PDA

View Full Version : НЕ МОГА ДА ГО ЗАБРАВЯ :(



nejnoto_momi4e1
09-03-2014, 12:45
Привет аз съм едно 18 годишно момиче.Влюбих се за пръв път в едно 17 годишно
момче тоест по-малко.През лятото на море при нас дойде на почивка една 20 годишна
със сестра си.И не знам как ,но започнаха да излизат доста често и не знам кога са
станали повече от приятели.Нямам думи за да опиша болката която чуствам как ме
изгаря отвътре.Тя си тръгна ,но изглежда са заедно от разтояние,тя живее на другия край
на България...посъветвайте ме дали мога да направя нещо за да хареса мен и как защото
се чуствам много зле и плача защото нямам сили вече...не мога да го забравя..затова
искам някак си да ме хареса и да я забрави...започва последната учебна година за нас

JullieeK
09-03-2014, 13:03
Няма как да го накараш да я забрави и да хареса теб.Той сам може да си прецени има ли, няма ли чувства към тебе.Връзките от разстояние рядко потръгват когато хората са заедно от години, да не говорим когато се позноват от седмици.Не ви знам от колко време се познавате и какви са ви взаимоотношенията, но ако той те има само за приятелка не мисля, че има какво да направиш.Всеки е преживявал по един или друг начин любовно разочарование, извлечи ползата от него, научи се да бъдеш по-силна, а не да се сриваш, когато някай няма интерес към теб.

RapExotic
09-04-2014, 06:35
Явно се чакала той да направи първата крачка и си го изпуснала. Сега можеш да чакаш да се раздели с другото момиче и да се опиташ са се сближиш с него или да се огледаш за други момчета. Ако се намесиш по някакъв начин във връзката им със сигурност няма да има положителен резултат.