва да ме пуснеш? Какво ще обясняваш на семействата на последващи мои жертви? Няма ли да си един вид съучастник, защото си допуснал аз отново да съм на свобода?

Има си разни психолози да те преценяват, ако те пуснат и продължиш да го вършиш пак в затвора, може и до живот (но не и смърт) има си хора дето ги решават тия работи.

Ако близките изкат да те убият и не ти дават шанса да се поправиш, то по какво се различават от убийци.

Аз те пускам, защото те мисля, че си се поправил, а не защото мисля че ще продължиш да вършиш зло - не съм съучастник.

an7raks
09-04-2014, 17:30
Пак ми бягаш от въпроса...
"Има си хора, които решават" е доста добро измъкване... А, всъщност, кой си ти, че да раздаваш правосъдие под каквато и да е форма? Нали само Господ може да съди?

defender
09-04-2014, 17:30
На дифендъра цялата му религия е една голяма поза. Също както и аватара му.


Геноцид по христиански, да им спретнем една света инквизиция за по забавно?

Каквоооо, искаш да кажеш, че налагането на светата хамериканска демокрация е геноцид.

Отивай да си миеш устата.

defender
09-04-2014, 17:32
Пак ми бягаш от въпроса...
" Нали само Господ може да съди?

Господ може да даде окончателната присъда, защото те познава до сърцевината на същността ти и дали можеш да се поправиш или не.

an7raks
09-04-2014, 17:35
Ахааа... Значи, все пак, не сме чак толкова равни, а? Значи Господ си има хора, които раздават временни присъди, а той само решава кой да умре? Нали всички бяхме равни пред Него? Това е като да позволиш на едното ти дете да наказва другото...

Suupernaturalbro
09-04-2014, 17:37
Пак ми бягаш от въпроса...
"Има си хора, които решават" е доста добро измъкване... А, всъщност, кой си ти, че да раздаваш правосъдие под каквато и да е форма? Нали само Господ може да съди?

How stupid is your answer... God himself created the judical system so that wise humans can judge one another read your bible

defender
09-04-2014, 17:38
ми равни са, но всеки си има някаква професия или пък един става за съдя, друг става за полицай и т.н., хората не са еднакви, но това не означава, че не са еднакво ценни.

an7raks
09-04-2014, 17:41
Ама явно не са и еднакво ценни, щом един може да определя съдбата на някой друг. Щото, ако един полицай сгреши, ще задържат някого 24 часа, а ако един съдия сгреши, ще опропасти живота на някого и на семейството му.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 17:48
Ама явно не са и еднакво ценни, щом един може да определя съдбата на някой друг. Щото, ако един полицай сгреши, ще задържат някого 24 часа, а ако един съдия сгреши, ще опропасти живота на някого и на семейството му.
We all are of equal value to god there is no favourotism by saying the opposit your calling god a liar... God is not a liar he hasnt however said the world is a fare place actually the bible saysbthe opposite and all i can say ia that in the end god will fix the mistakes humanans have made

defender
09-04-2014, 17:49
те могат да имат различна отговорност и влияние, според способностите им, но това не прави човек с по-малък капацитет, по-малко ценен пред Бога.

За Бог само злото не е ценно и дори престъпника е ценен и той влиза в затвора за да се очисти от това, което не ценно т.е. от злото и да се научи да се бори с него в себе си. Бог цени човека, но не и злото в него.

Затвора е точно за това да отдели ценното от неценното в човека

an7raks
09-04-2014, 17:54
Да, но каквито и способности да има човек, няма как да е безгрешен/само Бог е такъв/... Как, тогава, може да има хора, от които зависят животите на останалите хора?
Защо в това отношение Исус противоречи на баща си и проповядва точно обратното? Кого да слушаме? Половината библия ни казва "Око за око, зъб за зъб", другата половина - "Ако те ударят по едната буза, обърни и другата"?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 17:56
There is a difference between the old and the new testament jesus changed everything we were ment to live one way before the sacrifice and another after the sacrifice...

defender
09-04-2014, 17:58
малкото дете когато порасне може да изпълнява по-висши неща, тука е същото.

Старозаветните хора са били духовно по-слаби. След идването на Христос, той им дава силата да се борят със злото в себе си, но и самия човек сам трябва да го пожелае (Христос не се натрапва насила).

Но тук вече навлизаме в дълбоки води

an7raks
09-04-2014, 17:58
Как така Исус променя нещата, наложени от самият Създател?

an7raks
09-04-2014, 18:00
малкото дете когато порасне може да изпълнява по-висши неща, тука е същото.

Старозаветните хора са били духовно по-слаби. След идването на Христос, той им дава сила да се борят със злото в себе си.

Но тук вече навлизаме в дълбоки води
Какво общо имат хората и тяхната нравственост? Нали Господ е вечен и неизменим? Как така изведнъж той праща сина си на земята, за да промени нещата на 180 градуса? Искаш да кажеш, че Бог е бил глупав, когато е създавал всичко?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 18:05
Как така Исус променя нещата, наложени от самият Създател?

Jesus the father and the holy ghost are one he changed his own rules for the benefit of humanit because he loved us all so much he went against himself.. Would you rather live in the old teatement?

defender
09-04-2014, 18:05
До идването на Христос, Стария Завет е подготвял хората за да могат да достигнат определено духовно ниво за посрещането на Христос и също да могат познаят, че това Христос, за да не кажат после, ама как да го познаем Христос като нищо не ни си казал. Но хората (фарисеите и хедонисти) материалисти, заслепени от желание за пари и власт, очаквали да дойде велик цар, с голяма материална власт и богатства, че ще ги направи материално богати, а Христос не бил това което очаквали той ги учил на духовност, че богатството (Царството Божие) е вътре в тях.

Абе сложна тема

Suupernaturalbro
09-04-2014, 18:10
Its not complicated its simple however he is a fool and cant understand.

an7raks
09-04-2014, 18:10
Добре, де, на кого е бил нужен Христос, след като Господ е успял някак да предаде старият завет на хората? Защо му е било да налага едни правила, а после да ги отменя? С какво това помага на хората да познаят Исус?

defender
09-04-2014, 18:15
Старозаветните пророци с голяма точност са писали на хората как ще дойде Христос, какво ще направи, как да го познаят, но уви, фарисеите заслепени от див материализъм и стремеж към материални удоволствия не го познали или може би го познали, но не искали да го приемат и го убили, защото Той бил като трън в очите им, изобличавал злите им дела и ги учил на добро.


Нужен е бил за да изкупи вината на хората.

an7raks
09-04-2014, 18:18
Ясно.. Това напълно точно отговаря на въпросите ми...

Добре, де, на кого е бил нужен Христос, след като Господ е успял някак да предаде старият завет на хората? Защо му е било да налага едни правила, а после да ги отменя? С какво това помага на хората да познаят Исус?
Припомних си защо бях спрял да споря с религиозни типове... Тук просто логиката не вАжи...

Suupernaturalbro
09-04-2014, 18:19
If you read the bible you will understand why jesus was a necessity.

defender
09-04-2014, 18:21
Ясно.. Това напълно точно отговаря на въпросите ми...

Припомних си защо бях спрял да споря с религиозни типове... Тук просто логиката не вАжи...

Ми вземи чети като ти интересно бе, баси мързела. Няма да ти преписвам книги от 1000 страници.

Толко изписах и ме обвинява.

Иди купи се една книга има за по 5 лв. даже и от 3 лв.

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 18:41
Защо да трябва?

Защото не умее да пише и има навика като дава съвет да пише " трябва да направиш " , макар да има на предвид " аз бих направил / съветвам те да направиш" . но също не се изключва вариантът, че е искал да каже просто " трябва" . А ти трябва ли да се захващаш за всяка дума, въпреки че си разбрала перфектно изречението ?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 18:41
So you want to talk about the supernatural and link it only to logical answers, how about you be abit more diverse and xombine logic with faith then it will make sense. Tell me now because of the lack of logic of people who believe in the word whats the logic behind jesus's powers to heal people

Suupernaturalbro
09-04-2014, 18:44
Explain to me his healing powers how does it happen? Im sure you have a logical answe lmao

diksi
09-04-2014, 18:54
Защото не умее да пише и има навика като дава съвет да пише " трябва да направиш " , макар да има на предвид " аз бих направил / съветвам те да направиш" . но също не се изключва вариантът, че е искал да каже просто " трябва" . А ти трябва ли да се захващаш за всяка дума, въпреки че си разбрала перфектно изречението ?
Не трябва, но го правя.

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 19:00
Не трябва, но го правя.

Лошо няма. Да има ! :D

an7raks
09-04-2014, 19:11
Ми вземи чети като ти интересно бе, баси мързела. Няма да ти преписвам книги от 1000 страници.

Толко изписах и ме обвинява.

Иди купи се една книга има за по 5 лв. даже и от 3 лв.
Аз те обвинявам единствено, че повтаряш прочетеното като папагал без да влагаш мисъл...

Suupernaturalbro
09-04-2014, 19:18
Не трябва, но го правя.

Do you want me to get you intouch with the antichrist? Im serious

diksi
09-04-2014, 19:54
Лошо няма. Да има ! :D
вече те харесвам :Д

Suupernaturalbro
09-04-2014, 20:11
Antichrist 666 calculate lmao

defender
09-04-2014, 20:31
Аз те обвинявам единствено, че повтаряш прочетеното като папагал без да влагаш мисъл...

ми не позна, но и да беше познал пак нямаше да ми е важно.

anonymous895156
09-04-2014, 20:44
Обичайната тотална малоумщина и наивност от страна на религиозните сладури в темата е налице, зомбирани до краен предел нпп-та пускат рандъм цитати с нулев смисъл от библията, заблуждавайки се, че по този начин доказват каквото и да било. Не е лесно.

И да, християнството е толкова разпространено благодарение най-вече на находчивите римски императори, които са се сетили да го обявят за задължителна за всички поданици религия и да създадат силен култ към личността си чрез нея (един бог - един император, получил властта си от него), за да удължат живота на циганизираната си империя поне с няколкостотин години. Ако това не се беше случило, сега отново щяхте да възхвалявате като гламави неадекватните словоизлияния на друг самопровъзгласил се за пророк на някой от общо 2900-те бога, съществували през световната история. И ви уверявам, че пак щяхте да защитавате ревностно своята (о, грешка, неговата) представа за Абсолюта, дори да ставаше дума за туземски бог като този на Петкан, който праща в рая за 20 изядени врагове.

Единственият "морал", който следва да е общовалиден за всички, е този, вписан в конституцията, въпреки че и там е пълно с глупости и нищо не е сигурно, а "несправедливият закон не е закон" и не трябва да бъде третиран като такъв. Развитие чрез подлагане на статуквото под съмнение винаги трябва да има, човек е загубен, ако се е взел за вездесъщ и всезнаещ. Излишно е да казвам, че подобно критично мислене и въобще каквото и да е изразяване на съмнение в догмите на коя да е религия е недопустимо и дори осигуряващо смъртно наказание прегрешение в средновековните и съвременните религиозни държави, защото всяка религия се смята за веща по буквално всички въпроси и е втълпила на хората си, че нейната песен е най-хубава. Пълна кюстендилщина.

defender
09-04-2014, 20:54
Мите, ти като си толкова логичен и готин и неизостанал с какво толкова живота ти и житейското ти положение е нещо повече от нашия живот и положение на "тъпите" вярващи.

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 21:01
Обичайната тотална малоумщина и наивност от страна на религиозните сладури в темата е налице, зомбирани до краен предел нпп-та пускат рандъм цитати с нулев смисъл от библията, заблуждавайки се, че по този начин доказват каквото и да било. Не е лесно.

И да, християнството е толкова разпространено благодарение най-вече на находчивите римски императори, които са се сетили да го обявят за задължителна за всички поданици религия и да създадат силен култ към личността си чрез нея (един бог - един император, получил властта си от него), за да удължат живота на циганизираната си империя поне с няколкостотин години. Ако това не се беше случило, сега отново щяхте да възхвалявате като гламави неадекватните словоизлияния на друг самопровъзгласил се за пророк на някой от общо 2900-те бога, съществували през световната история. И ви уверявам, че пак щяхте да защитавате ревностно своята (о, грешка, неговата) представа за Абсолюта, дори да ставаше дума за туземски бог като този на Петкан, който праща в рая за 20 изядени врагове.

Единственият "морал", който следва да е общовалиден за всички, е този, вписан в конституцията, въпреки че и там е пълно с глупости и нищо не е сигурно, а "несправедливият закон не е закон" и не трябва да бъде третиран като такъв. Развитие чрез подлагане на статуквото под съмнение винаги трябва да има, човек е загубен, ако се е взел за вездесъщ и всезнаещ. Излишно е да казвам, че подобно критично мислене и въобще каквото и да е изразяване на съмнение в догмите на коя да е религия е недопустимо и дори осигуряващо смъртно наказание прегрешение в средновековните и съвременните религиозни държави, защото всяка религия се смята за веща по буквално всички въпроси и е втълпила на хората си, че нейната песен е най-хубава. Пълна кюстендилщина.

Пич ти и трактат да напишеш и цяла книга от рода на 10000 страници да е. Пак никои няма да те разбере. Напиши го със едно изречение, така по малко ще си вредиш на очите и нервите ;-)

anonymous895156
09-04-2014, 21:02
@defender Сега пък се опитваш да спечелиш спор с изкривен ad hominem tu quoque, което, признавам, е достойно за параолимпиада по философия. Ако не знаеш, това няма никаква връзка с истинността на логическите ми твърдения.

defender
09-04-2014, 21:06
Ми защо бе, ако с начина ни живот и философия успяваме да се вписваме в модерния свят и да оцеляваме (и щом всички християни досега от всички времена и епохи в продължение на 2000 години успяват да го правят), значи думите ти остават висящи във въздуха без покритие т.е. просто чиста проба емоцийка и злобичка към Христос.

Значи излиза че вярата е някакво невероятно унивверсално средство на всички времена.

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 21:09
Ми защо бе, ако с начина ни живот и философия успяваме да се вписваме в модерния свят и да оцеляваме, значи думите ти остават висящи във въздуха без покритие т.е. просто чиста проба емоцийка и #злобичка към Христос.

Искаш ли да знаеш защо си прав и защо не си ?

defender
09-04-2014, 21:10
даааааа,

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 21:11
даааааа,

В ЛС съм ти дал номерът на кредитната ми карта. Kaкто и таксата за отговорът.


Отговорът :

Въпрос на гледна точка. Достатъчно си умен за да разбереш, какво имам на предвид.

defender
09-04-2014, 21:14
а вечеря на свещи и митака да ни е сервитьор.

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 21:16
а вечеря на свещи и митака да ни е сервитьор.

Съгласен !


Ако не си видял
Отговорът :

Въпрос на гледна точка. Достатъчно си умен за да разбереш, какво имам на предвид.

an7raks
09-04-2014, 21:16
Ми защо бе, ако с начина ни живот и философия успяваме да се вписваме в модерния свят и да оцеляваме (и щом всички християни досега от всички времена и епохи в продължение на 2000 години успяват да го правят), значи думите ти остават висящи във въздуха без покритие т.е. просто чиста проба емоцийка и злобичка към Христос.

Значи излиза че вярата е някакво невероятно унивверсално средство на всички времена.
какво са 2000 години на фона на стотиците хиляди години, от които съществува човекът, та да ги наричаш "вечност"?
Как, който и да било атеист би могъл да изпитва злоба към Бог, след като той не вярва в съществуването му?

defender
09-04-2014, 21:17
чакай аз мислеш че си момиче, сори
митко е виновен, че се обърках.

defender
09-04-2014, 21:30
какво са 2000 години на фона на стотиците хиляди години, от които съществува човекът, та да ги наричаш "вечност"?


Как, който и да било атеист би могъл да изпитва злоба към Бог, след като той не вярва в съществуването му?

всички времена в продължение на 2000 години,

Не е нужно да вярваш в Бог за да влагаш негативност към Него.
Значи ти ми казваш, че като говориш с нас в думите си не влагаш към религията ирония и негативизъм, ами като не вярваш в Бог защо влагаш в думите си негативизъм към религията. Ти може да не вярваш в Бог, но в същото време иронизираш Библията, а Библията ни е дадена от Бог, ми като не вярваш в Бог защо имаш отношение към Неговото Слово.
А щом имаш отношение към Неговот Слово, то това автоматично се отнася и до Него.

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 21:36
всички времена в продължение на 2000 години,

Не е нужно да вярваш в Бог за да влагаш негативност към Него.
Значи ти ми казваш, че като говориш с нас в думите си не влагаш към религията ирония и негативизъм, ами като не вярваш в Бог защо влагаш в думите си негативизъм към религията. Ти може да не вярваш в Бог, но в същото време иронизираш Библията, а Библията ни е дадена от Бог, ми като не вярваш в Бог защо имаш отношение към Неговото Слово.
А щом имаш отношение към Неговот Слово, то това автоматично се отнася и до Него.
+

Suupernaturalbro
09-04-2014, 21:39
Обичайната тотална малоумщина и наивност от страна на религиозните сладури в темата е налице, зомбирани до краен предел нпп-та пускат рандъм цитати с нулев смисъл от библията, заблуждавайки се, че по този начин доказват каквото и да било. Не е лесно.

И да, християнството е толкова разпространено благодарение най-вече на находчивите римски императори, които са се сетили да го обявят за задължителна за всички поданици религия и да създадат силен култ към личността си чрез нея (един бог - един император, получил властта си от него), за да удължат живота на циганизираната си империя поне с няколкостотин години. Ако това не се беше случило, сега отново щяхте да възхвалявате като гламави неадекватните словоизлияния на друг самопровъзгласил се за пророк на някой от общо 2900-те бога, съществували през световната история. И ви уверявам, че пак щяхте да защитавате ревностно своята (о, грешка, неговата) представа за Абсолюта, дори да ставаше дума за туземски бог като този на Петкан, който праща в рая за 20 изядени врагове.

Единственият "морал", който следва да е общовалиден за всички, е този, вписан в конституцията, въпреки че и там е пълно с глупости и нищо не е сигурно, а "несправедливият закон не е закон" и не трябва да бъде третиран като такъв. Развитие чрез подлагане на статуквото под съмнение винаги трябва да има, човек е загубен, ако се е взел за вездесъщ и всезнаещ. Излишно е да казвам, че подобно критично мислене и въобще каквото и да е изразяване на съмнение в догмите на коя да е религия е недопустимо и дори осигуряващо смъртно наказание прегрешение в средновековните и съвременните религиозни държави, защото всяка религия се смята за веща по буквално всички въпроси и е втълпила на хората си, че нейната песен е най-хубава. Пълна кюстендилщина.
Most of the words you used inbthis post were almalst impossible to translate and even after translating them i still did not understand you, let mebtell you something buddy if you know something well enough a few words are enoughbto describe it if you cant say it in a fewbwords you dont know about it a good example for what i said is the bible where a sentence is said and therea a thousandbthoughts that link to it.... Please rewrite what you said in plain words so i can hear an "intellectuals" opinion on Christianity

defender
09-04-2014, 21:56
^
Той каза, че императорите са използвали религията за да се задържат по-дълго на власт.
Каза, че християните са изостанали в средновековието.
Каза, че единствения валиден за всички морал бил в конституцията, но той я подлага на съмнение.
Каза, че всичко подлага на съмнение освен себе си т.е. че обожествява само себе си.

SHPAIdURmeN
09-04-2014, 22:01
Ее дефендър, супер много ме радваш. ;D

PYMPEL
09-04-2014, 22:03
Единственият "морал", който следва да е общовалиден за всички, е този, вписан в конституцията, въпреки че и там е пълно с глупости и нищо не е сигурно, а "несправедливият закон не е закон" и не трябва да бъде третиран като такъв. Развитие чрез подлагане на статуквото под съмнение винаги трябва да има, човек е загубен, ако се е взел за вездесъщ и всезнаещ.

бр

defender
09-04-2014, 22:08
^
как човек може да подложи статуквото на съмнение ако в същото време няма увереност в себе си за всезнаещ и извор на истината.
че тук нещо не го разбрах.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 22:15
^
Той каза, че императорите са използвали религията за да се задържат по-дълго на власт.
Каза, че християните са изостанали в средновековието.
Каза, че единствения валиден за всички морал бил в конституцията, но той я подлага на съмнение.
Каза, че всичко подлага на съмнение освен себе си т.е. че обожествява само себе си.
I have only one suggestion for him.... Go visit an adventist church there must be one in your city go there and tell them this word to word and come back and tell us what happened lmao

defender
09-04-2014, 22:22
^
Леле, ти да не си от ония дето ходят по улиците с бели ризи и библии и спират хората да ги заговарят.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 22:23
Another advice... Believe in god the god who created you and loved you from before you were born from before anything was but him he loved you

Suupernaturalbro
09-04-2014, 22:25
^
Леле, ти да не си от ония дето ходят по улиците с бели ризи и библии и спират хората да ги заговарят.
I am not though i know alot about god i am the one who when someonebwith abwhite shirt stops and talks about god im listening

Suupernaturalbro
09-04-2014, 22:27
Also im from those that control the entire planet ;) keep that in mind before you compare me to those if i want people to lern about god ill have spirits posses them and make them open the bible... I only talk about christianity for entertainment

defender
09-04-2014, 22:28
вече почти съм сигурен, че си американец

Я кажи ЦРУ ли ви праща тука да обикаляте?

Кой ви финансира?

defender
09-04-2014, 22:38
I only talk about christianity for entertainment

Ок, все пак православен ли си, католик ли си или протестант?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 22:42
Mate earlier in this thread i think it was i said that im shuting this website down if you go now and read the thread i opened once the web site shuts down you will understand im not from the "cia" i already said a spirit granted me the power to be able to make anything happen... Believe it or not it will be proven once this website shuts down answer my pm while theres stillbtime you could be a part of fixing your country i am too much biger than the cia btw i can achievebtheir goals with ease. I am thebkey to almalst every door in the 21st century if not to all

Ps i did mean to sound cocky

Suupernaturalbro
09-04-2014, 22:43
When i considered myself a christian i was an adventist

defender
09-04-2014, 22:53
i already said a spirit granted me the power to be able to make anything happen...
За какво точно става въпрос, разясни ни малко?


When i considered myself a christian i was an adventist
Защо се отказа от адвентистите?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 23:00
За какво точно става въпрос, разясни ни малко?


Защо се отказа от адвентистите?
I said it as plain as possible, a spirit contacted me and we had a 2-3hour conversation he reveales to me many truths he gave me supernatural powers and he left saying the world is in your hands.
I gave up the adventists because the spirit told me no matter what i do i wont go to heaven which brought alot of thoughts to my head and i decided to stop following the bible however i know the change the bible brought to me so i still promote it.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 23:04
I have control over everything in the world apart from money.

defender
09-04-2014, 23:15
I said it as plain as possible, a spirit contacted me and we had a 2-3hour conversation he reveales to me many truths he gave me supernatural powers and he left saying the world is in your hands.

Не мога да повярвам.


I have control over everything in the world apart from money.

Леле, какво можеш да правиш, дай ни някакъв пример?

Можеш ли да летиш или да береш узрели череши през зимата?

Suupernaturalbro
09-04-2014, 23:29
Why cant you believe? I have proof though its not concrete it was thru my supernatural power that 40 thousand bulgarians gathered in a protest tell me how do you explain that suddenly happening when for 22 years the people disnt do shit but complain? I have flown once. Cant do it ever again btw you will believe once this webaite for some reason gets shut down :)

Suupernaturalbro
09-04-2014, 23:32
I jave also rode on the back of a tiger i have had my arms xut off twice and i was healed i had other terrible things happen to me aswell from which you cant recover and i was healed everytime do u think im a troll now afyer apeaking of such things im 100% serious

Suupernaturalbro
09-04-2014, 23:34
My purpose on this earth is to stop the antichrist though to do thag i will do terrible thingsnhence why i cant enter heaven and hence why i wont follow the bible because my road ia different.

Suupernaturalbro
09-04-2014, 23:47
Im going to bed now i will see your reply in the morning please take me seriously i need as many peoples help as possible if im gonna fix bulgaria

defender
09-04-2014, 23:56
i need as many peoples help as possible

Каква нужда от помощ имаш, с какво можем да ти помогнем ние?
Искаш ли пари, имам много пари, ще ти ги дам всичките за да спасиш света (в теб е нашата надежда), кажи си името, адрес и банкова сметка да ти ги преведа - доволен ще останеш?


if im gonna fix bulgaria
Как ще оправиш България и от какво ще я оправиш?

anonymous895156
09-05-2014, 00:03
дифендъре, дифендъре, тия разсъждения от глутеус максимус си ги вадиш

defender
09-05-2014, 00:12
Suupernaturalbro, като тръгнеш да оправяш България да не забравиш dimitar.
.

Приложи му нещо свръхестествено (да стане комунист, хихи)

npp
09-05-2014, 09:29
Значи да си силен е грях, а да си слаб е благодетел?

силен за какво?!, ако е за да причиняваш зло на ближния(съжителя) си, или ако се превъзнасяш(възгордяваш) със силата си или се перчиш с нея, тогава това няма да е за добро, а в истинския Господ Бог обикновено е така че никой от истинските Светии и Св. Ангели не си приписва заслуги на себе си, но всеки от тях изповядва, че единствено Той(истинският Бог) е силният, мъдрият, и пр., защото одушевените същества могат да бъдат единствено един вид марионетки в Неговите ръце

npp
09-05-2014, 09:38
Ако се опитам да перефразирам казаното : Мозъкът е най-важният орган в човешкото тяло, според мозъка.

кой е знаел навремето какво е мозък?!, понеже Библията е писана преди около 2 хилядолетия, а тогава твърде малко хора са били наясно за анатомията на човешкото тяло, затова и Библията е написана така че да бъде разбираема дори и за необразовани човеци, като се има предвид и факта, че Св. Апостолите, такива като Петър и Йоан, са били неграмотни (Деяния 4:13), плюс това истинската мъдрост не произлиза от мозъка, а от истинския Господ Бог, Който я влага в "сърцето"(вътрешността) на човека

PYMPEL
09-05-2014, 09:50
кой е знаел навремето какво е мозък?!, понеже Библията е писана преди около 2 хилядолетия, а тогава твърде малко хора са били наясно за анатомията на човешкото тяло, затова и Библията е написана така че да бъде разбираема дори и за необразовани човеци, като се има предвид и факта, че Св. Апостолите, такива като Петър и Йоан, са били неграмотни (Деяния 4:13), плюс това истинската мъдрост не произлиза от мозъка, а от истинския Господ Бог, Който я влага в "сърцето"(вътрешността) на човека
Метафора. И още
[05:31:15] ALFA: ti my viksh che nqma bog toi ti vika che bog e kazal che ima bog

npp
09-05-2014, 10:26
Метафора. И още
[05:31:15] ALFA: ti my viksh che nqma bog toi ti vika che bog e kazal che ima bog

вчера имаше тв беседа с един професор по астрономия, човекът каза че науката все още не може да докаже теорията за големия взрив, защото и самата тя е много противоречива, понеже досега не са открили следи от центъра на такава експлозия и въобще каквито и да били следи от такъв взрив, защото галактиките се движат в различни посоки, също така е констатирано, че космическата структура продължава да се разширява с не по-малка скорост от преди, което никак не е признак за съществуването на предели в космоса(космическото пространство), освен че една друга теория за почти моменталното появяване на цялата космическа структура със завършените галактиките е много актуална в момента в тези научни среди, понеже астрономите и др. учени от този род вярват в съществуването на информация или информационно поле във вселената като нещо отвъд видимото и познатото, и никой то тях не знае какво става с материята, която бива погълната от черните дупки т.е. къде отива тя след преминаването си през тях, освен че и за всички такива учени има някакъв процес подобен на екстрактване, защото от такава научна човешка гледна точка всичко се появява по някакъв начин от някъде, но те не знаят точно от къде или от какво..., и всичко това по-скоро клони към възможността за съществуване на Създател/Творец/Бог, отколкото към възможността за нещо друго

defender
09-05-2014, 10:51
вчера имаше тв беседа с един професор по астрономия, човекът каза че науката все още не може да докаже теорията за големия взрив, защото и самата тя е много противоречива, понеже досега не са открили следи от центъра на такава експлозия и въобще каквито и да били следи от такъв взрив, защото галактиките се движат в различни посоки, също така е констатирано, че космическа структура продължава да се разширява с не по-малка скорост от преди, което никак не е признак за съществуването на предели в космоса(космическото пространство), освен че една друга теория за почти моменталното появяване на цялата космическа структура със завършените галактиките е много актуална в момента в тези научни среди, понеже астрономите и др. учени от този род вярват в съществуването на информация или информационно поле във вселената като нещо отвъд видимото и познатото, и никой не знае какво става с материята, която бива погълната от черните дупки т.е. къде отива тя след преминаването си през тях, освен че и за всички такива учени има някакъв процес подобен на екстрактване, защото от такава научна човешка гледна точка всичко се появява по някакъв начин от някъде, но те не знаят точно от къде или от какво..., и всичко това по-скоро клони към възможността за съществуване на Създател/Творец/Бог, отколкото към възможността за нещо друго

Учените не знаят (или не са сигурни), но пък обикновените атеисти всичко знаят :D

Обзалагам се, че сега ще се появи някой атеист във форума и ще разясни големия взрив и то в детайли и ще е уверен в това, което казва.

an7raks
09-05-2014, 12:36
Когато не знаеш нещо, е много по-коректно да кажеш "не знам", отколкото да тръгнеш да си измисляш божества... Да, факт е, че никой не знае как и от къде се е появило всичко, но това не означава автоматично, че има Бог.
Добре, защо допускате, че Бог може да е "вечен", т.е. да не се нуждае от създаване, а не допускате, че и вселената може да е вечна?

diksi
09-05-2014, 12:41
Когато не знаеш нещо, е много по-коректно да кажеш "не знам", отколкото да тръгнеш да си измисляш божества...

(y)

defender
09-05-2014, 13:12
Когато не знаеш нещо, е много по-коректно да кажеш "не знам", отколкото да тръгнеш да си измисляш божества... Да, факт е, че никой не знае как и от къде се е появило всичко, но това не означава автоматично, че има Бог.
Добре, защо допускате, че Бог може да е "вечен", т.е. да не се нуждае от създаване, а не допускате, че и вселената може да е вечна?

Ми защото вярваме, че е така, вие сте тези, които отричате вярата, не ние.
Исках да покажа, че вярата е съставна част от живата, има я във всичко, да отричаш вярата е все едно да отричаш реалността.
Вярата е състава част на реалността точно толкова колкото и разума, да отричаш едно от двете във възприемането на света е все едно да живееш в лъжа и илюзия.
Лошото е обаче, че истинската вяра е само една има и много лъжливи вери.
Атеизма пък изпада в тази крайност, че отхвърля вярата.

an7raks
09-05-2014, 13:31
Съвсем се оплете в глупостите си...

defender
09-05-2014, 13:55
Абе вижда се няма да намерим опорна точка с тебе.
Тогава по-добре си стой такъв какъвто си, че иначе ще вземеш да попаднеш на някаква лъжлива вяра или секта и ще ти разбият психиката и светогледа и няма да става повече човек от тебе.

an7raks
09-05-2014, 14:09
Добре, покажи ми с какво християнството е по-права вяра от мюсюлманството, будизма или древните политеистични религии? С какво по-право и от разните там секти, които твърдят, че те са най-правите?

defender
09-05-2014, 14:21
Ми живял съм без истините на вярата, живял съм и с вярата, мога да преценя за себе си. Нещата за да ги обяснявам трудна работа, това трябва сам да си го постигнеш има доста материал и в книги и в нета.
Освобождението идва когато разбереш, че Азът това не си ти, твоята истинска същност е нещо различно от Азът, а ако твоята същност е нещо различно от Азът, то ако живееш по правилата на Азът (който не знайно защо си отъждествил със себе си) това те подтиска, все едно си роб, хем уж ти се струва, че изпълняваш това, което ти се иска, хем не се чувстваш комфортно, не се чувстваш истински човек и това избива в различни странности - друсане, безразборен секс, алкохолизъм и други и не можеш да се запреш, ставаш паразит и за се себе си и за околните и за света.

an7raks
09-05-2014, 14:26
Пак започваш с бабините деветини... Питах те точно и ясно: С какво твоята вяра е по-права от мюсюлманската/примерно/? Какъв си ти, че да определяш кой Бог е по-истински?

defender
09-05-2014, 14:34
Човек питаш въпроси, които изискват много задълбочени анализи и приказки, Не мога да се заем с това, само ще си губя времето. Започни да четеш православна литература и не си мисли, че като четеш, няма да се налага и сам да мислиш за твоите си въпросчета.

Това са фундаментални въпроси изисква четене и дълго осмисляне и прилагане към живота, убеждение от опит и други неща. Някои хора целия си живот посвещават на това, а ти искаш в някакъв форум с две изречения и да ти отговоря и то според така да ти отговоря, че според твоето състояние и ниво това което те вълнува вътре в тебе да те удовлетворя. Просто ще е несериозна работа ще спорим до безкрай, а накрая ще ни писне и ще вземем да се псуваме

an7raks
09-05-2014, 14:36
Защо да чета православна литература баш? Защо не Корана, примерно?

defender
09-05-2014, 14:43
Ми това сам ще си го отговориш.
Аз чета православна литература, защото там съм намерил истината.
Ако Бог е милостив, справедлив, ако е любов, ако не е егоцентрик и т.н, то трябва да православен, просто няма начин.
Но това за да ти го обясня ще ми се разкатае майката и пак не се знае дали върху тебе ще има ефект, защото не е почувствано, а ще са просто сурови думи. А и аз нито съм някакъв оратор, нито пък проповедник.
Вярата не е само да четеш и ти влиза в главата и готово, вярата трябва да я разсъждаваш после да я живееш и тогава тя се превръща и в убеждение от самия опит, но от твоя си опит и нагласа. Вярата колкото е обща, толкова е и лична в отношението към Бога.

an7raks
09-05-2014, 14:48
Ми това сам ще си го отговориш.
Аз чета православна литература, защото там съм намерил истината.
Ако Бог е милостив, справедлив, ако е любов, ако не е егоцентрик и т.н, то трябва да православен, просто няма начин.

Силно се съмнявам да си изчел всички писания за всички религии, за да кажеш категорично, че в православието е истината.
Мюсюлманският Бог отговаря на същите критерии, католическият - също, протестантският - също...

defender
09-05-2014, 14:53
Мюсюлманският Бог отговаря на същите критерии, католическият - също, протестантският - също...

На пръв поглед изглежда така, но не и дълбочина.

an7raks
09-05-2014, 14:55
Да, не се и съмнявам, че е така... Същото би ми казал и един мюсюлманин за Християнството...

defender
09-05-2014, 14:59
ами тогава си размърдай задника и сам прецени.

an7raks
09-05-2014, 15:03
Ами, аз преценявам, че всички са лъжци, щом всеки отрича всеки и такова нещо като "права вяра" не съществува. Преценявам и, че вярата е нужна на глупаците, които ги е страх да кажат "не зная" и си обясняват нещата с наличието на "някаква сила".

defender
09-05-2014, 15:04
Е, здраве да е. Ти си знаеш.

an7raks
09-05-2014, 15:13
силен за какво?!, ако е за да причиняваш зло на ближния(съжителя) си, или ако се превъзнасяш(възгордяваш) със силата си или се перчиш с нея, тогава това няма да е за добро, а в истинския Господ Бог обикновено е така че никой от истинските Светии и Св. Ангели не си приписва заслуги на себе си, но всеки от тях изповядва, че единствено Той(истинският Бог) е силният, мъдрият, и пр., защото одушевените същества могат да бъдат единствено един вид марионетки в Неговите ръце
Не говоря за причиняване на зло... Защо, ако съм по-можещ и по-находчив от останалите да не се възползвам и да се издигна в обществото? На никому не правя лошо с това, че печеля богатства честно и притежавам власт. Защо да се чувствам длъжен да раздавам всичко на неумеещите?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 15:19
Defender you couldve been a part of something big tho that ship sailed now gj .enjoy having your stupid forum closed ;)

defender
09-05-2014, 15:26
Какво, ще затвориш форума със свръхестествените си сили ли?

ОМG, искам да го видя.

Mary_Jane_69
09-05-2014, 15:29
дефен, колко лета си?

defender
09-05-2014, 15:31
Ми за женене съм вече. Смятай, там някъде.


Абе, Suupernaturalbro имаш ли сестра бе? Да закрепим международните отношения.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 15:39
Ми за женене съм вече. Смятай, там някъде.


Абе, Suupernaturalbro имаш ли сестра бе? Да закрепим международните отношения.
I dont want your shity genetics in my family as a matter of fact if you have a baby with any woman the baby probably would end up with down syndrome

Mary_Jane_69
09-05-2014, 15:46
Ми за женене съм вече. Смятай, там някъде.


Нз някъде ги женят и малолетни

defender
09-05-2014, 15:48
I dont want your shity genetics in my family

Ти фашист ли си бе?
Нали ще ни спасяваш от Антихриста, защо ни мразиш?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 15:50
I was speaking to you not to bulgarians

defender
09-05-2014, 15:54
Ами то пак е фашизъм бе.
Защо ме мразиш? А вчера Скайпа ми искаше.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 16:07
I spread my hand towards you and you decided to bite it making jokes about my sister and what not i asked for your skype but then again that was a rash decision i judged you thru your fprum posts and you seemed like someone who could help tho now i see that your a moron and im willing to bet your some underachiever who spends his time adding his opinions on an insignificant forum and when something signuficant happened/is happening you are to dumb and unbelieving to realize it once this forum gets closed im willing to bet youll be looking for me and asking me to let you join us however im telling you now that door is SHUT.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 16:09
I am being honest when i say i thought you would believe.

defender
09-05-2014, 16:28
jokes about my sister

Че искам да се оженя за сестра ти за да закрепим международните отношения беше шега, но не с цел да те обидя, а ако съм те обидил, извинявай.


im willing to bet youll be looking for me and asking me to let you join us however im telling you now that door is SHUT.

Още един дето се изживява за спасител.

Кои сте вие, че да се присъединявам към вас?
Ти ли решаваш кой е достоен за вас и кой не?

an7raks
09-05-2014, 16:32
Дефендъре, ти май вярно си голям папагал, а? :lol:
Не го ли виждаш, че е трол от всякъде?

defender
09-05-2014, 16:39
Не го ли виждаш, че е трол от всякъде?

С тези думи си закопа спасението, човека беше дошъл да ни спасява чак от чужбина.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 16:56
Let me give you guys some logic now do you think i would get a translator to sleep piss shit and eat in my house for weeks just for the sake of trolling? Then ask yourselves what kind of a translator would do that? Are my posts funny and cheeky that you would consoder me a troll? Did i not say that my hands were cut off twice? Does that sound like a troll to you?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 16:59
Im the type of person that holds his family in the highest regards hence why your joke offended me if you had said that to me in my fave i wouldnt have had a second thought about slaahing your throat im serious tho because you apologized i forgive you

Suupernaturalbro
09-05-2014, 17:03
Ill give you one of my quotes

"If anything bad ever happens to my family from a hand not my own i wont heaitate to destroy the entire planet" keep in mind i have the power.

an7raks
09-05-2014, 17:08
Аз ще се помоля на npp да ме спаси.

defender
09-05-2014, 17:17
Did i not say that my hands were cut off twice? Does that sound like a troll to you?

Отрязали са ти ръцете, а как пишеш тогава?


to destroy the entire planet" keep in mind i have the power.

Познаваш ли "npp"? Той е по-силен от тебе и няма да ти позволи.

an7raks
09-05-2014, 17:20
Did i not say that my hands were cut off twice?

npp е умирал безброй много пъти... Ти си някакъв аматьор...

Suupernaturalbro
09-05-2014, 18:18
The spirit who gave me my supernatural powers and revealed the worlds secrets to me healed me twice , my hands were cut off by a demon, not only has he healed me from that but he also healed me from 2 acid attacks he helaed me when 20 men tried to kill me and gave me super strenght to fight them off and ive been healed from many other things I once attempted to kill myselfbwith a knife but the spiritbdid not allow it , I sharpened the knife for 2 hours than pressed it as hard as I could to my heart and the knife bent in half also my grandfather was posseses bu abdemon when I was eleven years old , he got ontop of me while I was sleeping and broke my spine , I once again was healed by the apirit , I attempted suicide a second time , I jumped of the top of a skyscrapers roof I fell on the ground didnt feel any pain and got up and walked home I could tell you many more things like this , my life hasnt been easy mate ahow some belief and compassion ans help me save the world by empowering your country

Suupernaturalbro
09-05-2014, 18:20
Who is npp and is this a joke? There has neverbin history been any human aspowerful as me

Suupernaturalbro
09-05-2014, 18:29
I was also poisoned once basically abdiseased man put his blood in my drink he healed me from the disease andbthen ibasked him to heal the man too , ive inspired the cure for malaria andbsaved about 500 milion livea so far ive also made aidsuch more managable and pwople who havebaids luve much longer thanks to me , I inspired 40 thousand bulgarians to gather in a protest , agterbthe revolution happened in libiabi had gaddafi killed , I builtbthe puramids with my own ywo hands using auperatrenghts andbtravelingbyhru time another mysteru unraveled I xontrol the ufos I sentbthem ontop of area 51 one and madebthem form a trielangle in honor of the pyramids I had isis deatroy the syrian rebels who were gonna nuke a country I elected boiko borosov as ur president , I removed him from his position later I also have wrote the lyrics tp almalst every song youve hearx sincebthe 60's I know who the new world orders members are I know much more than this but this would let you know who you are talking to

anonymous895156
09-05-2014, 18:31
вчера имаше тв беседа с един професор по астрономия, човекът каза че науката все още не може да докаже теорията за големия взрив, защото и самата тя е много противоречива, понеже досега не са открили следи от центъра на такава експлозия и въобще каквито и да били следи от такъв взрив, защото галактиките се движат в различни посоки, също така е констатирано, че космическата структура продължава да се разширява с не по-малка скорост от преди, което никак не е признак за съществуването на предели в космоса(космическото пространство), освен че една друга теория за почти моменталното появяване на цялата космическа структура със завършените галактиките е много актуална в момента в тези научни среди, понеже астрономите и др. учени от този род вярват в съществуването на информация или информационно поле във вселената като нещо отвъд видимото и познатото, и никой то тях не знае какво става с материята, която бива погълната от черните дупки т.е. къде отива тя след преминаването си през тях, освен че и за всички такива учени има някакъв процес подобен на екстрактване, защото от такава научна човешка гледна точка всичко се появява по някакъв начин от някъде, но те не знаят точно от къде или от какво..., и всичко това по-скоро клони към възможността за съществуване на Създател/Творец/Бог, отколкото към възможността за нещо друго

наричаш това, което науката в момента е неспособна да обясни, бог - ок. от гледната точка на човек, живял преди хиляда години, звездите по небето също са богове, които му казват да коли агнета и да не мастурбира в тяхна чест

придаваш на въображаемия си всемогъщ приятел човешки качества, слагаш му думи в устата от разни книжки и ги тълкуваш така, както ти е удобно, за да излъжеш съзнанието си, че живееш перфектен живот и след смъртта ти те чака вечност, изпълнена с неземни удоволствия в рая; коригираш чуждото мислене и да налагаш на хората своя светоглед, вменявайки им страх от това да не се отплеснат от пътя, посочен в библията/корана/талмуда/типикака/мормонската библия/друг боклук, защото в противен случай ще горят във врящ казан - никак не е ок.

приемаме, че бог съществува. тъй като се предполага, че той е нещо извънбитийно и недостижимо за човешкия разум, всяка негова интерпретация, направено от хора, е обречена на грандиозен провал. в този ред на мисли, единственият начин човек да смята, че новозаветният библейски бог е "правилният" (лол) такъв, е да се довери сляпо на съмнително 30-годишно момче с психични отклонения (все пак обикновено хората, които казват на другите, че вселената им говори, лежат в стаи с бели и меки стени в Раднево) и способности да омайва хората, живяло преди над 2000 години. доста рационално, поздравления

финален въпрос - ако бог съществува, един е и т.н., защо допуска >2900 рандъми да се представят за негови пророци и да дават на хората все различни (доста често дори напълно изключващи се една друга) интерпретации за него, тласкайки ги в "грешния път"? защо винаги изисква невероятно абсурдни неща от последователите си? какво да правят хората, които не са родени в държава с точно твоята религия, за да се "спасят"? защо си толкова сигурен, че точно твоята деноминация (всъщност ще трябва да кажа секта) предлага праведния път? защото си роден тук и християнството е най-разпространената световна религия ли? осъзнаваш ли колко шизофренично звучи всичко това?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 18:31
Do you now understand how easy it is to close this website?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 18:35
We are made inbthe image of god u fuking moron look at it thisbwaybthe way you think about something is abit like god the way you feel about something is abit like god more likely god has added his quality to us ratherbthan us to him

Suupernaturalbro
09-05-2014, 18:38
наричаш това, което науката в момента е неспособна да обясни, бог - ок. от гледната точка на човек, живял преди хиляда години, звездите по небето също са богове, които му казват да коли агнета и да не мастурбира в тяхна чест

придаваш на въображаемия си всемогъщ приятел човешки качества, слагаш му думи в устата от разни книжки и ги тълкуваш така, както ти е удобно, за да излъжеш съзнанието си, че живееш перфектен живот и след смъртта ти те чака вечност, изпълнена с неземни удоволствия в рая; коригираш чуждото мислене и да налагаш на хората своя светоглед, вменявайки им страх от това да не се отплеснат от пътя, посочен в библията/корана/талмуда/типикака/мормонската библия/друг боклук, защото в противен случай ще горят във врящ казан - никак не е ок.

приемаме, че бог съществува. тъй като се предполага, че той е нещо извънбитийно и недостижимо за човешкия разум, всяка негова интерпретация, направено от хора, е обречена на грандиозен провал. в този ред на мисли, единственият начин човек да смята, че новозаветният библейски бог е "правилният" (лол) такъв, е да се довери сляпо на съмнително 30-годишно момче с психични отклонения (все пак обикновено хората, които казват на другите, че вселената им говори, лежат в стаи с бели и меки стени в Раднево) и способности да омайва хората, живяло преди над 2000 години. доста рационално, поздравления

финален въпрос - ако бог съществува, един е и т.н., защо допуска >2900 рандъми да се представят за негови пророци и да дават на хората все различни (доста често дори напълно изключващи се една друга) интерпретации за него, тласкайки ги в "грешния път"? защо винаги изисква невероятно абсурдни неща от последователите си? какво да правят хората, които не са родени в държава с точно твоята религия, за да се "спасят"? защо си толкова сигурен, че точно твоята деноминация (всъщност ще трябва да кажа секта) предлага праведния път? защото си роден тук и християнството е най-разпространената световна религия ли? осъзнаваш ли колко шизофренично звучи всичко това?
Have you read the bible or has seen the change ot brings into peoples life? Havent you notived how much kinder generous and caring are the people who know their god? Isnt that enough proof? Do you know there are things in the bible that are linked directly to history books?

defender
09-05-2014, 19:26
The spirit who gave me my supernatural powers and revealed the worlds secrets to me healed me twice , my hands were cut off by a demon, not only has he healed me from that but he also healed me from 2 acid attacks he helaed me when 20 men tried to kill me and gave me super strenght to fight them off and ive been healed from many other things I once attempted to kill myselfbwith a knife but the spiritbdid not allow it , I sharpened the knife for 2 hours than pressed it as hard as I could to my heart and the knife bent in half also my grandfather was posseses bu abdemon when I was eleven years old , he got ontop of me while I was sleeping and broke my spine , I once again was healed by the apirit , I attempted suicide a second time , I jumped of the top of a skyscrapers roof I fell on the ground didnt feel any pain and got up and walked home I could tell you many more things like this , my life hasnt been easy mate ahow some belief and compassion ans help me save the world by empowering your country

Бах маааму... (да знаеш, че това не можеш да го преведеш)

Suupernaturalbro, имаш ли и други приятели, които приличат на тебе?

an7raks
09-05-2014, 19:33
Бах маааму... (да знаеш, че това не можеш да го преведеш)


Ама то на него директно Бог му го превежда...
...то и на теб, де...

Suupernaturalbro
09-05-2014, 19:40
I was typing really fast sorry guys .

Suupernaturalbro
09-05-2014, 19:41
Ive never in my life met anyone like mw brother, I am one of a kind

Suupernaturalbro
09-05-2014, 19:42
Or wait maybe when I was a xhild there were kidsnsimilar to me but they didnt come too close to me...

defender
09-05-2014, 19:52
Как да станем като тебе?

Този дух, дето ти е дал силите, как разбра, че е дух, може да е бил съседа от горния етаж?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 19:55
Как да станем като тебе?

Този дух, дето ти е дал силите, как разбра, че е дух, може да е бил съседа от горния етаж?
He spoke to me in my mind , and he spoke as someone extremely intelligent and wise he revealed to me truths stuff i havent even heard of he showed me visions of the future he gave me supernatural powers which I have used so much...

Suupernaturalbro
09-05-2014, 19:56
Tell me what you mean by becoming like me

defender
09-05-2014, 20:03
В ума ти говори дух, които ти показва видения, точно като сцена от евтин американски филм, спокойно, ще го израснеш и намали филмите?

an7raks
09-05-2014, 20:05
Шизофренията не прощава...

defender
09-05-2014, 20:06
Tell me what you mean by becoming like me

Ами да стана свръхестествен прототип.

Можеш ли да се откажеш от тези сили и да му ги върнеш на духа?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:13
Brother I spoke to you of great things why do you give me moronic answers? Sounds like a cheap american film...are you honestly that oblivious to tje supernatural even tho its right in your face? I answered your questions now answer mine :What positive thing should happen in bulgaria? Dont joke with me or mock me rather take your time and use all your wisdom and intellugence answering it.Also some people who many bulgarians have heard of are working with me and giving me great ideas but I want more help they are not enough believe me I wouldnt be bothering with forums if I didnt think something good could come out of it I have a small circle of friends who know about my powers but i decided to make them public to bulgarians only ofcourse my bg girl friend told me a quote "the balkans keep their secrets" and that is probably why the great one will be born there

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:15
Ами да стана свръхестествен прототип.

Можеш ли да се откажеш от тези сили и да му ги върнеш на духа?
the spirit wont give you powers however anyone who works with me and gives my ideas is a part of the supernatural.

diksi
09-05-2014, 20:16
ЛЕЛЕ МАЙКО

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:17
I cant give them up and believe me there were times I wanted it more than I wanted to luve but he wont either let me die nor loose my powers , its juat too important for the whole globe.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:18
ЛЕЛЕ МАЙКО
Silly

defender
09-05-2014, 20:31
the spirit wont give you powers however anyone who works with me and gives my ideas is a part of the supernatural.

Аз до сега не съм чул и една твоя идея.
Кажи ни, какви са ти идеите, какво искаш да направиш? Имаш някаква мисия ли?

На мен лично духове не ми трябват.
Кажи ни нещо повече за този дух, той някакъв демон ли е или някакъв бог? Как се казва духа, има ли си име?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:47
Аз до сега не съм чул и една твоя идея.
Кажи ни какви са ти идеите, какво искаш да направиш? Имаш някаква мисия ли?

На мен лично духове не ми трябват.
Кажи ни нещо повече за този дух, той някакъв демон ли е или някакъв бог?
my idea is to turn bulgaria into a powerful and respected country by developing its economy military and changing the mentality of the people thru religion.I do have a mission actually a couple of them for instance one of them was to stop ww3 from happening which I accomplished however im not certain that I wont have to do it again consodering where isis is headed I have more missions but I wont share them with you just know that bulgaria is extremely important

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:48
I have superior intelligence than most people which lets me use my powers with ease however I dontbhave the wisdom required to know exactly how to work with it

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:52
Thats why I need people to give me advice on what needs to happen because itsbthrough events that my goals should be accomplished and before I can start making bulgaria respected I need it to fix its foolish problems you peoplebare destroying eachother I dont know howbto stop that I dont know what needs to happen for your crooked politicians to start doing theor jobs I can only elect a new preaodent but what guarantee doesbthat give me he will do better than the last...I fired boiko and look at the new one 40 thousand on thebatreetbwant him to resign and hebrefused that greedy bastard

Suupernaturalbro
09-05-2014, 20:53
I can fire him however who will the bulgarians elect next? Some mafia boss?????

defender
09-05-2014, 20:56
Не ми отговори този дух някакъв демон ли е или някакъв бог?

defender
09-05-2014, 20:58
my idea is to turn bulgaria into a powerful and respected country by developing its economy military and changing the mentality of the people

Как ще го направиш?
Това не става с магия бе приятел, това става само с правилно мислене и дела.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:05
Как ще го направиш?
Това не става с магия бе приятел, това става само с правилно мислене и дела.
Mate, my power works that I give the order and no matterr what its achieved, ofcourse it wont happen magically think of it as im the leader the president I give the order and people do alot of work to achieve it.however I dont know what order I should give thats why im asking for advice

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:07
I wont tell you who the spirit is because im not sure of the answer

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:11
See ive spoken to king solomon he asked god to connect us I spoke to him thru the pages of the bible...suddenly the words on the page changed and I spoke to him he sounded extremely wise however yhe spirit I talked to sounded superior to him in wisdom so who could be wiser than thebwisest man who has ever lived?

defender
09-05-2014, 21:17
I wont tell you who the spirit is because im not sure of the answer

Ми като не знаеш какъв е духа, тогава защо го приемаш бе, значи си наивен, как тогава ще оправиш България.
Нямам ти доверие.

Извикай го тоя гаден дух, отричай се от него, връщай му лъжливите сили и фокуси, които ти е дал, вземи се в ръце и си оправяй живота с реални дела.

defender
09-05-2014, 21:22
Ако искаш ела другото лято в България, ще те заведа на морето. Чувал ли си за нашите красиви жени, а ти с духове ще ми се занимаваш.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:24
I never asked him who he is...I was a child when I spoke to him all children are naive...
also if I did not have this powers the world would be in a state of conflict right now be atleast abit grateful because your tiny nation is very easy to devour you guys wouldnt have lasted long in the war.lm willing to guess you would have surrendered straight away look at your military or more like the lack of...look at your politicians everylast one of them is a fool who is obsessed with money and power..whay are you talking about give them back im the only chance the worlds got brother...

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:26
Ако искаш ела другото лято в България, ще те заведа на морето. Чувал ли си за нашите красиви жени, а ти с духове ще ми се занимаваш.
Ive heard of your women however ive never had a lack of women in my life ive used my powers to sleep with so many models you wouldnt believe...

defender
09-05-2014, 21:31
Липса на жени, ами да беше почнал с това.

Чакай сега, ти си използвал свръх силите си да спиш с модели, така ли? И как стават работите, отиваш при нея и после какво правиш?

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:34
I pass by her and use my powers so that I pass by her again only this time she will smile at me and tell me im cute and from there I do just like the rest.I simply make her like me thats all...

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:37
I can basically make a woman say anything to me and mean it

defender
09-05-2014, 21:39
Леле, ти си бил като Казанова.
А аз като свалям някоя жена то пот, то мъка, голям зор гледам.
Пък като я сваля и като почнат с едни претенции, мрънкане.
Пък при тебе като Джъстин Бийбър.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:43
Леле, ти си бил като Казанова.
А аз като свалям някоя жена то пот, то мъка, голям зор гледам.
Пък като я сваля и като почнат с едни претенции, мрънкане.
That happens to me too its not as easy as it looks the fact that she likes me andbsays im cute doesnt mean I shouldn't have to show some game bro its still hard unless I totally dominate her with my powers but I dont like doing that its just too fake...

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:46
I had a woman once take her clothes off in the middle of a street and ask me if I like her and want to fuk her bit she was old and ugly so I didnt say ahit just laughed and passed by her lmao

defender
09-05-2014, 21:48
Лесно ти е на тебе, ти си като супермен, а аз всичко си отработвам с пот и с ръцете си, мисля, че аз съм по-щастлив от тебе.
Ти с тези сили си станал много мързелив, всичко ти е наготово, така ли ще оправиш България.

Казвам ти, тоя дух те е излъгал.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:54
Well he didnt lie to me about anything mate and its not lazyness just why should I work for it so hard when I can get it easily...when I dont use my powers on a model and try to talk to her shed just pass me by w.o saying shit and I dont mean brag but im quite goodlooking xd fuking gold diggers all of them

Suupernaturalbro
09-05-2014, 21:56
And btw I dont have to be hatdworking to fix bulgaria all I have do is get some good advice if you people help me in a year or two yhere wont be any need dor protests rather there will be need for celebrating

Suupernaturalbro
09-05-2014, 22:00
If you choose to help me I will get you the hotest wife maye thats my promise you will pick her yourself

defender
09-05-2014, 22:03
Във природата няма свръхсили, така, че ти с тези свръхсили, най-много да превърнеш живота в България в някаква илюзия, някакво зомби.
Ние сами ще си изработим прогреса с реални дела.
(но все пак ако имаш някой друг оръжеен завод, обаждай се)

Suupernaturalbro
09-05-2014, 22:03
And btw before you say its easy for me please read aome of my posts on this forum...the worst that could happen to someone has happened to me.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 22:05
Brother if you ask me your xountry is an illusion and a zombie right now actually I couldnt find better words to describe it

Suupernaturalbro
09-05-2014, 22:06
I have control over every military in yhe world mate LOL and if it so happens that I develop bulgarias military ill have the beat of the best go yhere and educate your soldiers.

defender
09-05-2014, 22:07
If you choose to help me I will get you the hotest wife maye thats my promise you will pick her yourself

В какво трябва да се изразява нашата помощ?

defender
09-05-2014, 22:11
I have control over every military in yhe world mate LOL and if it so happens that I develop bulgarias military ill have the beat of the best go yhere and educate your soldiers.

Тогава, защо си дошъл във форум за тинейджъри, ти си за министерски съвет, объркал си адреса.

Suupernaturalbro
09-05-2014, 22:11
I dont ask for anything but advice...on what should happen so bulgaria gets fixed so ot gets moving so it wakes up and becomes apart of the world...so it gets out of yhe slavery culture that your living in right now...the politicians are your turks right now and the mafia are you "enichari"